POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Nescafe Dolce Gusto Americano Kapsülü 16'lı Paket

Nescafe Dolce Gusto Americano Kapsülü 16'lı Paket

Nescafe Dolce Gusto Americano Kapsülü 16'lı Paket

Nescafe Dolce Gusto Americano Kapsülü yumuşak içimli olarak üretiliyor. İçeriğinde orta derecede kavrulmuş olan %100 Arabica kahve çekirdeklerinin harmanı yer alıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Nescafe Dolce Gusto Americano Kapsülü yumuşak içimli olarak üretiliyor. İçeriğinde orta derecede kavrulmuş olan %100 Arabica kahve çekirdeklerinin harmanı yer alıyor. 16’lı paket ile 16 bardak Americano kahve yapılabiliyor. Americano kahveyi sütlü veya sade olarak tüketebilirsiniz. Aynı zamanda Dolce Gusto kahve makineleri ile uyum sağladığından kolay bir kullanıma sahip. Kapsüller hava almayacak bir biçimde paketlendiği için içerisindeki kahve uzun süre ilk günkü gibi taze kalıyor.

Genel Özellikler
Ürün TipiKapsül
Adet16 Adet
İçimYumuşak
MenşeiTürkiye
Nescafe Dolce Gusto Americano Kapsülü 16'lı Paket ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Nescafe Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

1938 yılında İsviçre’de kurulan Nescafe, dünya çapında tanınıyor ve içiliyor. Nescafe Dolce Gusto kapsülleri ve makineleri ile espresso, sıcak çikolata, köpüklü latte macchiato gibi birçok farklı sıcak içecek hazırlanabiliyor. Orta derecede kavrulmuş olan %100 Arabica kahve çekirdeklerinin harmanlanması ile hazırlanan Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve, yumuşak içime ve baskın aromaya sahip. Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve sütlü ya da sade olarak içilebiliyor. Cimri markette Nescafe Dolce Gusto kapsül kahve çeşitlerini görebilir, Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve içeriği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Market fiyatlarını karşılaştırarak, tasarruflu bir süpermarket alışverişi yapabilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Americano 16’lı Paket Kapsül Kahve Fiyatları

Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve fiyatları ya da Nescafe Dolce Gusto kapsül kahve fiyatları gibi aramalarınız için Cimri markette inceleme yapabilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve fiyatları için farklı market seçeneklerini aynı sayfada listeli biçimde görebilirsiniz. Marketler arasında karşılaştırma yaparak, iyi fiyat sunan marketleri tercih edebilirsiniz. Onlarca Nescafe Dolce Gusto kapsül kahve çeşidini, önceden belirlenmiş fiyat aralıklarına ya da sizin belirleyeceğiniz fiyat aralığına göre listeleyebilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto kapsül kahveleri düşük fiyatlı üründen yüksek fiyatlıya doğru ya da aksi biçimde sıralayabilirsiniz. Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahvenin ya da Cimri markette bulabileceğiniz herhangi bir ürün için detaylı fiyat analizi yapabilirsiniz. Fiyat analizi grafiğinden yararlanarak, ürünlerin son 3 ay içindeki fiyat değişimlerini izleyebilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Americano 16’lı Paket Kapsül Kahve Çeşitleri

Nescafe Dolce Gusto kapsül kahve çeşitleri kategorisine, boyutuna, içeriğine, kahve yoğunluğuna, kafein miktarına göre farklı şekillerde satışa sunuluyor. Nescafe Dolce Gusto kapsül kahve çeşitleri arasında; Cafe Au Lait, Americano, Espresso İntenso, Lungo, Cappuccino, Latte Macchiato, Caramel Latte Macchiato ve Chococino yer alıyor. Cafe Au Lait kapsül kahve, hafif karamel ve kavrulmuş tahıl notalarını ortaya çıkarmak için, Robusta kahve çekirdekleri ve yumuşak içimli süt ile kombinleniyor. Americano kapsül kahve, Güney Amerika ve Doğu Afrika’da yetişmiş Arabica çekirdeklerinin kavrulması ile ortaya çıkıyor. Espresso Intenso kapsül kahve, özenle kavrulan meyvemsi Güney Amerika Arabica ve dolgun yapılı Asya Robusta kahve çekirdeklerinin harmanından ortaya çıkıyor. Lungo kapsül kahve, Güney Amerika ve Doğu Afrika Arabica kahve çekirdeklerinin ustaca harmanlanması ile ortaya çıkıyor. Cappuccino kapsül kahve, İtalyan stili kavrulmuş Güney Amerika kökenli Arabica kahve çekirdekleri ile kremamsı sütün birleştirilmesi ile oluşuyor. Latte Macchiato kapsül kahve sıcak sütün arasına yerleştirilen Espresso, üzerinde köpüklü süt kreması ile ortaya çıkan bir İtalyan lezzeti olarak kullanıcılara sunuluyor. Caramel Latte Macchiato kapsül kahve ise, karamel aroması, süt ve bol köpük içeriyor.

Nescafe Dolce Gusto Americano 16’lı Kapsül Kahve Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Nescafe Dolce Gusto Americano alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında yoğunluk yer alıyor. 4 / 9 yoğunluğa sahip olan Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve, meyve ve çiçeksi aromalarıyla bol köpüklü sade kahve olarak kullanıcılara sunuluyor. Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahvenin aromasını ortaya çıkarmak için Güney Amerika ve Doğu Afrika’da yetişen Arabica çekirdekleri kullanılıyor. Nescafe Dolce Gusto Americano kahve hava geçirmez kapsülleri sayesinde aynı tazelikte kalıyor. Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve sıcak, soğuk, sade veya sütlü olarak tercih edilebiliyor. Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve kutusunun içerisinde 16 kapsül yer alıyor. Bu 16 kapsül ile kullanıcı 16 fincan kahve hazırlayabiliyor. İçerisinde % 100 öğütülmüş kahve bulunan Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve 160 gr’lık kutusu ile kullanıcılara sunuluyor.

Nescafe Dolce Gusto Americano 16’lı Paket Kapsül Kahveyi Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri market ile Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve hakkında bilgi edinebilir ve içeriğini öğrenebilirsiniz. Cimri markette bulabileceğiniz Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve yorumları ile kahveyi kullanan kişilerin fikirlerini öğrenebilirsiniz. İndirimli Nescafe Dolce Gusto kapsül kahve seçeneklerini görebilmek ya da Nescafe Dolce Gusto kapsül kahve indirimlerinden haberdar olabilmek için Cimri market ile araştırmanızı sürdürebilirsiniz. Cimri.com üzerinden marketler arasında, indirim oranlarına ya da ürünlere göre karşılaştırma yapabilirsiniz. Tasarruflu bir online alışveriş imkanı için ekonomik fiyat seçeneklerini hızlı şekilde bulabilirsiniz. Broşürler, İndirimli Ürünler ve Kampanyalar sayfaları ile Nescafe Dolce Gusto Americano kapsül kahve kampanya ve indirimlerini takip edebilirsiniz. Fiyat araştırması sırasında da indirimli kapsül kahveleri görebilir, indirim fırsatı sunan marketi tercih edebilirsiniz.

Nescafe Dolce Gusto Americano Kapsülü 16'lı Paket ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Nescafe Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.