POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Komili 5 lt Ayçiçek Yağı

Komili 5 lt Ayçiçek Yağı

Komili 5 lt Ayçiçek Yağı

Komili ayçiçek yağı, her yemeğin yapımında yer alıyor. Kızartma veyahut kavurma gibi pek çok işlemde yemeklerin lezzetine lezzet katarak kaliteli sofraların kurulmasına da öncülük ediyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Komili ayçiçek yağı, her yemeğin yapımında yer alıyor. Kızartma veyahut kavurma gibi pek çok işlemde yemeklerin lezzetine lezzet katarak kaliteli sofraların kurulmasına da öncülük ediyor. Gıda ve beslenme açısından yüksek kalite sunan Komili, ayçiçek yağı sınıfında da öncü markalar arasında yer alıyor. Komili ayçiçek yağı 5 lt boyutuna sahip olması sayesinde uzun süreli kullanımı da beraberinde getiriyor. Teneke ve pet olarak da bulunması sayesinde kişilerin tercihe göre seçim yapmaları mümkün. Sofraların ve yemeklerin olmazsa olmazı olan sıvı yağı, Komili kalitesi ile sofralara rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TipiAyçiçek Yağı
MenşeiTürkiye
Ağırlık5 lt
Ambalaj TipiTeneke
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ100 gr
Protein0 gr
Şeker11.7 gr
Karbonhidrat0 gr
Enerji900 kcal
Komili 5 lt Ayçiçek Yağı ürününün 9 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Komili Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Türkiye’de popüler olarak tercih edilen yağlar arasında ayçiçek yağı yer alıyor. Açık sarı bir renge sahip olan ayçiçek yağı genel olarak hamur işlerinde, salatalarda ve yemeklerde kullanılsa da, kozmetik sektöründe de kullanılıyor. 1878 senesinden itibaren mutfaklardaki yerini alan Komili markası, kalite ve hijyen standartlarına uygun olarak yetiştiriliyor. Lezzet, kalite ve hijyeni bir arada sunan Komili yağ; Komili ayçiçek yağını “Çıtır ve Hafif Lezzetlerin Sırrı” mottosuyla piyasaya sunuyor. Komili 5 lt ayçiçek yağı fiyat listesi, içeriği gibi bilgiye Cimri üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Cimri aracılığıyla Komili 5 lt ayçiçek incelemesine bakabilir ve hızlı ve avantajlı alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.

Komili 5 lt Ayçiçek Yağı Özellikleri

Rafine yağ kategorisine giren Komili 5 lt ayçiçek yağı; mekanik sıkım yöntemi kullanılarak üretiliyor. Sıcak sıkım tipi sınıfı içerisinde bulunan ayçiçek yağı teneke ambalaj içerisinde 5 lt olarak piyasaya sunuluyor. Farklı bir ambalaj seçeneği de sunan markanın, Komili ayçiçek yağı 5 lt pet ürünü de mevcut. Besin değeri oldukça yüksek olan ayçiçek yağı içerisinde doymamış yağların oranı yüzde 85 iken doğmuş yağların oranının yüzde on beş olduğu belirtiliyor. Türk Gıda Kodeksi Bitki Adı ile Anılan Yağlar Tebliği' ne uygun olarak üretilen Komili ayçiçek yağını, aklınıza gelen tüm hamur işlerinde ve yemeklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Komili ayçiçek yağını özellikleri arasında yağın son derece hafif olması geliyor. Bu özelliği sayesinde yemek ağır olsa bile kullanılan yağ Komili ayçiçek yağı olduğu için diğer yağlara oranla daha hafif hissettiriyor. Hafif ve lezzetli olması sebebiyle kızartmaların vazgeçilmez yağı olarak Komili ayçiçek yağı tercih ediliyor. Komili yetkilileri kızartmaların daha lezzetli olması için ipuçları paylaşıyor. Kızartma işlemi öncesinde yağın tava içerisinde sıçramasının önüne geçmek için yıkanan tüm malzemelerin bir havlu aracılığıyla kurulanması gerektiği belirtiliyor. Kızartma için kullanılacak olan tavanın içine ise yağı kızdırmadan önce tuz atılması ipucu da geliyor. Yapılan işlemler sonrasında yağda sıçrama olmayacağı için rahatlıkla kızartma yapabilirsiniz. Bir diğer ipucu da ürünleri kızarttıktan hemen sonra tabağa alarak tuzlamanız gerekiyor. Bu sayede tuz aracılığıyla fazla buhar da, yağ da emiliyor. Komili ayçiçek yağının saklama koşullarına da özen göstermek gerekiyor. Komili yağ; ışık, ısı ve hava almayan bir yerde, ambalajında herhangi bir bozulma olmadan saklanması gerekiyor. Doğru şekilde saklanmayan ürünlerde ise yağın kalitesinde bozulma olabiliyor. Ayrıca düzgün bir şekilde kapanmayan ambalajlarda ise ürünün içerisine yabancı bir madde düşme olasılığı olabiliyor. Ek olarak Komili ayçiçek yağının bir kullanım önerisi de doğayı ve çevreyi korumak için bitkisel olan atık yağların lavaboya, suya ya da toprağa atılmaması gerektiğinin altını çiziyor.

