POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti

Vileda turbo pedallı temizlik seti içerisindeki ürünler ile temizliğin daha pratik ve daha detaylı bir kapsama erişmesini sağlıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Vileda turbo pedallı temizlik seti içerisindeki ürünler ile temizliğin daha pratik ve daha detaylı bir kapsama erişmesini sağlıyor. İçerisinde bulunan mikrofiber paspas ile dip köşelere istenilen boyut ölçüsünde kullanım imkanı sunarak temizlikte kirleri ortadan kaldırdığı gibi enerjiden de tasarruf ettiriyor. Ergonomik tasarımı ve 360 derece dönebilen paspas sapı ile de temizliği zevkli bir işleme dönüştürmek mümkün. Üstelik turbo pedallı vileda ile viledanın ıslaklık ayarını isteğinize göre belirleyebilme kolaylığına sahip olabilirsiniz.

Genel Özellikler
İçerikKova-Bez-Sap-Tablet Başlığı
Ürün TipiVileda
Adet1 Adet
Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti ürününün 23 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Vileda Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Freudenberg Group bünyesinde hizmet veren Vileda, ev temizliğini kolay bir hale getiren yenilikçi ürünleriyle dikkat çekiyor. Almanya merkezli Vileda, ev ve temizlik ürünleri sektörünün önde gelen markalarından. Vileda; yer temizliği, süpürge, fırça gibi kategorilerden oluşan geniş bir ürün gamına sahip. Temizlik setleri sayesinde ev temizliği verimli bir hale geliyor. Vileda temizlik setlerinden biri de Turbo temizlik seti. Vileda Turbo temizlik setinde pedal bulunuyor. Pedal sayesinde sıkma işlemleri hız kazanıyor. Vileda Turbo dakikada 1000’den fazla dönebilen sıkma sistemine sahip. 360 derece dönebilen sistem etkili bir sıkma işlemi yapıyor. Bu sayede zeminlerde ıslaklık kalmıyor. Vileda Turbo temizlik seti içerisinde; paspas, teleskopik sap ve döner paspas kovası yer alıyor. Vileda Turbo temizlik setini Cimri markette kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. Cimri.com ile Vileda temizlik ürünleri hakkında kapsamlı incelemeler yapabilirsiniz.

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti Fiyatları

Cimri market üzerinden Vileda temizlik ürünlerinin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Temizlik ürünleri kategorisinde araştırma yaparak marka ve mağazaların temizlik ürünlerini araştırabilirsiniz. Vileda Turbo temizlik seti fiyatları için saplı paspas ve mop kategorisinde ilerleyebilirsiniz. Bu sayede Vileda pedallı temizlik seti fiyatlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Satış noktalarındaki fiyatları tek bir sayfada inceleyebilirsiniz. Tek sayfa üzerinden fiyat araştırması yaparak temizlik setinin fiyat avantajlarını yakalayabilirsiniz. Diğer temizlik setlerinin fiyatlarını merak ederseniz kategori bazlı fiyat araştırması yapabilirsiniz. Kategori bazlı fiyat araştırması sayesinde markaların temizlik seti fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Cimri.com ile son 3 ay içerisindeki fiyat dalgalanmalarını kontrol edebilirsiniz. Fiyat dalgalanmalarını analiz ederek bütçe ayarlaması yapabilirsiniz.

