POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Kapsülü 16'lı Paket

Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Kapsülü 16'lı Paket

Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Kapsülü 16'lı Paket

Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato, bol süt ve süt köpüğünün yoğun aroması ile ağızda kalıcı tat bırakma özelliğine sahip. İsterseniz sıcak...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato, bol süt ve süt köpüğünün yoğun aroması ile ağızda kalıcı tat bırakma özelliğine sahip. İsterseniz sıcak, isterseniz soğuk ve isterseniz de sütlü tüketilebilir bir içecek olarak en iyi seçenekler arasında lanse ediliyor. Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato, hava geçirmez kapsüller sayesinde ilk günkü kahve tazeliğini ve aromasını koruyor. Bardağa koyduğunuzda oluşan 3 renkli görüntü, kahve çekirdeklerinin ve süt köpüğünün tazeliğini ve damakta bıraktığı lezzeti görsel bir ambiyansa çeviriyor.

Genel Özellikler
Ürün TipiKapsül
Adet16 Adet
İçimYumuşak
MenşeiTürkiye
Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Kapsülü 16'lı Paket ürününün 10 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Nescafe Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Nestle markası olan Nescafe hazır kahve çeşitlerinin yanında kahve kapsülleri de üretiyor. Nescafe kahve kapsüllerini Nescafe Dolce Gusto çatısı altında birleştiriyor. Farklı kahve lezzetlerini denemek isteyenler Nescafe Dolce Gusto çeşitleri mevcut. Cimri.com aracılığıyla Nescafe Dolce Gusto latte machiato kapsül kahve özellikleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca Nescafe Dolce Gusto americano, Nescafe Dolce Gusto cappucino kahve kapsüllerine de bakabilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Kapsülü 16'lı Paket Fiyatları

Nescafe Dolce Gusto latte machiato kapsül kahve 16’lı fiyatlarını Cimri markette bulabilirsiniz. Cimri.com çatısı içerisinde farklı mağazalardaki Nescafe Dolce Gusto latte macchiato fiyatları yer alıyor. Bu sayede kahve severler latte macchiato kapsülün nerelerde satıldığını ve fiyatlarını öğreniyor. Daha avantajlı olan kapsül kahve fiyatlarını “Mağazaya Git” butonuyla yakından inceleyebilirsiniz. Latte macchiato kapsül kahve kargo, teslim süresi, ödeme ayrıntılarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca kapsül kahve siparişinizi de verebilirsiniz. Kahve içme sıklığınıza göre sipariş adedinizi belirleyebileceğiniz gibi farklı tatlar için diğer kapsül kahve çeşitlerine de bakabilirsiniz. Cimri market fiyat araştırma süreçleri için aynı zamanda Nescafe Dolce Gusto latte macchiato kapsül kahve geçmiş fiyatlarını da gösteriyor. Fiyat geçmişiyle kahvenin doksan günlük, atmış günlük ve otuz günlük fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede ürünün ortalama fiyat aralığını çıkarabilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Kapsülü 16'lı Paket Çeşitleri

Nescafe Dolce Gusto kahve kapsül çeşitleri sade kahveler, sütlü kahveler ve yaratıcı tatlar olmak üzere ayrılıyor. Nescafe Dolce Gusto sade kahveler; americano, lungo, espresso intenso. Nescafe Dolce Gusto sütlü kahveler; cappuccino, latte macchiato, caramel latte macchiato. Nescafe Dolce Gusto yaratıcı tatlarda ise chococino var. Nescafe Dolce Gusto latte macchiato kapsül kahve paketi içerisinde sekiz adet kahve kapsülü ve sekiz adet de süt kapsülü olmak üzere toplam on altı adet kapsül var. Bir paket Nescafe Dolce Gusto latte macchiato ile sekiz bardak kahve içebilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto süt kapsülü içeriğinde; şeker, emülgatör ve süt tozu bulunuyor. Nescafe Dolce Gusto kahve kapsülü içeriğinde ise; öğütülmüş ve kavrulmuş kahve var. Kahveler ise Arabica kahve çekirdeklerinden elde ediliyor. Nescafe Dolce Gusto latte machiato kahve kapsülünü, Dolce Gusto kahve makineleri ile hazırlayabilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Kapsülü 16'lı Paket Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Nescafe Dolce Gusto latte macchiato kapsül kahve alırken nelere dikkat etmeli sorusunun cevabı ağız tadında saklı. Sütlü ve yumuşak kahve içmeyi sevenlerdenseniz latte macchiato kahve kapsülünü rahatlıkla içebilirsiniz. Aynı zamanda Nescafe Dolce Gusto latte macchiato kahvenizi sade ve sütlü olarak içebileceğiniz gibi sıcak ve soğuk olarak da içebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise Dolce Gusto kahve makinesinde kırmızı ya da mavi tuşu seçmekten geçiyor. Kırmızı tuş kahvenizi sıcak bir şekilde yudumlamanızı sağlarken, mavi tuş da kahvenizi soğuk olarak içmenizi sağlıyor. Kahve kapsülleri sayesinde kahvelerinizi her zaman ilk günkü tazeliğinde içebilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto latte macchiato kahvenin yüz gramında; enerji 399 (kcal), yağ 20 (gr), doymuş yağ 12.5 (gr), karbonhidrat 29.4 (gr), şeker 29.1 (gr), lif 8.2 (gr), protein 21.2 (gr), 0.4 (gr).

Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Kapsülü 16'lı Paket Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com aracılığıyla bütçe dostu alışveriş yapabileceğiniz gibi yeni çıkan ürünler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Cimri.com hediye seçme, indirim & kampanya fırsatlarının takibi gibi süreçlerde de destek oluyor. Nescafe Dolce Gusto latte macchiato kapsül kahve karar verme ve sipariş sürecinde Cimri marketten faydalanabilirsiniz. Cimri market içerisinde Nescafe Dolce Gusto latte macchiato kapsül kahve yorumları, fiyatları, içeriği, indirimleri, kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cimri markette diğer kapsül kahve çeşitlerine de bakabilirsiniz. Kapsül kahve çeşitlerini belli kriterlere göre kıyaslayabilirsiniz. Karşılama kriterleri arasında fiyatları koyabileceğiniz gibi içerik, yorum ya da puanları da koyabilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto latte macchiato kapsül kahve indirimleri için “İndirimli Ürünler” sayfasına göz atabilirsiniz. Burada kahve ihtiyacınız başta olmak üzere mutfak, temizlik gibi farklı ihtiyaçlarınızı cazip fiyatlardan alabilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto latte macchiato kapsül kahve kampanyaları için de Cimri.com içerisinde “Kampanayalar” sayfası bulunuyor. Böylece kampanya seçeneklerini kupon, mağaza ya da kategoriye göre sıralayabilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Latte Macchiato Kapsülü 16'lı Paket ürününün 10 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Nescafe Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.