Komili 5 lt Ayçiçek Yağı Fiyatları

Online alışverişlerinde bütçe dostu alışveriş için fiyat araştırması yapmak oldukça değerli. Cimri üzerinden Komili ayçiçek yağı 5lt fiyatını arayanlar, alışveriş sürecini konforlu hale getirirken hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etme şansı yakalayabiliyor. Fiyat araştırma süreçleri ailelerin kullanım ve satın alma alışkanlıklarına göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin tek başına yaşayan birisi Komili ayçiçek yağı 4 lt fiyatına bakabiliyor. Aynı fiyat araştırma süreci geniş bir ailenin ya da ufak bir işletmenin ihtiyacını karşılamak için yapıldığında ise Komili ayçiçek yağı 18 lt fiyatı araştırılabiliyor. Cimri ise araştırma sürecini kolaylaştırarak istediğiniz ürüne ya da istediğiniz ürünün farklı gramaj bilgilerine pratik bir şekilde erişmenize destek oluyor. Cimri kılavuzluğunda satın almak istediğiniz ürünün farklı satış mağazalarındaki fiyatları tek bir çatı altında topluyor. Ayrıca Cimri’nin paylaştığı son doksan günü gösteren fiyat analiz grafiğini de inceleyebilirsiniz. Böylece bütçeniz için uygun satış mağazalarından avantajlı fiyatlarla alışveriş sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

Komili 5 lt Ayçiçek Yağı İndirim ve Kampanyaları

Hesaplı bütçe yönetiminin sırrı kampanyalar ve indirimleri yakından takip etmekten geçiyor. Cimri sayesinde indirim ve kampanyaları hızlıca değerlendirirken, kampanya ya da indirim fırsatlarını değerlendirerek ilerleyebilirsiniz. Komili 5 lt ayçiçek yağı indirimlerini Cimri üzerinden satın almak istediğiniz ürünü arayarak öğrenebileceğiniz gibi “indirimli ürünler” sayfasını inceleyerek de öğrenebilirsiniz. Avantajlı alışveriş için aynı zamanda Komili 5 lt ayçiçek yağı kampanyalarını da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Cimri’nin “kampanyalar” sayfasını kontrol ederek de, farklı kategorilerde kampanya fırsatlarından da yararlanabilirsiniz.

Komili 5 lt Ayçiçek Yağı Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Online alışveriş sürecinin bütçe dostu fiyatlardan tamamlanabilmesinin Cimri’nin ürün incelemelerine bakabilirsiniz. Komili 5 lt ayçiçek yağı incelemesi sayesinde fiyatlara, kampanyalara, indirimlere ve Komili ayçiçek yağı yorumlarına erişebilirsiniz. Bu sayede Komili ayçiçek yağı kullananların deneyimlerini ve tavsiyelerini de öğrenebilirsiniz. Mutfak ihtiyacınız için gerekli olan ayçiçek yağlarını incelerek hem kendiniz için hem de bütçeniz için avantajlı olan seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca Cimri’nin “broşürler” sayfasına bakarak güncel broşürleri inceleyerek, avantajlı fiyatlardan tüm mutfak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kullanıcı deneyimini ön planda tutan Cimri, “günün fırsatları”, “kampanyalar ve indirimler” gibi hızlı kısa yolları sayesinde aradıklarınıza kolayca erişmenize destek oluyor.

Komili 5 lt Ayçiçek Yağı ürününün 9 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Komili Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.