POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Kristal Riviera Teneke Kutu 5 lt Zeytinyağı

Kristal Riviera Teneke Kutu 5 lt Zeytinyağı

Kristal Riviera Teneke Kutu 5 lt Zeytinyağı

Trendyol-market

147,95 TL

Mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir.

Kristal Riviera Zeytinyağı, kimyasal hiçbir işlem yapılmadan üretiliyor. Yumaşak ve hafif bir lezzete sahip olan Kristal Riviera Zeytin Yağı...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Kristal Riviera Zeytinyağı, kimyasal hiçbir işlem yapılmadan üretiliyor. Yumaşak ve hafif bir lezzete sahip olan Kristal Riviera Zeytin Yağı, sıcak ve soğuk olarak tüm yemeklerde tüketilebiliyor. Uzmanlar tarafından özenle seçilen zeytinler ile sıkımı gerçekleşen ve tat testi sonrası paketlenen Kristal Riviera Zeytinyağı uzun süre ilk günkü tat ve yoğunlukta tüketilebiliyor. Kristal Rivera Zeytinyağı, düşük asitliğe sahip zeytinyağı sevenler için en iyi tercihler arasında gözüküyor.

Genel Özellikler
Ürün TipiZeytinyağı
MenşeiTürkiye
Ağırlık5 lt
Ambalaj TipiTeneke
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ100 gr
Protein0.1 gr
Şeker11.7 gr
Karbonhidrat0 gr
Enerji900 kcal
Kristal Riviera Teneke Kutu 5 lt Zeytinyağı ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Kristal Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Kristal markasının üretim hikayesi 1938 yılında, İzmir’de başlıyor. Markalı zeytinyağı üretiminde Türkiye’de bir ilk olan Kristal’in ürün çeşitliliği de oldukça fazla. Kristal markası içerisinde zeytinyağları, bitkisel yağlar, zeytinler, baharat, sabun gibi farklı ürünler var. Kristal riviera zeytinyağları, olgun hasat dönemindeki Kuzey Ege zeytinlerinin kullanılmasıyla ortaya çıkıyor. Kristal riviera zeytinyağı karma sıkım tipinde ve mekanik sıkım yöntemiyle üretiliyor. Cimri.com’un sunmuş olduğu bilgiler sayesinde Kristal riviera zeytinyağı içeriğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Kristal riviera teneke kutu 5 lt zeytinyağı fiyatlarını da inceleyebilirsiniz.

Kristal Riviera Teneke Kutu 5 lt Zeytinyağı Fiyatları

Kristal riviera zeytinyağı 5 lt fiyatlarına ve Kristal riviera zeytinyağının farklı ağırlıklarda üretilen fiyatlarına da Cimri marketten erişebilirsiniz. Cimri market içerisinde Kristal zeytinyağı fiyatları tek alan içerisinde sıralanıyor. Çeşitli mağazalardaki fiyatların sunulması, zeytinyağı alım sürecini hızlandırıyor. Fiyatlarla birlikte Kristal zeytinyağı almak isteyenler, ürünün hangi online satış kanallarında satıldığını öğreniyor. Zeytinyağı alım sürecini etkileyen ögeler arasında kargo, teslim süresi, ödeme detayları da geliyor. Bu detaylara ise “Mağazaya Git” seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. Aynı seçenek üzerinden evinizin ya da ofisinizin zeytinyağı siparişini verebilirsiniz. Cimri.com Kristal zeytinyağı fiyatlarının alt kısmında Kristal zeytinyağının analizini paylaşıyor. Kristal zeytinyağı analiz grafiğiyle zeytinyağındaki fiyat dalgalanmalarını görebilirsiniz. Grafik aracılığıyla Kristal riviera zeytinyağının 30, 60 ve 90 gün önceki fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Böylece ürünün ortalama bütçesini hesaplayabilirsiniz.

