POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Yudum 4 lt Ayçiçek Yağı Dar Kapak

Yudum 4 lt Ayçiçek Yağı Dar Kapak

Yudum 4 lt Ayçiçek Yağı Dar Kapak

E vitamininin en değerli kaynaklarından biri olan ayçiçek yağı; yudum markasının güvencesi ile birleşerek kullanıcıları ile buluşur...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

E vitamininin en değerli kaynaklarından biri olan ayçiçek yağı; yudum markasının güvencesi ile birleşerek kullanıcıları ile buluşur. Her türlü yemekte kullanım özelliğine sahip olan ayçiçek yağı hafif bir tada sahip olması sebebiyle de en çok tercih edilenler arasında yer alır. Ayçiçeği bitkisinin tohumlarından elde edilen bu özel lezzetler tencere yemekleriniz ve kızartmalarınız için idealdir. Dört litrelik ergonomik şişeleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan ayçiçek yağları dar kapaklı olma özellikleriyle de kolay kullanım avantajları sunar. Yağ kullanırken kontrollü olmanıza olanak sağlayan bu özel şişeleme sisteminden yararlanabilir pratik kullanım sağlayabilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TipiAyçiçek Yağı
MenşeiTürkiye
Ağırlık4 lt
Ambalaj TipiPet
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ91 gr
Protein0.1 gr
Şeker11.7 gr
Karbonhidrat0 gr
Enerji819 kcal
Yudum 4 lt Ayçiçek Yağı Dar Kapak ürününün 4 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Yudum Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Ayçiçek yağı çeşitleriyle ön plana çıkan Yudum markası Savola Gıda bünyesinde faaliyetlerine devam ediyor. Yudum ayçiçek yağları presleme, özütleme ve rafinasyon süreçlerinden sonra pazara sunuluyor. Sıcak ve soğuk yemeklerde kullanılabilen Yudum ayçiçek yağları E vitamini açısından oldukça zengin. Hafif bir yapıya sahip olan Yudum ayçiçek yağları kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Cimri.com’da ilerleyerek Yudum ayçiçek yağı içeriğini, fiyatlarını ve kampanya seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Cimri.com ile Yudum ayçiçek yağlarını kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Yudum 4 Litre Ayçiçek Yağı Dar Kapak Fiyatları

Ayçiçek yağı gibi süpermarket ürünlerinde fiyat araştırması yapmak için Cimri.com’un altyapısını kullanabilirsiniz. Cimri.com ile fiyat araştırmasını marka, kategori ve ürün özelinde yapabilirsiniz. Sıvı yağ kategorisinde filtreleme yaparak Yudum markası tarafından üretilen yağların fiyatını öğrenebilirsiniz. Yudum ayçiçek yağı fiyatlarını sayesinde alternatiflerinizi belirleyebilirsiniz. Yudum 4 litre dar kapaklı ayçiçek yağı fiyatları için Yudum ürünleri arasında filtreleme yapabilirsiniz. Bu sayede ayçiçek yağlarının fiyatlarını hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Benzer fiyat aralığına sahip diğer ürünleri görmek için alt ve üst fiyat sınırı belirleyebilirsiniz. Fiyat sınırlarını belirleyerek o sınırlar doğrultusunda ön araştırma yapabilirsiniz. Bu sayede bütçenizi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Cimri market üzerinden ürünlerin; fiyat incelemelerini, karşılaştırmalarını ve analizlerini hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Yudum 4 Litre Ayçiçek Yağı Dar Kapak Çeşitleri

Yudum ayçiçek yağı çeşitleri yüksek doymamış ve yüksek çoklu doymamış yağ oranlarına sahip. E vitamininin besin kaynağı olan ayçiçek yağları kızartma dahil birçok işlemde kullanılıyor. Yudum markası her kesimden kullanıcının ihtiyacını karşılamak için ayçiçek yağlarını farklı şekillerde paketliyor. Gramajına ve ambalaj tipine göre değişiklik gösteren ayçiçek yağları ev mutfaklarında ve profesyonel mutfaklarda kullanılabiliyor. Yudum ayçiçek yağlarının; 1 litre, 2 litre, 5 litre ve 3 litre pet şişe ambalajı mevcut. Teneke ambalajlarda ise 4 litre, 5 litre, 18 litre ve 10 litre gibi seçenekler bulunuyor. Pet paketlemeye sahip ayçiçek yağları kendi arasında 3’e ayrılıyor. İncelemekte olduğunuz dar ağızlı pet ambalajın yanı sıra yuvarlak pet ve standart pet gibi alternatif ambalaj çeşitleri mevcut.

Yudum 4 Litre Ayçiçek Yağı Dar Kapak Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yudum ayçiçek yağı alırken nelere dikkat etmeli sorusuna kullanım amacı yanıtı veriliyor. Yudum markası çeşitli özelliklerde ve gramajlarda ayçiçek yağı üretiyor. Yapılacak işleme göre ayçiçek yağı çeşidine karar vermek gerekiyor. Yudum ayçiçek yağları arasında; Yudum Omega 3, Yudum kızartma ustası ve Yudum ziyafet gibi yağ çeşitleri mevcut. Diğer ayçiçek yağlarında olduğu gibi Yudum ayçiçek yağlarında da saklama koşullarına dikkat etmek gerekiyor. Tavsiye edilen şekilde muhafaza gerçekleştiğinde uzun süreli kullanımlar mümkün oluyor. Ayçiçek yağlarının oda sıcaklığında muhafaza edilmesi öneriliyor. Daha sıcak ve daha soğuk yerlerde muhafaza edildiğinde yapısal sorunlar oluşabiliyor. Kullanım miktarına göre satın alım yapıldığı zaman alışverişe ayrılan bütçe verimli bir şekilde kullanılabiliyor.

Yudum 4 Litre Ayçiçek Yağı Dar Kapak Cimri Markette Karşılaştırın!

Yudum ayçiçek yağı hakkında bilgi edinmek için Cimri marketi kullanabilirsiniz. Cimri market ile Yudum ayçiçek yağı yorumlarını, besin değerini ve fiyat bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Yorumlardan yola çıkarak Yudum ayçiçek yağını kullananlar memnun mu gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz. Kampanya fırsatlarını yakalamak için Yudum ayçiçek yağı kampanyalarına bakabilirsiniz. Kampanyalar sayesinde hesaplı alışverişler yapabilirsiniz. Günün fırsatları sayfasında ise günlük olarak gerçekleşen indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Günlük fırsatlardan yararlanarak bütçenizi koruyabilirsiniz. Cimri.com ile 8 farklı ürünü tek bir sayfada karşılaştırabilirsiniz. Aynı yerde 8 ürünü karşılaştırarak zamanı iyi bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yudum 4 lt Ayçiçek Yağı Dar Kapak ürününün 4 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Yudum Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.