POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Yudum 5 lt Natürel Sızma Zeytinyağı

Yudum 5 lt Natürel Sızma Zeytinyağı

Yudum 5 lt Natürel Sızma Zeytinyağı

Geçmişten günümüze yağ konusunda yüksek üretim kapasitesine sahip Yudum naturel sızma zeytinyağı çeşitleri ile de son derece dikkat çekiyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Geçmişten günümüze yağ konusunda yüksek üretim kapasitesine sahip Yudum naturel sızma zeytinyağı çeşitleri ile de son derece dikkat çekiyor. Sağlıklı beslenmenin olmazsa olmaz ürünleri arasında gelen natürel sızma zeytinyağları Yudum sayesinde tüm sofralara kolaylıkla ulaşabiliyor. Salatalar, kahvaltılık soslar ve benzeri birçok gıda ile tüketilebilecek Yudum naturel sızma zeytinyağları 5 Lt seçenekleri ile tüm mutfakların zeytinyağı ihtiyacını karşılayabiliyor. Hafif aroması ve düşük asit oranı ile sizde sağlığınız için Yudum naturel sızma zeytinyağlarını tercih edebilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TipiZeytinyağı
MenşeiTürkiye
Ağırlık5 lt
Ambalaj TipiTeneke
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ91 gr
Protein0 gr
Şeker11.7 gr
Karbonhidrat0 gr
Enerji819 kcal
Yudum 5 lt Natürel Sızma Zeytinyağı ürününün 5 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Yudum Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Savola Gıda bünyesinde faaliyetlerine devam eden Yudum, sıvı yağ sektörünün önemli markalarından biri. Yudum ürün portföyü arasında bitkisel yağlar ön plana çıkıyor. Yudum bitkisel yağ çeşitlerinden biri de zeytinyağı. Yudum zeytinyağları Ege’de toplanan zeytinlerden elde ediliyor. Zeytinler son teknolojiyle donatılmış Yudum fabrikasında Egemden zeytinyağına dönüşüyor. Yudum Egemden zeytin yağları tat ve kıvamlarıyla dikkat çekiyor. Cimri.com’da ilerleyerek Yudum natürel sızma zeytinyağı içeriğini, fiyatını ve saklama koşullarını öğrenebilirsiniz. Cimri.com ile Yudum zeytinyağlarını hızlı ve pratik bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Yudum 5 Litre Natürel Sızma Zeytinyağı Fiyatı

Gıda başlığı altında yer alan sıvı yağ ve margarin sekmesine tıklayarak Yudum natürel sızma zeytinyağı fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Yudum zeytinyağı fiyatlarına yönelik detaylı araştırma yapmak için ekstra filtreleme yapabilirsiniz. Bu sayede Yudum 5 litre natürel zeytinyağı fiyatları gibi ürün odaklı incelemeler gerçekleştirebilirsiniz. Zeytinyağı fiyatlarını araştırarak diğer markaların ürünlerini görebilirsiniz. Ürünler arasında karşılaştırma yaparak bütçe ve ihtiyaçlarınız için uygun olan ürünü bulabilirsiniz. Cimri.com’da ürünlerin fiyat aralığını belirleyebilirsiniz. Fiyat aralığı sayesinde bütçe dışında yer alan ürünlerin karşınıza çıkmasını önleyebilirsiniz. Cimri.com ile 3 ay içerisindeki fiyat değişikliklerini inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Geçmiş günlere yönelik fiyat araştırması yaparak ürünün ortalama fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yudum 5 Litre Natürel Sızma Zeytinyağı Çeşitleri

Yudum natürel sızma zeytinyağı çeşitleri kıvamına ve kokusuna göre 3’e ayrılıyor. Hafif lezzet, yumuşak lezzet ve yoğun lezzet olarak ayrılan zeytinyağları farklı şekillerde paketleniyor. Egemden sızma hafif lezzet, hafif zeytin kokularıyla harmanlanıyor. Hafif kokularla harmanlanan zeytinyağı yalın tat sunuyor. Egemden sızma yumuşak lezzet ise dengeli ve yumuşak tatları seven kullanıcılar için üretiliyor. Yudum Egemden yoğun lezzet ailesi, yoğun meyve kokuları ile harmanlanıyor. Ege’de yetişen zeytinlerin kendine has kokusu yoğun lezzet ailesi ile kullanıcıyla buluşuyor. Yudum Egemden natürel sızma zeytinyağları sıcak ve soğuk yemeklerde kullanılabiliyor. Natürel sızma zeytinyağları gramajına göre farklı şekillerde paketleniyor. Paketleme işlemlerinde yeni nesil teknolojiler kullanılıyor. İncelemekte olduğunuz ürün 5 litrelik teneke ambalaja sahip.

Yudum 5 Litre Natürel Sızma Zeytinyağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yudum natürel sızma zeytinyağları kıvamına ve kokusuna göre farklılık gösteriyor. Bundan dolayı Yudum natürel sızma zeytinyağı alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında damak tadı ön plana çıkıyor. Satın almak istediğiniz zeytinyağının hangi kıvamda olduğunu öğrenerek damak tadınıza uygun seçim yapabilirsiniz. Satın alma işleminden önce paketleme şekline ve besin değerlerine dikkat edebilirsiniz. Yudum 5 litre sızma zeytinyağı teneke ambalajlarda paketleniyor. Teneke ambalajlı Yudum zeytinyağı uzun süre boyunca kullanılabiliyor. Kullanım ömrünü uzatmak için saklama koşullarına dikkat etmek gerekiyor. Yudum zeytinyağlarının güneşe doğrudan maruz kalmayacak bir şekilde oda sıcaklığında muhafaza edilmesi öneriliyor. İhtiyaç doğrultusunda farklı paketleme seçenekleri satın alınabiliyor. Egemden natürel sızma zeytinyağlarında çeşitli gramajlar mevcut.

Yudum 5 Litre Natürel Sızma Zeytinyağını Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri market üzerinden Yudum zeytinyağı fiyatı ne kadar, Yudum zeytinyağı kullananlar memnun mu, Yudum zeytinyağlarında kampanya var mı sorularına cevap bulabilirsiniz. Cimri market ile Yudum marka zeytinyağlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Zeytinyağlarının güncel kampanya ve indirimlerinden haberdar olabilirsiniz. Bu sayede fiyat fırsatları kaçmadan değerlendirme şansı bulabilirsiniz. Bütçe dışına çıkmadan fiyat alternatiflerini görmek için en yüksek ve en düşük fiyatları belirleyebilirsiniz. Günün fırsatlarına göz atarak Yudum 5 litre zeytinyağlarında indirim var mı öğrenebilirsiniz. Cimri.com’da Yudum natürel sızma zeytinyağı yorumlarını okuyabilirsiniz. Yorumlar doğrultusunda ürünle ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yudum 5 lt Natürel Sızma Zeytinyağı ürününün 5 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Yudum Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.