POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Coca Cola 2,5 lt

Coca Cola 2,5 lt

Coca Cola 2,5 lt

Trendyol Hızlı Market

8,44 TL

Mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir.

Coca Cola, uzun yıllardır en çok tüketilen içecekler arasında olmaya devam ediyor. Asitli ve ferahlatan yapısı sayesinde yaz aylarında daha çok tercih ediliyor...Devamını gör

Tüm Fiyatlar

Coca Cola 2,5 lt

En Ucuz
Trendyol Hızlı Market
Coca-Cola Coca Cola 2,5 Lt
Aynı Gün
8,44 TL

Mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir.

Trendyol Hızlı Market
Coca-Cola Coca-Cola 2,5 L
Aynı Gün
9,50 TL

Mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir.

Trendyol

Göktuğ Market

Coca-Cola Kola 2,5 lt 5449000264718
2-7 Gün
16,12 TL
Trendyol

Ümit Store

Coca-Cola Kola 2,5 lt 5449000264718
2-7 Gün
19,95 TL
Özellikler

Genel Bilgiler

Coca Cola, uzun yıllardır en çok tüketilen içecekler arasında olmaya devam ediyor. Asitli ve ferahlatan yapısı sayesinde yaz aylarında daha çok tercih ediliyor. Hoş sohbetler sırasında, atıştırmalıklarla veya akşam yemeklerinde de çok tüketiliyor. Misafirleriniz geldiğinde veya doğum günlerinde Coca Colayı atıştırmalıklarınızın yanında servis edebilirsiniz. Coca Cola ambalajları tüketiciyi tebessüm etmelerini sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Uzun yıllardan beri çevre dostu yaklaşımları ile ambalajları geri dönüşümden üretiliyor.

Genel Özellikler
MenşeiTürkiye
Ağırlık2.5 lt
Ambalaj TipiPet
Adet1 Adet
Besin Değeri (100 ml/gr/cc için geçerlidir.)
Yağ0 gr
Protein0 gr
Şeker11.2 gr
Karbonhidrat11.2 gr
Enerji45 kcal
Coca Cola 2,5 lt ürününün 4 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Coca Cola Gazlı İçecek fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Coca Cola markasının adı kola fındığı, kafein kaynağı ve koka yaprakları isimlerinin birleşiminden geliyor. 1886 yılında üretimine başlanan Coca Cola; Amerika Birleşik Devletleri kökenli, karamelize şekerle tatlandırılan alkolsüz bir içecek markası. Coca Cola gazlı içeceğin 0.25 lt, 0.33 lt, 1 lt, 1.25 lt, 1.5 lt ve 2.5 lt seçenekleri bulunuyor. Kola denildiğinde ilk akla gelen markalardan birisi olan Coca Cola, sofraların vazgeçilmez içeceği olmayı başarıyor. Coca Cola 2.5 lt içeriğini Cimri markette detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca Coca Cola çeşitlerini de yine Cimri markette görüntüleyebilirsiniz.

Coca Cola 2.5 lt Fiyatları

Süpermarket mutfak alışverişlerinizin fiyat araştırmasını Cimri markette sürdürebilirsiniz. Cimri.com’da Coca Cola 2.5 lt kola fiyatlarını tek seferde inceleyebilirsiniz. Kapsamlı bir araştırma yaparak bütçenizin dışına çıkmadan online market alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Cimri market bölümünde Coca Cola fiyatlarının yanı sıra çeşitlerini de listeleyebilirsiniz. Bu sayede daha fazla ürünün güncel satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Tek web sitesi üzerinden ilerleyerek fiyatları karşılaştırabilir, hangi markette ne kadara satıldığını kolayca fark edebilirsiniz. Avantajlı online alışveriş deneyimi için Cimri.com’un fiyat alarmını da kullanabilirsiniz. Alarm sayesinde olası fiyat değişimleri hakkında bilgilendirme alabilirsiniz. Cimri markette ilgi alanınıza göre listeye erişim sağlayabilir, kapsamlı bir inceleme süreci geçirebilirsiniz.

Coca Cola 2.5 lt Çeşitleri

Coca Cola çeşitleri arasında; Coca Cola orijinal tat, Coca Cola şekersiz, Coca Cola light, Coca Cola lime bulunuyor. Coca Cola farklı litre seçenekleri ve farklı ambalaj seçenekleri ile de çeşitleniyor. Coca Cola pet şişe, metal şişe ve cam şişe seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor. Coca Cola’nın boyut seçenekleri arasında ise; 0.25 lt, 0.33 lt, 1 lt, 1.25 lt, 1.5 lt ve 2.5 lt seçenekleri yer alıyor. Coca Cola orjinal tattan vazgeçemeyen kullanıcılara hitap ederken, şekersiz beslenmeye dikkat eden kullanıcılara Coca Cola şekersiz seçeneği eşlik ediyor. Coca Cola light diyet yapan kullanıcıların tercihleri arasında yer alırken, Coca Cola lime farklı aromalardan hoşlanan kullanıcılar tarafından deneyimleniyor.

Coca Cola 2.5 lt Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Coca Cola 2.5 lt kola alırken dikkat edilmesi gereken en önemli konu miktarı oluyor. Coca Cola 2.5 lt’lik seçeneği ile kalabalık ailelere ya da toplu arkadaş gruplarına hitap ediyor. Coca Cola 2.5 lt kolanın serin ve kuru ortamda saklanarak soğuk şekilde tüketilmesi öneriliyor. Coca Cola 2.5 lt kolanın içerisinde; su, şeker (S) veya fruktoz glukoz şurubu (F), karbondioksit, renklendirici (karamel), asitliği düzenleyici (fosforik asit), doğal aroma vericiler, kafein (max 0.150 g/l) yer alıyor. Coca Cola 2.5 lt kola özellikle ramazan sofralarında, davetlerde, arkadaş ortamlarında, doğum günlerinde vazgeçilmez içecek olarak bulunuyor.Çevre dostu bir yaklaşıma sahip olan Coca Cola’nın ambalajları geri dönüşümden üretiliyor.

Coca Cola 2.5 lt’yi Cimri Markette Karşılaştırın!

Online market alışverişi yaparken ürünü yakından tanımak oldukça önemli. Ön inceleme aşamasında hem içeriği hakkında bilgi sahibi olmak hem de marketlerdeki satış fiyatlarını öğrenmek verimli alışverişin ana temasını oluşturuyor. Bu amaç doğrultusunda Cimri.com rehberliğinde inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Cimri market bölümünden sahip olmak istediğiniz Coca Cola 2.5 lt yorumlarını da okuyabilirsiniz. Cimri markette incelemekte olduğunuz ürün veya ürünlerin indirim ve kampanyalarını da yakından takip edebilirsiniz. Ana sayfa üzerinde yer alan ikonları kullanarak avantajlara kolay erişim sağlayabilir, bütçenizden tasarruf elde edebilirsiniz. Coca Cola 2.5 lt kolanın geçmiş tarihlerde ne kadara satıldığını da fiyat analiz tablosundan inceleyebilirsiniz.

Coca Cola 2,5 lt ürününün 4 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Coca Cola Gazlı İçecek fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.