POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Kuru Kahveci Mehmet Efendi 500 gr Türk Kahvesi

Kuru Kahveci Mehmet Efendi 500 gr Türk Kahvesi

Kuru Kahveci Mehmet Efendi 500 gr Türk Kahvesi

Uzun yıllardır Türk kahvesi tutkunlarının ilk tercih olan Kuru Kahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi yüksek kaliteli Arabica çekirdeklerinden üretiliyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Uzun yıllardır Türk kahvesi tutkunlarının ilk tercih olan Kuru Kahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi yüksek kaliteli Arabica çekirdeklerinden üretiliyor. Özel ambalajlarda üretilen bu ürünler içinde 500 gr kavanoz seçenekleri yoğun kahve tüketenler için ilk tercihler içinde geliyor. Evlerde, işyerlerinde ya da cafe ve restoranlarda yoğun olarak tüketilen Türk kahveleri içinde eşsiz aromaları ile Kuru Kahveci Mehmet Efendi kahveleri günün her saatinde tercihe göre küçük ya da double fincanlarda tüketilebiliyor.

Genel Özellikler
Ürün TipiTürk Kahvesi
Adet1 Adet
İçimNormal
MenşeiTürkiye
Ağırlık500 gr
Kuru Kahveci Mehmet Efendi 500 gr Türk Kahvesi ürününün 25 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Kuru Kahveci Mehmet Efendi Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Türk kahvesi, Türklerin yüzyıllardır kültür mirası olarak taşıdığı ve günümüze ulaştırdığı mill bir içecek olarak Dünyanın hemen her yerinde biliniyor. Kurukahveci Mehmet Efendi, 1871 yılından itibaren babadan oğula nesillerdir türk kahvesi üretimi yapıyor. mehmet Efendi türk kahvesi, Arabica çekirdeğinden üretiliyor. Farklı pişirme yöntemleri ile birbirinden çeşitli tatlara dönüşebilen türk kahvesinin vazgeçilmez pişirme yöntemi şüphesiz cezve. Kurukahveci Mehmet Efendi türk kahvesi içeriği hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Cimri.com’dan destek alabilirsiniz. Ayrıca Kurukahveci Mehmet Efendi kahve çeşitlerini de Cimri markette inceleyebilirsiniz.

Kurukahveci Mehmet Efendi 100 gr Türk Kahvesi Fiyatları

Online mutfak alışverişlerinizde Cimri.com rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Cimri market bölümünden sahip olmak istediğiniz ürünlerin fiyat araştırmasını gerçekleştirebilirsiniz. Kurukahveci Mehmet Efendi 100 gr türk kahvesi fiyatlarını tek web sitesi üzerinden görüntüleyebilir, alışverişinizi verimli kılabilirsiniz. Aynı zamanda farklı türk kahvesi çeşitlerini de listeleyebilirsiniz. Bunun için kategori belirtmesi yapabilir, daha fazla ürün görme şansı yakalayabilirsiniz. Cimri.com, detaylı fiyat araştırması yapılması kapsamında bir sistem sunuyor. Bu sistem sayesinde güncel satış fiyatları arasından bütçeye uygun olanı bulmak mümkün oluyor. Ayrıca market alanında ilgilendiğiniz ürünlerde fiyat alarmı özelliğini kullanabilirsiniz. Alarm sayesinde olumlu ve olumsuz fiyat değişimlerinden anında haberdar olabilirsiniz.

Kurukahveci Mehmet Efendi 100 gr Türk Kahvesi Çeşitleri

Kurukahveci Mehmet Efendi türk kahvesi çeşitleri, klasik kahve ve kafeinsiz kahve olarak ikiye ayrılıyor. Klasik türk kahvesinin asiditesi yumuşak ve orta yoğun aroma dokusuna sahip. Klasik türk kahvesinin içerisinde kızarmış ekmek, baharat, fındık ve çikolata tatları yer alıyor. Kurukahveci Mehmet Efendi türk kahvesinin, 100 gr plastik paket ambalajı bulunuyor. Ayrıca şeffaf plastik kutu içerisinde 12 adet tek içimlik paketler halinde ambalajı da mevcut. Türk kahvesinin silindir teneke ambalajının gramajı, 250 gr ve 500 gr. Kurukahveci Mehmet Efendi marka türk kahvesinin bir diğer çeşidi de kafeinsiz kahve. Kafeinsiz tercih edenler için özel olarak geliştirilen kahve, 50 gram plastik ambalajında geliyor. Ayrıca markanın türk kahvesi seti de bulunuyor. Setin içerisinde türk kahvesi, bakır cezve, 2 adet türk kahvesi fincanı ve 2 adet finden altlığı yer alıyor.

Kurukahveci Mehmet Efendi 100 gr Türk Kahvesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Kurukahveci Mehmet Efendi türk kahvesi nasıl saklanır sorusuna, serin, kuru ve karanlık ortamlarda muhafaza edilmesi gerektiği yanıtı veriliyor. Türk kahvesi, paketlendiği günden itibaren maksimum 1 yıl içerisinde tüketilmesi gerekiyor. Aksi takdirde tat kaybı yaşandığı belirtiliyor. Kahvenin ne kadar karanlık ve kuru ortamda saklanırsa o kadar taze kalacağı ifade ediliyor. Türk kahvesinin geleneksel hazırlama yönetim şüphesiz ki cezve. Klasik yöntem ile kahve hazırlamak için her bir fincan için cezveye 2 çay kaşığı kahveden konulması gerekiyor. Kahvenin üzerinde soğuk su, fincanlar kadar ölçülüp ilave ediliyor. Ardından kısık ateşte ağır ağır pişirilen kahve, kabarmaya başladığında köpüklü bir şekilde fincanlara dolduruluyor.

Kurukahveci Mehmet Efendi 100 gr Türk Kahvesi Cimri Markette Karşılaştırın!

Mutfak alışverişlerinizin ürün incelemesini Cimri markette gerçekleştirebilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz türk kahvesini detaylı bie şekilde inceleyebilir, fiyatlarını değerlendirebilirsiniz. Tek web sitesi üzerinden hemen her alanı bir arada değerlendirerek verimli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Cimri.com’da, Kurukahveci Mehmet Efendi türk kahvesinde kampanya var mı sorusuna hızlı bir şekilde yanıt bulabilirsiniz. İndirimli Ürünler ve Kampanyalar ikonlarına tıklayarak güncel avantajları tek seferde listeleyebilirsiniz. Ayrıca Cimri.com’da Kurukahveci Mehmet Efendi türk kahvesi yorumları ve puanlarını da inceleyebilirsiniz. Cimri markette online mutfak alışverişlerinizi tamamlayabilir, ek ihtiyaçlarınızı hızlıca belirleyebilirsiniz. Kolay erişim imkanı sunan Cimri.com sistemi üzerinden fiyat analizini kapsamlı da kılabilirsiniz. Bunun için fiyat analiz grafiğini kullanabilir, son doksan günlük fiyat değişimlerini takip edebilirsiniz.

Kuru Kahveci Mehmet Efendi 500 gr Türk Kahvesi ürününün 25 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Kuru Kahveci Mehmet Efendi Kahve fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.