Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Yudum 1 lt Ayçiçek Yağı

Yudum 1 lt Ayçiçek Yağı

Yudum 1 lt Ayçiçek Yağı

Ayçiçek Yağı ayçiçek bitkisinin tohumlarından elde edilen özüt farklı doğal işlemlerden geçer ve kullanıma hazır hale getirilir...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Ayçiçek Yağı ayçiçek bitkisinin tohumlarından elde edilen özüt farklı doğal işlemlerden geçer ve kullanıma hazır hale getirilir. Yudum markası güvencesiyle evlerinizde yerini alan ayçiçek yağları omega üç bakımından zengin bitkisel ve sıvı yağ karışımıdır. Besleyici tohumlardan üretilen ayçiçek yağını yudum markasının ürün koleksiyonundan 1 litre olarak da tercih edebilirsiniz. Kızartmalarınızın olmazsa olmazları arasında yer alan Yudum Ayçiçek Yağları börekler, şarküteri ürünleri, tencere ve fırın yemekleri gibi çok çeşitli alanlarda kullanım özellikleri ile yoğun bir lezzet yakalamanızı sağlar.

Genel Özellikler
Ürün TipiAyçiçek Yağı
Toplam Ağırlık1 lt
MenşeiTürkiye
Ambalaj TipiPet
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ91 gr
Protein0 gr
Şeker0 gr
Karbonhidrat0 gr
Enerji819 kcal
Yudum 1 lt Ayçiçek Yağı ürününün 10 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Yudum Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Gıda sektöründe faaliyetlerine devam eden Yudum markası, bitkisel yağ çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Savola Group çatısı altında hizmet veren Yudum, yeni nesil tesislerde üretim yapıyor. Yudum ürünleri arasında ayçiçek yağları da mevcut. En çok tüketilen bitkisel yağ çeşitlerinden biri olan ayçiçek yağı, çeşitli aşamalardan geçtikten sonra pazara sunuluyor. Mutfak işlerini kolaylaştıran ayçiçek yağları her türlü yemekte kullanılabiliyor. Cimri.com’da ilerleyerek Yudum ayçiçek yağı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda Yudum marka bitkisel yağlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Cimri.com ile süpermarket ihtiyaçlarınıza yönelik incelemeler gerçekleştirebilirsiniz.

Yudum 1 Litre Ayçiçek Yağı Fiyatları

1 litre Yudum ayçiçek yağı fiyatlarına erişim sağlamak için Cimri.com’u kullanabilirsiniz. Cimri.com üzerinden farklı online satış kanallarının fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Elde edilen verileri tek bir sayfada inceleme fırsatı bularak zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Yudum ayçiçek yağı fiyatları özelinde bilgi almak için marka filtrelemesini kullanabilirsiniz. Marka özelinde filtreleme yaparak onlarca markanın ayçiçek yağı fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Cimri market ile fiyat araştırmasını geçmişe yönelik yapabilirsiniz. Geçmişe yönelik fiyat araştırması yaparak ürünlerin ortalama fiyatlarını bulabilirsiniz. Fiyat alarmı özelliğini aktif hale getirerek ürünlere alarm kurabilirsiniz. Fiyat alarmları sayesinde anlık fiyat takibi yapabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerde avantajları yakalayarak bütçenizi koruyabilirsiniz.

Yudum 1 Litre Ayçiçek Yağı Çeşitleri

Yudum ayçiçek yağı çeşitleri gramaj olarak farklılaşıyor. Farklı gramajlarda paketlenen ayçiçek yağları birçok noktaya ulaştırılıyor. En çok tercih edilen ürünlerden biri olan ayçiçek yağları hamur işlerinde, salatalarda, sıcak ve soğuk yemeklerde kullanılabiliyor. İncelemekte olduğunuz 1 litrelik ayçiçek yağlarının dışında 2 litre, 4 litre, 4.5 litre ve 5 litre gibi seçenekler bulunuyor. Teneke ambalajlı Yudum ayçiçek yağlarının maksimum gramajı ise 10 litre. Teneke, pet, dar ağızlı pet ve yuvarlak pet ambalajlarla pazara giren Yudum ayçiçek yağlarında katkı maddesi kullanılmıyor. Yudum ayçiçek yağı çeşitleri arasında kızartmalar için özel olarak üretilen kızartmalık yağlar bulunuyor. Yudum kızartma ustası ayçiçek yağları ile çıtır kızartmalar yapmak mümkün. Yudum yağ çeşitleri arasında Omega 3 yönünden zengin olan ayçiçek yağları yer alıyor.

Yudum 1 Litre Ayçiçek Yağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Yudum ayçiçek yağı çeşitleri farklılık gösterdiği için kullanım amacına göre seçim yapmak gerekiyor. Bu sebeplerden dolayı Yudum ayçiçek yağı alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında kullanım amacını belirleme ön plana çıkıyor. Kullanım amacı belirlendiği zaman ihtiyaca uygun alışveriş yapılabiliyor. İhtiyaca göre yapılan alışverişler bütçeden tasarruf sağlayabiliyor. Yudum ayçiçek yağlarında muhafaza koşullarına dikkat etmek gerekiyor. Uzmanlar tarafından önerilen saklama koşulları pakette bulunuyor. Muhafaza koşullarına dikkat edildiği zaman uzun süre boyunca yağdan faydalanmak mümkün oluyor. 100 gram Yudum ayçiçek yağında 819 kcal enerji, 91 gram yağ mevcut. Kullanım miktarı ile doğru orantılı olacak şekilde değerler farklılık gösteriyor.

Yudum 1 Litre Ayçiçek Yağı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri market ile Yudum ayçiçek yağlarını fiyat ve özellik yönlerinden inceleyebilirsiniz. Fiyat ve özellik araştırması yaparken çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri ile araştırma sırasında hız kazanabilirsiniz. Cimri.com’da 8 farklı marka ve ürünü aynı anda karşılaştırabilirsiniz. Karşılaştırma kolaylığı sunan Cimri.com ile sorulara cevap bulabilirsiniz. Yudum ayçiçek yağı alınır mı alınmaz mı öğrenmek için ürünü deneyimleyen kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. Şeffaf bir şekilde sunulan yorumlar sayesinde ürünün olumlu ve olumsuz yanlarını öğrenebilirsiniz. Bütçeden tasarruf sağlamak için güncel ayçiçek yağı kampanyalarını takip edebilirsiniz. Ayçiçek yağı kampanyalarını ya da Yudum ayçiçek yağı kampanyalarını kampanyalar sayfasında bulabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için indirimli ürünler sayfasına gidebilirsiniz. Cimri.com ile binlerce ürüne yönelik incelemeleri dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.

Yudum 1 lt Ayçiçek Yağı ürününün 10 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Yudum Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.