POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı

Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı

Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı

Trendyol-market

154,90 TL

Mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir.

Zeytinyağından gelen sağlık her yaştan birey için oldukça önem taşıyor. Tariş kalitesi ile üretilen Riviera, hafif bir aromaya sahip olduğu için sıcak yemeklerde kullanılabiliyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Zeytinyağından gelen sağlık her yaştan birey için oldukça önem taşıyor. Tariş kalitesi ile üretilen Riviera, hafif bir aromaya sahip olduğu için sıcak yemeklerde kullanılabiliyor. Aroması güçlü ve içerdiği natürel zeytinyağı oranı ile kalitesini ortaya koyan Tariş Riviera, 5 Lt teneke üretimleri ile her mutfağa zeytinyağı lezzetini taşıyor. Sebze yemekleri, et, tavuk ve balık ızgaralarla birlikte kullanılabilecek Riviera zeytinyağları naturel yağlara göre daha az ait oranına sahip olduğundan rahatlıkla ısıtılabilecek yağlar içinde en ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Genel Özellikler
Ürün TipiZeytinyağı
MenşeiTürkiye
Ağırlık5 lt
Ambalaj TipiTeneke
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ100 gr
Protein0 gr
Şeker11.7 gr
Karbonhidrat0 gr
Enerji900 kcal
Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Tariş Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Birlikten kuvvet doğar misyonuyla hareket eden TARİŞ, zeytinyağı sektöründe oldukça önemli bir konumda. TARİŞ ürünleri arasında zeytinyağı çeşitleri dikkat çekiyor. TARİŞ zeytinyağı çeşitlerinden biri de Riviera. Riviera zeytinyağı 5 litrelik teneke kutularda pazara sunuluyor. Rafine zeytinyağı ve Natürel zeytinyağlarının birleşmesiyle elde edilen Riviera, farklı kullanım alanlarına sahip. Riviera zeytinyağı sıcak ve soğuk yemeklerin içerisinde kullanılabiliyor. Cimri.com ile TARİŞ 5 litre Riviera zeytinyağı içeriğini, özelliklerini ve fiyat bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Detaylı incelemeler sonucunda ürünün olumlu ve olumsuz yanlarını öğrenebilirsiniz.

TARİŞ 5 Litre Riviera Zeytinyağı Fiyatları

Süpermarket ürünlerinden biri olan Riviera 5 litre zeytinyağı fiyatlarını Cimri.com’da araştırabilirsiniz. Sıvı yağ ve margarin kategorisinde ilerleyerek TARİŞ yağ fiyatlarını öğrenebilirsiniz. TARİŞ yağ çeşitlerinden birini seçerek detaylı fiyat analizi yapabilirsiniz. Onlarca marketin Riviera zeytinyağı fiyatlarını tek bir adreste toplayabilirsiniz. Tek bir adres üzerinden fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde onlarca marketin fiyat verisini inceleyebilirsiniz. Hesaplı marketin online sitesine gitmek için mağazaya git butonunu kullanabilirsiniz. Mağazaya git butonu ile online marketlerin web sitelerine gidebilirsiniz. Taksit ve kargo seçeneklerini öğrenerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. Cimri.com’da Riviera zeytinyağı fiyatlarında yaşanan dalgalanmaları kontrol edebilirsiniz. Geçmiş 3 aya yönelik fiyat araştırmasını hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

TARİŞ 5 Litre Riviera Zeytinyağı Çeşitleri

TARİŞ Riviera Zeytinyağı çeşitleri teneke ambalajlarda pazara sunuluyor. 5 litrelik ve 2 litrelik teneke ambalajlarla pazara giren Riviera zeytinyağı uzun süre kullanılabiliyor. Teneke ambalaj, oluşabilecek kokuların önüne geçiyor. Bu sayede kolay bir şekilde muhafaza edilebiliyor. TARİŞ zeytinyağı çeşitleri arasında; özel Natürel sızma, organik Natürel sızma, Naturel birinci ve standart zeytinyağı mevcut. Standart zeytinyağı çeşitlerinden biri de Riviera. Diğer zeytinyağı çeşitleri ihtiyaca ve isteğe göre tercih edilebiliyor. TARİŞ zeytinyağı çeşitleri özel olarak ambalajlanıyor. Özel ambalajların gramajı daha düşük oluyor. TARİŞ ürünleri arasında Ege koleksiyonu da bulunuyor. Ege koleksiyonunun içerisinde; Bayındır, Aydın, Bozdoğan, Çine, Dalama, Edremit, Ayvalık, Erbeyli ve Ezine gibi sızma yağlar yer alıyor. Teneke kutuların maksimum gramajı 5 litre. 5 litre zeytinyağı yemeklerde, salatalarda ve karışımların içerisinde kullanılabiliyor. Riviera zeytinyağını içeriğinde %1.0 asit oranı mevcut.

TARİŞ 5 Litre Riviera Zeytinyağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Riviera zeytinyağı nasıl saklanır sorusunun cevabı için farklı seçenekler mevcut. Diğer çeşitlerde olduğu gibi Riviera zeytinyağının saklanmasında da belirli etkenlere dikkat etmek gerekiyor. Bu etkenler; ışık, nem, sıcaklık ve hava. Zeytinyağları, nemin az olduğu karanlık ortamlarda saklanması gerekiyor. Muhafaza koşullarına dikkat edilmediği zaman çeşitli sorunlar ortaya çıkıyor. Zeytinyağlarının plastik ambalajlarda saklanması önerilmiyor. Riviera zeytinyağı teneke ambalaja sahip olduğu için etkin bir koruma sunuyor. Zeytinyağı satın alınırken kullanım amacının iyi belirlenmesi gerekiyor. Riviera Zeytinyağının sıcak yemeklerde kullanılması öneriliyor. Rafine zeytinyağları kızartmalarda kullanılıyor. Natürel sızma yağları soğuk yemeklerde ve salatalarda tercih ediliyor. Zeytinyağlarının en fazla 2 ay içerisinde tüketilmesi gerekiyor. Ambalaj açılmadığı zaman bu süre daha da uzuyor.

TARİŞ 5 Litre Riviera Zeytinyağını Cimri Markette Karşılaştırın!

Riviera zeytinyağı ne demek, Riviera zeytinyağı nerelerde kullanılır, Riviera zeytinyağı nasıl gibi soruların cevabı için Cimri.com’da ilerleyebilirsiniz. Cimri market üzerinden Riviera zeytinyağı yorumlarını, özelliklerini ve fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Riviera zeytinyağı hakkında detaylı araştırma yaparak bütçeden tasarruf sağlayabilirsiniz. Riviera zeytinyağı kampanya ve indirimlerini takip etmek için Cimri marketi kullanabilirsiniz. Cimri market ile ihtiyaçlarınızı hesaplı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Zeytinyağına ayırdığınız bütçe ile farklı ürünler satın alabilirsiniz. Benzer fiyat aralığına sahip zeytinyağı çeşitlerini karşılaştırarak uygun ürünü belirleyebilirsiniz. Güncel fırsatları takip etmek için broşürler sayfasını kullanabilirsiniz. Broşürler sayfası üzerinden aktüel marketlerin broşürlerini görüntüleyebilirsiniz. Yüzlerce marketin broşürlerini görüntüleyerek indirime girecek ürünlerden haberdar olabilirsiniz.

Tariş 5 lt Riviera Zeytinyağı ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Tariş Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.