POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Nescafe Dolce Gusto Lungo Kapsülü 16'lı Paket

Nescafe Dolce Gusto Lungo Kapsülü 16'lı Paket

Nescafe Dolce Gusto Lungo Kapsülü 16'lı Paket

Kahvenin farklı su ölçüsü, kahve miktarı ve pişirme teknikleriyle hazırlanan bir sürü farklı çeşitleri bulunuyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Kahvenin farklı su ölçüsü, kahve miktarı ve pişirme teknikleriyle hazırlanan bir sürü farklı çeşitleri bulunuyor. Nescafe markasının da latteden espressoya kadar pek çok farklı kahve türü mevcut. Dolca Gusto Lungo ise espressonun sulandırılmış çeşidine deniyor. Espressoya oranla daha fazla su ile birleştirilen Nescafe Dolca Gusto Lungo kapsülü 16’lı paket zengin kahve aromasına sahip ama yumuşak içimli bir kahve modeli olarak biliniyor. Kahve makineleriyle uyumlu olduğu için ister kafe tarzı işletmelerde isterseniz de evinizde kahve keyfi yaparken tercih edebilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TipiKapsül
Adet16 Adet
İçimYumuşak
MenşeiTürkiye
Nescafe Dolce Gusto Lungo Kapsülü 16'lı Paket ürününün 11 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Nescafe Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Nestle çatısı altında yer alan Nescafe, tüm dünyada en çok tercih edilen çözünebilir kahve markaları arasında yer alıyor. Nescafe, ürün çeşitleri arasında farklı beklenti ve damak tatlarına uygun alternatifler sunuyor. Nescafe ile pek çok çeşit kahve hazırlamak mümkün oluyor. Bu çeşitler arasında yer alan lungo, yumuşak içimli sade kahve severlere hitap ediyor. Dolce Gusto kahve makineleri ile uyumlu olan lungo kapsüller, pratik kullanım imkanı sunuyor. Cimri market ile Nescafe Dolce Gusto lungo kapsül kahve içeriği hakkında bilgi edinebilir, farklı mağazalar arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Lungo 16'lı Paket Kapsül Kahve Fiyatları

Süpermarket alışverişi yapmak için çok sayıda market alternatifi bulunuyor. Cimri.com üzerinden onlarca marketin verilerine ulaşabilir, tek adres üzerinden konforlu bir inceleme yapabilirsiniz. Cimri market ile binlerce kahve çeşidine ulaşabilir, ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Nescafe dolce gusto lungo kapsül kahve fiyatları için pratik bir arama yapabilir, ekonomik fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Hangi markette avantajlı fiyatların olduğu öğrenmek, Cimri markette kolay oluyor. Nescafe kahve çeşitlerinin fiyatlarını da Cimri.com ile görebilirsiniz. Nescafe kapsül kahve fiyatlarını farklı filtre seçeneklerine göre listeleyebilir, aradığınız kriterlere daha kolay ulaşabilirsiniz. Almayı planladığınız kahve çeşitleri için fiyat alarmı oluşturabilirsiniz. Bu şekilde indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Fiyat analizi grafiğini kullanarak, ürün fiyatlarındaki değişimi günlük olarak takip edebilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Lungo 16'lı Paket Kapsül Kahve Özellikleri

Nescafe Dolce Gusto lungo kahve özellikleri arasında kahvenin %100 Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilmesi yer alıyor. Arabica çekirdekler; Güney Amerika ve Doğu Afrika bölgelerindeki kahve çekirdeklerinin harmanlanması ile ortaya çıkıyor. Espresso ile benzerlik gösteren lungoda espressoya oranla iki kat su ile kullanılıyor. Uzun çekim yapılarak hazırlanan lungo, yumuşak içim vadediyor. Nescafe Dolce Gusto lungo kahve paketi; 16 adet kavrulmuş ve çekilmiş kahve kapsülünden oluşuyor. 16 kapsül ile 16 fincan kahve yapmak mümkün oluyor. Nescafe Dolce Gusto kahve kapsülleri arasında sade kahvelerin yanı sıra sütlü kahveler ve yaratıcı tatlar da yer alıyor. Dolce Gusto sade kahve çeşitleri ise espresso intenso ve americano şeklinde karşılık buluyor.

Nescafe Dolce Gusto Lungo 16'lı Paket Kapsül Kahve Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Cimri market ile Nescafe Dolce Gusto lungo kahve hakkında bilgi edinmek ve kapsül çeşitlerini öğrenmek mümkün oluyor. İdeal bir lungo hazırlamak için kullanılması gereken fincan büyüklüğü 120 ml olarak belirtiliyor. Lungo kapsülleri hava almayacak şekilde ambalajlanıyor. Bu sayede kahveler ilk günkü tazeliklerini koruyor. Kahve kapsülleri Dolce Gusto kahve makinesine uyum gösteriyor. Akıllı kapsüller makineden gelen basıncı ayarlıyor. Bu sayede istenilen kahve çeşidi pratik şekilde hazırlanabiliyor. Nescafe Dolce Gusto kahve kapsüllerinin farklı seçenekleri bulunuyor. Alışveriş sırasında bu seçenekleri değerlendirebilir, damak tadınıza uygun alternatiflere yönelebilirsiniz. Kapsül sade kahveler; içeceğin boyutuna ve kahvenin yoğunluğuna göre farklılaşıyor. Nescafe kapsül kahve tercihi yaparken, bu farkların da göz önünde bulundurulması tavsiye ediliyor.

Nescafe Dolce Gusto Lungo 16'lı Paket Kapsül Kahveyi Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com farklı markaların ve marketlerin tek adres üzerinden bulunabileceği bir sistem sunuyor. Bu sistem sayesinde pratik şekilde araştırma yapabilir, almak istediğiniz ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Cimri markette bulabileceğiniz Nescafe Dolce Gusto lungo kapsül kahve yorumları ile kullanıcı deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Cimri.com ile lungo kapsül kahve özellik ve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto kapsül kahve indirimlerinden haberdar olmak için İndirimli Ürünler sayfasını kullanabilirsiniz. Broşürler sayfası ile marketlerin indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Marketler arasında fiyat karşılaştırması yapabilir, tasarruflu bir süpermarket alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Cimri market ile en çok tercih edilen kapsül kahveleri de görebilir, birçok kahve çeşidini aynı sayfada karşılaştırabilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Lungo Kapsülü 16'lı Paket ürününün 11 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Nescafe Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.