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti Özellikleri

Vileda Turbo temizlik seti özellikleri temizlik işlerini kolaylaştırıyor. Pedallı mekanizmaya sahip paspas kovası sayesinde eğilmeye gerek kalmadan sıkma işlemi yapılıyor. Sıkma sistemi ile istenilen ıslaklık yakalanıyor. Daha kuru paspas için pedala daha fazla basmak gerekiyor. Pedala iki kere basıldığında ıslak bir paspas elde ediliyor. Yeni nesil pedal mekanizması ile eğilmeye gerek kalmıyor. Vileda Turbo temizlik seti bütün zeminlerde kullanılabiliyor. Farklı zemin tiplerine uygun olarak geliştirilen Vileda temizlik seti fonksiyonel bir kullanıma sahip. Lekeli fayanslar veya kirli zeminler döner paspas özelliği sayesinde kolay bir şekilde temizleniyor. Manuel olarak sıkma işlemi yapılmadığı için daha az efor ile daha çok temizlik yapılıyor. Dayanıklı bir şekilde tasarlanan teleskopik sap 85 cm ile 130 cm arasında uzayabiliyor. Bu sayede farklı boydaki kullanıcılar için avantaj sağlanıyor. Kolay kullanımıyla dikkat çeken teleskopik sap, daha iyi bir duruş için uygun ortamı yaratıyor. Daha iyi duruş pozisyonu yakalandığı için duruş pozisyonundan kaynaklı sıkıntılar en aza indiriliyor. Özel olarak geliştirilen üçgen başlık duvar ve mobilya köşeleri gibi ulaşılması güç yerleri temizliyor. Böylece evin her köşesinde temizlik yapılabiliyor. 360 derece dönebilen esnek başlık mobilya altlarına giriyor. Manevra kabiliyetine sahip başlık ile mobilya altları hızlı bir şekilde temizleniyor. Temizlik setinin içerisinde yer alan paspas mikrofiber yapıya sahip. Süper emici paspas sayesinde zemindeki kıl, tüy ve bakteri gibi gözden kaçan maddeler hapsediliyor. Mikrofiber paspas üstün kir toplama kapasitesiyle ön plana çıkıyor. Yumuşak ve ince yapılı paspas hassas yüzeyleri etkili bir şekilde temizliyor. Vileda temizlik setleri sayesinde kaliteli ve hızlı temizlik yapılıyor.

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Setlerde yer alan ürünler değişiklik gösterebiliyor. Bu yüzden set içerisindeki ürünlerin iyi analiz edilmesi gerekiyor. Vileda Turbo temizlik seti alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında ürün analizi ön plana çıkıyor. Temizlik setleri dayanıklı bir yapıya sahip olmalı. Dayanıklı yapıya sahip olan temizlik setleri uzun süre kullanılabiliyor. Aksi durumlarda birkaç temizlikten sonra çeşitli sorunlar meydana geliyor. Dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan temizlik ürünleri bütçeden tasarruf sağlıyor. Temizlik seti satın alırken kullanıma dikkat etmek gerekiyor. Kullanım kolaylığı sağlayan temizlik setleri daha fazla performans gösteriyor. Vileda Turbo temizlik setinde yer alan teleskopik sap ve pedallı kova kolaylık sağlıyor. Özel tasarımlı kova sayesinde su dökme ve su doldurma işlemleri eforsuz bir şekilde yapılıyor. Ekstra denge sağlamak için pedalın altında kol bulunuyor. Kol sayesinde su dökme işlemi kolaylaşıyor. Denge sağlandığı için su, kova dışarısına taşmıyor. Sıkma sisteminin kaliteli olması önemli artılardan biri. Sıkma sistemi kötü olan ürünler ile yapılan temizlikler zaman alıcı olabiliyor. Zeminlerde ıslaklık kaldığı için silinen yerlerin tekrar elden geçirilmesi gerekiyor. Vileda Turbo temizlik setinde bulunan sıkma sistemi sayesinde bu tarz sorunlar en aza indiriliyor.

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri market ile farklı ihtiyaçlarınıza yönelik pratik incelemeler yapabilirsiniz. Kategorize edilmiş market ürünlerini kolay bir şekilde araştırabilirsiniz. Vileda Turbo temizlik seti hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Vileda Turbo temizlik seti indirimlerinden faydalanarak bütçenizi koruyabilirsiniz. Cimri market ile satın almak istediğiniz ürünlerin kampanya ve kupon fırsatlarına ulaşabilirsiniz. Vileda Turbo temizlik seti yorumlarını okuyarak ürün alınır mı alınmaz mı öğrenebilirsiniz. Cimri.com üzerinden benzer temizlik setlerinin özelliklerini ve fiyatını araştırabilirsiniz. Benzer özelliklere sahip modelleri bulmak için filtreleme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Filtrelemeler ile benzer temizlik setlerinin fiyatlarını analiz edebilirsiniz.

Vileda Turbo Pedallı Temizlik Seti ürününün 23 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Vileda Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.