POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Vichy Compact Tablet Mop Temizlik Seti

Vichy Compact Tablet Mop Temizlik Seti

Vichy Compact Tablet Mop Temizlik Seti

Yeni nesil temizlik malzemeleri arasında yer alan mop çeşitleri kolay kullanım özellikleri ile geniş kitleler tarafından sıklıkla tercih ediliyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Yeni nesil temizlik malzemeleri arasında yer alan mop çeşitleri kolay kullanım özellikleri ile geniş kitleler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Vichy Compact Tablet Mop temizlik seti şık tasarımı ve ergonomik kullanım özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. 360° kullanım olanağı sağlayan özel tasarım sapı ve 80° yatay hareketle tüm eşyalarınızın altını kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Manuel çözümler sunan markanın ürünleri ile kolay temizlik deneyimini yaşayabilirsiniz.10 litre su alma kapasiteli kovası sayesinde derinlemesine ve hijyenik bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Genel Özellikler
İçerikKova-Sap-Tablet Başlığı-Mikrofiber Bez
Ürün TipiMop Seti
Adet1 Adet
Vichy Compact Tablet Mop Temizlik Seti ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Vichy Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Mop temizlik seti modelleri arasında Vichy compact tablet mop da bulunuyor. Temizlikteki yardımcılardan biri olan Vichy mop temizlik setiyle istediğiniz temizliği kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Mop temizlik seti kovası içerisinde iki farklı bölüm mevcut. Bölümlerden birinde yıkama yaparken, diğerinde de sıkma işlemini uygulayabilirsiniz. Ergonomik bir tasarıma sahip Vichy temizlik seti modelinde, temizlik yapanların duruşları da düşünülüyor. Bu sayede zorlanmadan temizlik yapılmasının da önü açılıyor. Cimri markette Vichy compact tablet mop temizlik seti içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz Aynı zamanda mop temizlik seti modeli için fiyatlara da bakabilirsiniz. Ek olarak Cimri.com üzerinden mop temizlik seti çeşitlerini özellik ve fiyat açısından karşılaştırabilirsiniz.

Vichy Compact Tablet Mop Temizlik Seti Fiyatları

Cimri markette Vichy tablet mop temizlik seti fiyat araştırma sürecini pratik biçimde tamamlayabilirsiniz. Tablet mop temizlik seti fiyatları tek sayfada sıralanıyor. Fiyatların sıralı olarak gelmesi fiyat değerlendirmesi yapmayı da hızlandırıyor. Ek olarak Cimri.com, temizlik setinin fiyat geçmişini de paylaşıyor. Fiyat geçmişine mağaza fiyatlarının altında yer alan grafikten erişebilirsiniz. Vichy mop temizlik seti grafiğinde otuz, atmış ve doksan günlük fiyatlar var. Temizlik seti fiyatlarını üç aylık periyotta ya da aylık periyotta inceleyebilirsiniz. Fiyat geçmişi sayesinde iki önemli bilgiye ulaşabilirsiniz. Vicy mop temizlik setinin ortalama fiyatını hesaplayabilirsiniz. Bir diğeri de temizlik setindeki fiyat değişiminin artı ya da eksi yöne mi doğru olacağını tahmin edebilirsiniz. Tahmininiz doğrultusunda avantajlı fiyattan temizlik seti almak için zamanlama planı yapabilirsiniz.

