POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Komili Soğuk Lezzetler 5 lt Naturel Sızma Zeytinyağı

Komili Soğuk Lezzetler 5 lt Naturel Sızma Zeytinyağı

Komili Soğuk Lezzetler 5 lt Naturel Sızma Zeytinyağı

Komili soğuk lezzetler Ege’nin körfez bölgelerinden titizlikle toplanan zeytinlerden &%100 doğal olarak işlenip sofralarınıza kadar ulaşıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Komili soğuk lezzetler Ege’nin körfez bölgelerinden titizlikle toplanan zeytinlerden &%100 doğal olarak işlenip sofralarınıza kadar ulaşıyor. Doğal yapıları ve eşsiz aromaları ile her türden tüketimde sağlığınıza maksimum fayda sağlayan Komili 5 lt seçenekleri ile en yoğun mutfaklarda daha uzun süre kullanım imkanı veriyor. Salatalar başta olmak üzere tüm zeytinyağlı yemeklerinizi zenginleştirebileceğiniz Komili Soğuk lezzetler sağlığın yanından lezzeti ile de tüm sofraların başrolü sayılıyor. Sizde %100 doğal yağlar ile bağışıklık sisteminizi güçlendirmek isterseniz Komili soğuk lezzetleri denemelisiniz.

Genel Özellikler
Ürün TipiZeytinyağı
MenşeiTürkiye
Ağırlık5 lt
Ambalaj TipiTeneke
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ100 gr
Protein0.1 gr
Şeker11.7 gr
Karbonhidrat0 gr
Enerji900 kcal
Komili Soğuk Lezzetler 5 lt Naturel Sızma Zeytinyağı ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Komili Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Komili markası, bitkisel yağ üretim faaliyeti ile ön plana çıkıyor. Gıda alanında ürettiği yağların yanı sıra kişisel bakım alanında da yine zeytinyağlı ürünleri bulunuyor. Komili markası tarafından geliştirilen naturel sızma zeytinyağı, sıcak yemekler ve soğuk lezzetler olarak ikiye ayrılıyor. Soğuk lezzetler zeytinyağı, salatalarda ve soslarda tercih ediliyor. Komili sızma zeytinyağı içeriği hakkında detaylı incelemeyi Cimri.com’da yapabilirsiniz. Cimri markette Komili zeytinyağı çeşitlerini ve fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

Komili Soğuk Lezzetler 5 lt Naturel Sızma Zeytinyağı Fiyatları

Online market alışverişlerinizin fiyat araştırmasını Cimri market üzerinden detaylandırabilirsiniz. Bu eksende birden fazla fiyat seçeneğini bir arada görerek fiyatlar arasında seçim yapma şansı kazanabilirsiniz. Bunun için Komili Soğuk 5 lt zeytinyağı fiyatlarını Cimri markete görüntüleyebilir, ürünün hangi markette ne kadara sarıldığını kontrol edebilirsiniz. Cimri.com’un arama çubuğunu kullanarak farklı detaylara sahip aramalar gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; naturel zeytinyağı çeşitleri ya da Komili zeytinyağı çeşitleri şeklinde arama yapabilirsiniz. Bu sayede daha fazla ürünün hem özellik hem de satış fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünlerde fiyat alarmı özelliği aktif hale getirerek olası değişimlerinden anında haberdar olabilirsiniz.

Komili Soğuk Lezzetler 5 lt Naturel Sızma Zeytinyağı Çeşitleri

Komili sızma zeytinyağı çeşitleri ile oldukça geniş bir kullanım alanına hitap ediyor. Komili markasının zeytinyağı çeşitleri; sızma zeytinyağı, ege sızması, riviera zeytinyağı, tek bahçe, erken hasat, taş baskı, soğuk sıkma, organik sıkma ve filtresiz olarak satışa sunuluyor. Riviera yöntemi ile üretilen zeytinyağlar, genellikle sıcak yemeklerde tercih ediliyor. Diğer tüm seriler çeşitli aromaları ve tat yoğunluklarına göre birbirinden ayrılıyor. Ege bölgesinin mahsullerinden olgun hasat döneminde işlenen zeytinyağları, mekanik sıkım yöntemi ile elde ediliyor. Zeytinyağları arasında dikkat çekeni tek bahçe serisi oluyor. Tek bahçe serisi, meyve, domates ve enginar aromasına sahip. Bu lezzet, soğuk yemekler için tercih ediliyor.

Komili Soğuk Lezzetler 5 lt Naturel Sızma Zeytinyağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Komili sızma zeytinyağı nasıl saklanır sorusuna ısıdan uzak ve kuru ortamlarda yanıtı veriliyor. Zeytinyağının bulunduğu ortamın kokusunu aldığı ve bu yüzden mümkün olduğu kadar kokusuz ortamlarda muhafaza edilmesi gerektiği belirtiliyor. Soğuk sıkım naturel zeytinyağı içerisinde %0.8 oranında asit bulunuyor. Bu zeytinyağı genellikle soğuk yemeklerde, mezelerde, salatalarda ve soslarda tercih ediliyor. Komili marka zeytinyağları, buzdolabında da saklanabiliyor. Soğuk ortamda rengi koyulaşabiliyor hatta donabiliyor. Fakat normal ısı seviyesine getirildiğinde eski akışkanlıpına ve rengine geri dönüyor. Zeytinyağının buzdolabında aromasını kaybetmediği belirtiliyor. Komili soğuk lezzetler zeytinyağının 5 litrelik teneke ambalajı, uzun süreli kullanım imkanı tanıyor.

Komili Soğuk Lezzetler 5 lt Naturel Sızma Zeytinyağı’nı Cimri Markette Karşılaştırın!

Online sahip olmak istediğiniz ürünlerin incelemesini Cimri.com rehberliğinde gerçekleştirebilirsiniz. Komili sızma zeytinyağı yorumları, içeriği, saklanma koşulları, fiyatları, indirim ve kampanyaları konusunda detaylı incelemeyi tek sayfa üzerinden yürütebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf elde edebilirsiniz. Komili marka zeytinyağı ile benzer içeriğe sahip diğer ürünleri sayfanın altında yer alan Cimri’nin Seçimi bölümünden inceleyebilirsiniz. Komili zeytinyağının fiyat analiz grafiğini inceleyerek fiyat araştırmasını detaylandırabilirsiniz. Grafik üzerinden son doksan günlük değişimleri gözlemleyebilir, güncel fiyatı bu fiyatlar ile karşılaştırabilirsiniz. Ek olarak Cimri.com bülten aboneliğine katılarak detayları e posta üzerinden takip edebilirsiniz.

Komili Soğuk Lezzetler 5 lt Naturel Sızma Zeytinyağı ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Komili Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.