POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Komili 4 lt Ayçiçek Yağı

Komili 4 lt Ayçiçek Yağı

Komili 4 lt Ayçiçek Yağı

Yemek hazırlarken mutfakta kullanıcıların vazgeçemediği malzemelerden birisi de sıvı yağlar olarak biliniyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Yemek hazırlarken mutfakta kullanıcıların vazgeçemediği malzemelerden birisi de sıvı yağlar olarak biliniyor. Yemeklere lezzet katan ve pişmesini kolaylaştıran Komili 4 lt Ayçiçek Yağı miktara göre çorbalara, sıcak yemeklere, ara sıcaklara ve kek gibi tatlılara katılıyor. Komili Ayçiçek Yağı bitkisel bir yağ olması sayesinde hayvansal besin grubu tüketmeyen kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabiliyor. Komili Ayçiçek yağının saklanması oda sıcaklığında ve güneş ışığı görmeyen yerlerde muhafaza edilmesi uygun görülüyor.

Genel Özellikler
Ürün TipiAyçiçek Yağı
Adet1 Adet
MenşeiTürkiye
Ağırlık4 lt
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ100 gr
Protein0 gr
Şeker0 gr
Karbonhidrat0 gr
Enerji900 kcal
Komili 4 lt Ayçiçek Yağı ürününün 5 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Komili Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Bunge Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. şirketine ait olan Komili markası, Türkiye’de 2000 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Komili markası tedarik ettiği yağlı tohumları işliyor ve hijyenik koşullara uygun olarak dağıtıyor. Komili ayçiçek yağı, sıcak ve soğuk tüm yemeklerin yapılmasına olanak sunuyor. Lezzeti ve hafifliği ile ev hanımlarının mutfakta yardımcısı olan Komili ayçiçek yağı mezelerde, salatalarda, sıcak yemeklerde kullanılabiliyor. Cimri.com ile Komili ayçiçek yağı içeriğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Komili ayçiçek yağı fiyatlarını araştırabileceğiniz gibi aynı segmentteki farklı ayçiçek yağı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Komili 4 lt Ayçiçek Yağı Fiyatları

Komili ayçiçek yağı fiyatlarını ve Komili 4 lt ayçiçek yağı fiyatlarını Cimri markette bulabilirsiniz. Komili ayçiçek yağı fiyatları Cimri.com çatısı altında listeli biçimde paylaşılıyor. Komili ayçiçek yağı satışı yapan mağaza fiyatlarına aynı anda ulaşabilirsiniz. Böylece hesaplı fiyattan Komili ayçiçek yağı siparişi verebilirsiniz. Sipariş vermek ve mağazaya özel ayrıntıları öğrenmek amacıyla “Mağazaya Git” seçeneği üzerinden ilerleyebilirsiniz. Cimri markette güncel Komili ayçiçek yağı fiyatlarının paylaşılması bütçeden de, zamandan da kazandırıyor. Ek olarak fiyatların altında Komili ayçiçek yağı fiyat geçmişi de grafik üzerinde sunuluyor. Grafiğe bakarak Komili ayçiçek yağı fiyat dalgalanmalarını aylık veya 3 aylık olarak izleyebilirsiniz. Fiyat geçmiş verileriyle Komili ayçiçek yağı fiyat aralığını hesaplayabilirsiniz. Ayrıca Komili ayçiçek yağı fiyat ivmesinin artı mı, eksi yöne doğru mu gideceğini tahmin edebilirsiniz. Ek olarak Cimri.com’da aradığınız ayçiçek yağı özelliği ve fiyata göre araştırma yapmak, mümkün. Bu sayede aradığınız lezzeti bütçe dostu fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Komili 4 lt Ayçiçek Yağı Özellikleri

Komili ayçiçek yağı özellikleri ile yemek tariflerinde, kek, börek, kurabiye gibi ikramlık sunumlarda, soğuk ve sıcak mezelerde, salatalarda, çorbalarda kullanılıyor. Yüksek ısıya karşı dayanıklılık gösteren Komili ayçiçek yağı ile yapılan kızartmalar oldukça hafif oluyor. Doymuş yağ oranı az ve doymamış yağ oranı yüksek olan Komili ayçiçek yağı sebzeleri kızartırken ya da hamur işi kızartması yaparken fazla yağ çekmiyor. Böylece hazırlanan yiyecekler az yağlı, çıtır kıvamlı ve yoğun lezzetli oluyor. Komili ayçiçek yağı kolesterol içermiyor. Komili ayçiçek yağı A, D, K ve E gibi vitaminlerin yiyeceklerle beraber alınmasını sağlıyor. Komili ayçiçek yağı bağışıklık sistemini güçlendiren Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini içeriyor. Komili ayçiçek yağı, beyin gelişimi üzerinde de olumlu etki gösteriyor. Komili ayçiçek yağı diyabet hastalığının tedavisinde kullanılan insülin gereksinimini azaltıyor. Vücutta nem dengesini sağlayan Komili ayçiçek yağı, cilt ve saç kuruluğuna bağlı deri problemlerinde de iyileşme sağlıyor.

Komili 4 lt Ayçiçek Yağı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Komili ayçiçek yağı nasıl saklanır sorusu yanıt buluyor. Komili ayçiçek yağının direkt olarak güneş ışığı almayan, serin ve rutubetsiz ortamlarda saklanması gerekiyor. Ayrıca Komili ayçiçek yağının ağzı kapalı olarak muhafaza edilmesi kullanım ömrünün daha uzun olmasını sağlıyor. Komili ayçiçek yağı alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında yağın boyutu ve tasarımı yer alıyor. Komili ayçiçek yağları dolum ve paketleme işlemleri ergonomik olarak tasarlanıyor. Komili ayçiçek yağları 1, 2 litrelik plastik şişelerde ya da saklanması ve taşıması kolay olan 5 litrelik tenekelerde kullanılıyor. Komili 4 lt ayçiçek yağı teneke kutu ile kullanıcılara sunularak uzun vade kullanım için avantaj sağlıyor.

Komili 4 lt Ayçiçek Yağı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com’da Komili ayçiçek yağıyla ilgili merak ettiğiniz detaylara erişebilirsiniz. Cimri markette Komili ayçiçek yağı yorumları, puanları, fiyatları, indirimleri, ve kampanyalarını öğrenebilirsiniz. Hesaplı fiyatlarda Komili ayçiçek yağı almak ve farklı gıda ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla fiyat alarm özelliğini aktif olarak kullanabilirsiniz. Komili ayçiçek yağı alarmını devreye sokmanızla birlikte Komili ayçiçek yağındaki fiyat değişimlerini kolaylıkla izleyebilirsiniz. Alarm kurduğunuz ürünlerle ilgili alarm bilgilendirmelerini iki şekilde okuyabilirsiniz. Alarm bildirimlerini Cimri.com’da okuduğunuz gibi mailinizden de okuyabilirsiniz. Cimri markette aynı segment içerisindeki ayçiçek yağları araştırabilirsiniz. Ayçiçek yağlardan ilginizi çekenleri satın alabileceğiniz gibi favori listenize ekleyebilirsiniz. Cimri.com favori listeleriyle merak ettiğiniz ya da almayı planladığınız ürünleri listeleyebilirsiniz. Bu sayede daha sonraki alışverişlerinizde ürünü yeniden aramak, hatırlamaya çalışmak zorunda da kalmayabilirsiniz.

Komili 4 lt Ayçiçek Yağı ürününün 5 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Komili Sıvı Yağ ve Zeytinyağı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.