POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Komili 5 lt Pet Ayçiçek Yağı

Komili 5 lt Pet Ayçiçek Yağı

Komili 5 lt Pet Ayçiçek Yağı

Akdeniz’in güneşi ile beslenmiş Ayçiçek tohumlarından üretilen Komili 5 Lt pet şişelerle yemekler çok daha pratik bir biçimde hazırlanabiliyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Akdeniz’in güneşi ile beslenmiş Ayçiçek tohumlarından üretilen Komili 5 Lt pet şişelerle yemekler çok daha pratik bir biçimde hazırlanabiliyor. Çıtır kızartmalardan hamur işlerine kadar güvenle kullanılabilecek Komili Ayçiçek yağlarını dilerseniz salatalarınıza da ekleyebilirsiniz. Tüm sıcak yemeklerde kullanabileceğiniz Komili Pet şişe seçeneklerini mümkün mertebe ışık görmeyen, oda sıcaklığında ve nemsiz ortamlarda saklayarak daima maksimum lezzet alabilirsiniz. Sizde yemeklerinizi hafif aromalarla lezzetlendirmek isterseniz Komili 5 Lt Pet Ayçiçek yağlarını tercih edebilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TipiAyçiçek Yağı
MenşeiTürkiye
Ağırlık5 lt
Ambalaj TipiPlastik
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ100 gr
Protein0 gr
Karbonhidrat0 gr
Şeker0 gr
Komili 5 lt Pet Ayçiçek Yağı ürününün 1 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Komili Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Bunge Gıda Sanayi bünyesinde kurulan Komili markası, bitkisel yağ alanında faaliyetleri ile biliniyor. Bitkisel yağların hem hammadde satışını hem de kişisel bakım ürüne dönüştürülmüş halinin satışını yapıyor. Markanın, şampuan, duş jeli, sıvı ve köpük sabun, bebek bezi, krem, ıslak havlu ve bebek bakım ürünleri bulunuyor. Bu ürün gruplarının başında bitkisel yağ üretimi geliyor. Komili, mısır yağı, ayçiçek yağı ve zeytinyağı üretimi yapıyor. Komili ayçiçek yağı kızartmalarda, sıcak ve soğuk yemeklerde, salatalarda ve soslarda kullanılıyor. Cimri.com rehberliğinde inceleme yaparak Komili ayçiçek yağı içeriği hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Komili 5 lt Pet Ayçiçek Yağı Fiyatları

Online alışveriş yaparken fiyat araştırmasını tek web sitesinden sürdürmek isteyen kullanıcılar Cimri.com rehberliğine güveniyor. Cimri markette alınacak ürüne ait birden fazla güncel fiyat listeleniyor. Bu sayede avantajlı olanı fark etmek kolaylaşıyor. Bu amaç doğrultusunda Komili 5 lt ayçiçek yağı fiyatlarını Cimri markette listeleyebilir, avantajlı alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Daha fazla ayçiçek yağı çeşidi ve fiyatı görmek için arama alanını genişletebilirsiniz. Bunun için marka belirtmeden arama yapabilir, onlarca farklı ayçiçek yağını listeleyebilirsiniz.Fiyatlar arasından bütçenize uyanlara kolay erişim sağlamak için fiyatı artan veya azalan olarak işaretleyebilirsiniz. Cimri markette sistemli bir şekilde ilerleyebilir, doğru sonuca kısa sürede varabilirsiniz.

Komili 5 lt Pet Ayçiçek Yağı Çeşitleri

Komili ayçiçek yağı çeşitleri ile kullanım ihtiyacına yönelik kapılar açıyor. Ayçiçek yağı çeşitleri farklı ambalaj kullanımı ile birbirinden ayrılıyor. Komili markası, ayçiçek yağlarında teneke, pet şişe ve pet kavanoz çeşitlerini kullanıyor. Pet şişe ambalajlar genellikle 1 litre, 2 litre ve 4 litre gramajlar için tercih ediliyor. Fazla tüketim için kullanıcılar 5 litrelik ambalajları da tercih edebiliyor. 5 litrelik ayçiçek yağı teneke ve pet kavanoz seçenekleri ile satışa sunuluyor. Komili markasının zeytinyağı ve mısır yağı üretimleri de bulunuyor. Bunlar da yine farklı gramajlarda ambalajları ile satışa sunuluyor. Ayçiçek yağı, hemen her gıda ile birlikte tüketilebiliyor.

Komili 5 lt Pet Ayçiçek Yağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Rafine yağ kategorisinde yer alan Komili ayçiçek yağı, olgun hasat dönemi mahsullerinden elde ediliyor. Soğuk sıkım yöntemi ile üretilen yağ için mekanik sıkım tercih ediliyor. Bu sayede el değmeden üretim gerçekleşiyor. Komili ayçiçek yağı, zengin besin değeri ile kullanıcılar tarafından ilgi görüyor. 100 gr ayçiçek yağında, %85 doymamış yağ, %15 doymuş yağ asitleri bulunuyor. Komili marka ayçiçek yağı, hamur işlerinde, sıcak soğuk yemeklerde, salatalarda, soslarda ve kızartmalarda kullanılıyor. Komili ayçiçek yağı nasıl saklanır sorunun cevabı, serin ve kuru ortam olarak belirtiliyor. Ayçiçek yağının kokusuz ortamlarda ağzı kapalı şekilde saklanması tavsiye ediliyor.

Komili 5 lt Pet Ayçiçek Yağı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com kılavuzluğunda ayçiçek yağı incelemesini gerçekleştirebilirsiniz. Tek sayfa üzerinden farklı alanlarda inceleme yapabilir, zamanı verimli kullanabilirsiniz. Ayçiçek yağının içeriği, çeşitleri, kullanım alanı, fiyatları gibi başlıkları tek sayfa üzerinden değerlendirebilirsiniz. Bu sayede ürünü yakından tanıyabilir, ihtiyacınıza uygun olup olmadığı konusunda bir karara varabilirsiniz. İnceleme yaparken ürünün kullanıcı deneyimlerinden de yardım alabilirsiniz. Bunun için Komili ayçiçek yağı yorumları bölümünü okuyabilir, farklı kullanıcıların ürün hakkındaki memnuniyet derecesini öğrenebilirsiniz. Tüm bu incelemelerden sonra ürünü almaya karar verdiğiniz takdirde indirim ve kampanya fırsatlarını da yine Cimri.com’da takip edebilirsiniz.. Ürünün hangi markette ne kadara satıldığını öğrenerek market bazında bir inceleme yapabilirsiniz.

Komili 5 lt Pet Ayçiçek Yağı ürününün 1 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Komili Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.