Kristal Riviera Teneke Kutu 5 lt Zeytinyağı Çeşitleri

Kristal riviera zeytinyağları, modern ve gelişmiş yöntemlerle üretildiği gibi herhangi bir kimyasal işlem süreci olmadan üretiliyor. Kristal riviera zeytinyağı çeşitleri yedi farklı boyuta sahip. Bu boyutlar; 250 ml, 500 ml, 1 lt, 2 lt, 3 lt 4 lt, 5 lt. Kristal riviera zeytinyağlarından 1 lt, 500 ml ve 250 ml’lik boyutlar cam şişelerde sunuluyor. Kristal riviera zeytinyağının 500 ml ve üzerindeki boyutları da tenekeler içerisinde kullanıcılarıyla buluşuyor. Kristal riviera zeytinyağlarında hem rafine zeytinyağı hem de Kuzey Ege natürel sızma zeytinyağı belli bir oranda bulunuyor. Böylece Kristal riviera zeytinyağları hafif ve lezzetli oluyor. Gıda güvenliğine önem veren Kristal markası, zeytinyağının tüm aşamalarına dikkat ediyor. Kristal zeytinyağları ambalaj süreçlerinde de çevre dostu ve geri dönüştürülebilen malzemeler tercih ediyor.

Kristal Riviera Teneke Kutu 5 lt Zeytinyağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Cimri marketin sunmuş olduğu veriler sayesinde Kristal riviera zeytinyağı hakkında bilgi alabilirsiniz. Zeytinyağını doğal haliyle sofralarınıza taşıyan Kristal zeytinyağlarını soğuk yemeklerinizde de, sıcak yemeklerinizde de kullanabilirsiniz. Gıda standartlarına uygun olarak üretilen Kristal riviera zeytinyağları ile lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu olan Kristal riviera zeytinyağları üretiminden son aşamaya kadar uluslararası ve ulusal standartlara uyuyor. Kristal rivera zeytinyağınızı aynı lezzette yiyebilmeniz için saklama koşullarına da dikkat edilmesi gerekiyor. Zeytinyağının saklanmasında ısı, ışık, hava gibi farklı koşullar devreye giriyor. Zeytinyağlarınızı cam şişelerde ya da kaliteli teneke ambalajlar içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Nemin olmadığı, kuru ve güneş ışığının bulunmadığı bir yerde oda sıcaklığında saklayabilirsiniz. Zeytinyağının saklanmasında özen gösterilmesi gereken konulardan biri de koku. Zeytinyağı kokuyu içerisine çeken bir yapıya sahip. Bu nedenle de zeytinyağının bozulmaması için dikkat etmeniz gereken kriterler arasına koku da giriyor. Kristal zeytinyağınızın son kullanım tarihini de göz önünde bulundurarak, kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kristal Riviera Teneke Kutu 5 lt Zeytinyağı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com’da ürünler hakkında bilgi edindiğiniz gibi bütçe dostu fiyatlardan alışveriş yapma fırsatı da bulabilirsiniz. Cimri markette Kristal riviera zeytinyağı yorumları, indirimleri, puanları, fiyatları ve fiyat geçmişi sunuluyor. Bu sayede aradığınız bilgilere Cimri.com’dan kolayca erişebilirsiniz. Bütçe dostu alışveriş yapabilmeniz için Cimri.com’un araçlarından yararlanabilirsiniz. Bu araçlardan birisi de fiyat alarmı. Kristal riviera zeytinyağları alarmını kurarak, fiyat değişimlerini izleyebilirsiniz. Kristaln yağ alarmı aracılığıyla fiyat düşüşlerini ve yükselişlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca fiyat alarmında belirli bir zaman geçmesine rağmen fiyat sabitliği korunduğunda da alarm bildirimi geliyor. Kristal riviera zeytinyağı alarm bildirimlerini e-posta ve sistemden okuyabilirsiniz. İndirimler ve kampanyalardan haberdar olmak için ise Cimri.com’un sosyal medya hesaplarını tercih edebilirsiniz. Sosyal medya kanallarında mağazalardaki kampanyaları, indirimleri öğrenebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında da farklı bilgilere erişebilirsiniz.

Kristal Riviera Teneke Kutu 5 lt Zeytinyağı ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Kristal Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.