POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Nescafe Dolce Gusto Cappuccino Kapsülü 16'lı Paket

Nescafe Dolce Gusto Cappuccino Kapsülü 16'lı Paket

Nescafe Dolce Gusto Cappuccino Kapsülü 16'lı Paket

Kahvenin farklı yapım teknikleri olduğu için kahve severlerin tercih edebileceği hem kokusu hem de lezzetiyle ön plana çıkan pek çok kahve çeşidi bulunuyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Kahvenin farklı yapım teknikleri olduğu için kahve severlerin tercih edebileceği hem kokusu hem de lezzetiyle ön plana çıkan pek çok kahve çeşidi bulunuyor. Klasik espressonun bol köpüklü süt ile birleştirilmesiyle oluşan cappuccino kahve severlerin keyif yaparken tercih ettiği kahveler arasında yer alıyor. Nescafe dolce gusto cappuccino kapsülü 16’lı paket size lezzetli ve dolgun bir cappuccino kahvesi sunuyor. Paket içeriğinde bulunan 16 kapsül ile 8 fincan cappuccino yapılabiliyor.

Genel Özellikler
Ürün TipiKapsül
Adet16 Adet
İçimYumuşak
MenşeiTürkiye
Nescafe Dolce Gusto Cappuccino Kapsülü 16'lı Paket ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Nescafe Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Nescafe Dolce Gusto kahve makineleri Nestle ve Arno işbirliği ile ortaya çıkıyor. Nestle, kahve kapsüllerinin üretimini üstlenirken, Arno makinelerinden üretiminde yer alıyor. Nescafe Dolce Gusto kahve makinesi ve kapsülleri ile birbirinden farklı lezzetler yaratmak mümkün oluyor. Dolce Gusto kahve kapsülleri ile sade kahveler, sütlü kahve çeşitleri ve farklı tatlar elde edilebiliyor. Nescafe Dolce Gusto cappuccino; sütlü kahve çeşitleri arasında yer alıyor ve hafif kahve sevenlere hitap ediyor. Cimri market ile Nescafe Dolce Gusto cappuccino kapsül kahve içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz. Dolce Gusto kahve çeşitlerini öğrenmek ve farklı kahve çeşitleri ile karşılaştırma yapmak için Cimri.com ile inceleme yapabilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16'lı Paket Kapsül Kahve Fiyatları

Nescafe Dolce Gusto cappuccino kapsül kahve fiyatları için Cimri market ile hızlı bir araştırma yapabilirsiniz. Cimri.com üzerinden Nescafe kahve fiyatları ne öğrenebilir, Nescafe Dolce Gusto kapsül kahve fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Çeşitli markalara ait hazır ya da kapsül kahve fiyatlarına da Cimri.com ile ulaşabilirsiniz. Farklı kahve markalarını birbiri ile aynı sayfa üzerinde karşılaştırabilirsiniz. Dolce Gusto cappuccino kapsül kahve için hangi market avantajlı fiyat sunuyor, kolaylıkla görebilirsiniz. Kapsül kahve çeşitlerini bütçenize uygun fiyat aralığına göre aratabilirsiniz. Ekonomik fiyat seçeneklerine ulaşarak, tasarruf sağlayabilirsiniz. Cimri market ile fiyat araştırması yaparken, kahve indirimlerinden de haberdar olabilirsiniz. Beğendiğiniz Nescafe çeşitleri için fiyat alarmı kurabilirsiniz, böylelikle elektronik posta ile indirimleri öğrenebilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16'lı Paket Kapsül Kahve Çeşitleri

Nescafe Dolce Gusto cappuccino, espresso ve bol köpüklü sütün bir araya gelmesi ile oluşuyor. Yumuşak içimli ve hafif bir kahve arayanlara hitap eden cappuccino, kahve aroması ile keyifli bir içim vadediyor. Dolce Gusto cappuccino kapsülünde yer alan kahve çekirdekleri, Güney Amerika’daki Arabica çekirdeklerinden elde ediliyor. İtalyan stili kavrulan çekirdeklerin tüm aromasını kahve kapsül ile deneyimlemek mümkün oluyor. Kapsüller yüksek basınçlı Dolce Gusto kahve makinelerine uyumluluk gösteriyor. Akıllı kapsül teknolojisi, kapsülün makinenin uyguladığı basıncı anlamasına imkan veriyor. Bu sayede farklı çeşitte kahveler hazırlanabiliyor. Dolce Gusto cappuccino paketi 8 adet kahve kapsülü ve 8 adet süt kapsülünden oluşuyor. Her bir kahve kapsülü ile tek fincan kahve hazırlanabiliyor. Nescafe Dolce Gusto sütlü kahve çeşitleri arasında; latte macchiato, caramel latte macchiato ve cafe au lait yer alıyor.

Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16'lı Paket Kapsül Kahve Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Nescafe Dolce Gusto cappuccino kahve hakkında bilgi edinmek için Cimri marketten yararlanabilirsiniz. Dolce Gusto cappuccino kahve kapsülü içinde öğütülmüş Arabica kahve yer alıyor. Süt kapsülünün içeriğinde ise; tam yağlı süt tozu, şeker ve emülgatör bulunuyor. 100 gr’lık Dolce Gusto cappuccino kahvede; 1712 kJ enerji, 20.1 g yağ, 11.7 gr doymuş yağ, 33.7 gr karbonhidrat, 33.7 gr şeker, 12.4 gr lif, 17.4 gr protein ve 0.2 gr sodyum yer alıyor. Dolce Gusto cappuccino kahve kapsülleri özel hava geçirmez ambalajları sayesinde, tazeliklerini ilk günkü gibi koruyabiliyor. Nescafe Dolce Gusto kahve alırken ürün seçeneklerini tanıyarak, aralarında karar verebilirsiniz. Üç renkli Dolce Gusto latte macchiato, kahvenin iki sıcak süt katmanı arasında yer alması ile meydana geliyor. Dolce Gusto caramel latte macchiato, bol süt ve kahvenin, karamel aroması ile buluşması ile ortaya çıkıyor. Dolce Gusto cafe au Lait, Robusta kahve çekirdeklerinden hazırlanıyor. Kahvenin aromasında karamel ve kavrulmuş tahıl notaları bulunuyor.

Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16'lı Paket Kapsül Kahveyi Cimri Markette Karşılaştırın!

Kahve alışverişleriniz için Cimri.com üzerinden farklı seçeneklere ulaşabilirsiniz. Nescafe kahve çeşitlerini fiyatına, ürün tipine, içimine ya da kampanyasına göre filtreleyebilirsiniz. Cimri.com ile benzer bir listelemeyi farklı markaları seçerek ya da tüm kahveler arasında da yapabilirsiniz. Bu aşamada dilerseniz en çok tercih edilen, düşük fiyatlı veya yeni eklenen kahveleri de görebilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto cappuccino kahve nasıl karar vermek için, özelliklerini tüm detayları ile öğrenebilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto cappuccino kahve yorumları ile kullananlar memnun kalmış mı anlayabilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto kahve kapsüllerini, diğer kapsül kahvelerle karşılaştırabilirsiniz. Kahve çeşitlerini farklı açılardan karşılaştırarak, hem sizin için uygun lezzeti bulabilir hem de tasarruf sağlayabilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto kahve indirimlerinden haberdar olmak için İndirimli Ürünler, Broşürler ve Günün Fırsatları sayfalarını takip edebilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Cappuccino Kapsülü 16'lı Paket ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Nescafe Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.