POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı

Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı
Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı
Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı
Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı

Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı

Komili Riviera, Ayvalık bölgesinde yetişen zeytinlerden elde edilen zeytinyağı sayesinde sıcak yemeklerin lezzetine lezzet katıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Komili Riviera, Ayvalık bölgesinde yetişen zeytinlerden elde edilen zeytinyağı sayesinde sıcak yemeklerin lezzetine lezzet katıyor. Naturel ve rafine zeytinyağı karışımı ile elde edilir. Yemeklerde dengeli ve hafif aroması sayesinde hem hafif hem de sağlıklı alternatifler hazırlayabilirsiniz. Kokusuz ve hafif olma özelliği ile mutfağınızın vazgeçilmezleri arasında oluyor. Güneş görmeyen serin bir alanda ve ağzı kapalı saklanması ile uzun süre tazeliğini koruyor.

Genel Özellikler
Ürün TipiZeytinyağı
MenşeiTürkiye
Ağırlık5 lt
Ambalaj TipiTeneke
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ100 gr
Protein0.1 gr
Şeker11.7 gr
Karbonhidrat0 gr
Enerji900 kcal
Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı ürününün 11 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Komili Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

1878 yılında Midilli Adası’nda kurulan Komili markası, sabun ve zeytinyağı alanında üretim yapıyor. Yıllar geçtikçe üretim yelpazesini genişleten Komili, günümüzde zengin ürün gamı ile faaliyet gösteriyor. Riviera zeytinyağı, hem sıcak yemeklerde hem de soğuk olarak tüketilebiliyor. Zeytinyağının aromasını ağır bulanlar için geliştirilen riviera zeytinyağı, hafif olması ile yemeklerde de kullanılıyor. Komili riviera zeytinyağı içeriği hakkında detaylı bilgileri Cimri markette bulabilirsiniz.

Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı Fiyatları

Süpermarket alışverişi yaparken fiyat araştırmasını kapsamlı kılmak, avantaj yakalama şansını artırıyor. Kapsamlı fiyat araştırması yapmanın yolu ürüne ait birden fazla fiyat seçeneğini görüntülemekten geçiyor. Bu amaç doğrultusunda Komili riviera 5 lt zeytinyağı fiyatları hakkında detaylı incelemeyi Cimri markette yapabilirsiniz. Cimri.com sistemi üzerinden farklı satış fiyatlarını görüntüleyebilir, karşılaştırma yaparak ilerleyebilirsiniz. Ayrıca Komili marka zeytinyağı çeşitlerini de market alanında listeleyebilirsiniz. Bu sayede daha fazla ürün görebilir, fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza ve bütçenize uygun zeytinyağını hızlı bei şekilde bulabilirsiniz. Arama çubuğundan yardım alarak sınırlı bir liste oluşturabilirsiniz. Bunun için marka ya da özellik belirterek arama yapabilirsiniz.

Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı Çeşitleri

Komili zeytinyağı çeşitleri, sıcak kullanım ve soğuk kullanım alanı olarak farklılık gösteriyor. Riviera serisi, hem sıcak yemeklerde hem de soğuk kullanım uygunluğu gösteriyor. Hafir bir yapıya ve aromaya sahip olduğu için yemeklerin tadını değiştirmiyor. Komili markasının çeşitli kullanımlar için farklı seçenekleri bulunuyor. Sızma zeytinyağı çeşidi, ege bölgesinde yetişen zeytinlerden elde ediliyor. Yoğun tadı ve aroması ile genellikle soğuk başlangıç, salata ve meze gibi türlerde tercih ediliyor. Soğuk kullanım için üretilen bir diğer seçenek ise Ege sızması. Diğer çeşide göre daha yoğun bir tada ve aromaya sahip olan bu yağ, zeytinyağı sevenler tarafından oldukça tercih ediliyor. Komili markasının dikkat çeken çeşitlerinden bir diğeri, Komili Tek bahçe oluyor. Bu ürün, Ayvalık Murateli köyünün zeytinlerinden elde ediliyor. meyve, domates ve enginar aromaları içeren zeytinyağı, soğuk sıkım tekniği ile işleniyor. Bu çeşitlerin yanı sıra Komili markasının ayçiçek ve mısır yağları de bulunuyor.

Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Komili riviera zeytinyağı nasıl saklanır sorusuna, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edilmesi gerektiği yenıtı veriliyor. Zeytinyağının içerisine su benzeri sıvı bir maddenin karışmamasına dikkat edilmesi gerekiyor. Zeytinyağı alırken damak tadına uygun seçim için iyi araştırma yapmak gerekiyor. Sıcak yemeklerde kullanılacak ise riviera serisi ürünler tercih ediliyor. Komili marka zeytinyağları, olgun hasat döneminde toplanan mahsullerden mekanik sıkma işlemi ile elde ediliyor. Riviera zeytinyağının 100 gramında 900 kcal enerji, 3700 kj enerji, 17 g doymuş yağ, 72 g tekli doymamış yağ ve 11 g çoklu doymamış yağ bulunuyor. Komili marka riviera zeytinyağı, 5 lt teneke ambalajı ile uzun süreli tasarruflu kullanım sunuyor.

Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı Cimri Markette Karşılaştırın!

Komili marka bitkisel yağ arayışınızda Cimri market bölümünden yardım alabilirsiniz. Cimri.com rehberliğinde kapsamlı bir inceleme süreci geçirebilir, ilgilendiğiniz ürünleri yakından tanıyabilirsiniz. Süpermarket alanında sahip olmak istediğiniz Komili riviera zeytinyağı alınır mı alınmaz mı sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Bu kapsamda karar vermek için kullanıcı yorumları ve memnuniyet puanlamasını değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Komili zeytinyağı indirim ve kampanyalarını Cimri.com’da görüntüleyebilirsiniz. Avantajlı fiyata süpermarket alışverişi yapmak için kısayolları kullanabilir, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Cimri.com’da ilgili ürünlerin geçmiş dönem fiyatlarını de inceleyebilirsiniz. Bunun için fiyat analiz grafiğini kullanabilirsiniz. Grafik sayesinde güncel fiyatın ne yönde avantaj sağladığına karar verebilirsiniz. Cimri markette ilerleyerek süpermarket ihtiyaçlarınızı avantajlı fiyatlarla karşılayabilirsiniz.

Komili Riviera Sıcak Lezzetler 5 lt Zeytinyağı ürününün 11 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Komili Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.