Vichy Compact Tablet Mop Temizlik Seti Özellikleri

Vichy compact temizlik seti özellikleriyle dört dörtlük temizlik yapılmasına destek oluyor. Mop temizlik seti içerisinde flat mop kova & sıkması, mikrofiber özellikli başlık, paslanmaz çelikten üretilen sap ve yüz seksen derece dönebilen palet var. Mop temizlik seti sayesinde ev ve işyerlerinizi rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Beş litre kapasiteye sahip olan temizlik kovası içerisinde iki farklı kısım var. Kısımlardan biri yıkama, diğeri de kurulama için tercih ediliyor. Kurulama kısmı sayesinde temizlik yaparken, istenmeyen fazla suların da önüne geçiliyor. Temizlik seti tasarımı sayesinde yıkama ve kurulama işlemlerinde eğilip, kalkmanıza gerek kalmıyor. Böylece pratik temizlik yaparken, durulama ya da yıkama kaynaklı yorgunluklar da olmuyor. Hipoalerjenik mikro fiber başlık sayesinde yerlerdeki kirler ve tozlar rahatlıkla alınıyor. Vichy tablet temizlik setinin bir artısı da kuru ve ıslak kirlerin de kolaylıkla alınması. Bunun için temizlik setinde ikili kullanım özelliği bulunuyor. Vichy temizlik setinde taşıma işleminin yapılabilmesi için sap mevcut. Sap aracılığıyla temizlik setini zorlanmadan taşıyabilirsiniz. Temizlik setinde kullanım konforu sağlayan bir detay da kirli suyun boşaltılması oluyor. Kovanın alt kısmında kirli su tahliyesinin yapılabilmesi için özel bir yer var.

Vichy Compact Tablet Mop Temizlik Seti Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Vichy mop temizlik seti alırken nelere dikkat etmeli sorusunun yanıtları arasında işlevsellik ve konfor ikilisi geliyor. İşlevsel bir tasarıma sahip olan temizlik seti ile üç yüz atmış derece temizlik yapabilirsiniz. Vichy temizlik setinde yer alan sopa yüz seksen derecelik hareket kabiliyetine sahip. Bu sayede koltuk arkalarından, masa altlarına kadar her yeri silebilirsiniz. Vichy flat mop sayesinde cam, parke, granit, duvar gibi farklı yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Mikrofiber başlık sayesinde kirler yok olurken, yaşam alanlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca mikro fiber başlığı istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. Vichy compact temizlik setinin kurulumunu bir defa yaptıktan sonra istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Temizlik setinin sap kurulumunu parçaları birbirinin içerisine geçecek şekilde yerleştirerek sonrasında da çevirebilirsiniz. Mikrofiber mopu ise başlığın altında yer alan bantlar aracılığıyla yapıştırabilirsiniz. Yapıştırma işlemi sonrasında mopun kenar kısımlarını bastırabilirsiniz. Temizlik esnasında mopunuzu kullanırken üç defa ve üzeri olacak şekilde yıkamanız, öneriliyor. Aynı şekilde kurulama için de minimum üç kez hareket ettirmeniz tavsiye ediliyor.

Vichy Compact Tablet Mop Temizlik Seti Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri market içerisinde Vichy compact mop nasıl kullanılır, Vichy compact mop kullananlar ne diyor ya da Vichy tablet mop temizlik seti fiyatları neler sorularına yanıt bulabilirsiniz. Cimri markette Vichy temizlik seti yorumları ve puanları aracılığıyla temizlik seti kullananların fikirlerini öğrenebilirsiniz. Yorum ve puanların bir önemi de karşılaştırma sürecinde ortaya çıkıyor. Mop temizlik seti modellerini değerlendirirken özellik, fiyat, yorum ve puan kriterleri de önemli oluyor. Cimri.com içerisinde benzer özellikteki ürünleri pratik biçimde karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca tasarruflu alışveriş için Cimri.com’un bazı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Vichy temizlik seti alarmını çalıştırabilirsiniz. Alarm sayesinde mop temizlik setindeki fiyat artışlarını da, yükselişlerini de yakından takip edebilirsiniz. Temizlik seti alarm bilgilendirmelerini mailiniz üzerinden alabileceğiniz gibi sistem üzerinden de alabilirsiniz. Böylece cazip fiyat bildirimi geldiğinde, temizlik seti alımı için aksiyon alabilirsiniz. Alışveriş fırsatlarını öğrenmek ve zamanında değerlendirebilmek için Cimri.com bülten abonesi olabilirsiniz. Bülten aboneleri çeşitli zamanlarda gerçekleşen indirim ya da kampanyaları bültenler aracılığıyla öğreniyor. Cimri.com bültenlerini ise mailinizden kolayca okuyabilirsiniz.

Vichy Compact Tablet Mop Temizlik Seti ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Vichy Temizlik Malzemeleri fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.