POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Lipton Yellow Label 100'lü Demlik Poşet Çay

Lipton Yellow Label 100'lü Demlik Poşet Çay

Lipton Yellow Label 100'lü Demlik Poşet Çay

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay, Karadeniz bölgesinde özenle seçilerek toplanıyor. Uzun ve sürekli olarak ağızda kalıcı tat bırakıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay, Karadeniz bölgesinde özenle seçilerek toplanıyor. Uzun ve sürekli olarak ağızda kalıcı tat bırakıyor. Yumuşak ama lezzetli bir çay arayanlar için en iyi seçeneklerden biri olarak dikkat çekiyor. Kokusu ve kırmızı rengiyle bardakta tazeliğini gözler önüne seren Lipton Yellow Label Demlik Poşet Çay, günün her vakti içilebilecek şekilde demlenmeye uygun olarak siyah çaydan elde ediliyor.

Genel Özellikler
Ürün TürüSade
Ürün TipiSiyah Çay
Ambalaj TipiKağıt/Karton
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ağırlık320 gr
Lipton Yellow Label 100'lü Demlik Poşet Çay ürününün 28 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Lipton Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Unilever’ın markalarından biri olan Lipton, çay pazarında faaliyet gösteriyor. Lipton markası siyah çayları, soğuk çayları, bitki çayları ve vitamin çaylarıyla geniş bir ürün yelpazesine sahip. Siyah çaylar arasında Lipton’un tercih edilen çay çeşitleri arasında Lipton Yellow Label da var. Cimri.com’da Lipton Yellow Label demlik poşet çay hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Lipton markasının Earl Grey, Filiz Çay, Doğu Karadeniz gibi çay çeşitlerini de araştırabilirsiniz.

Lipton Yellow Label 100'lü Demlik Poşet Çay Fiyatları

Cimri.com aracılığıyla Lipton demlik poşet çay 100'lü fiyatlarını araştırabilirsiniz. Lipton Yellow Label poşet çay fiyatları ve hangi mağazalarda satıldığını Cimri market içerisinden öğrenebilirsiniz. Cimri.com’da mağaza bilgileri ve fiyatlar aynı sayfada yer alıyor. Böylece Lipton çay araştırması yapanlar cazip fiyat avantajı da yakalıyor. Detayların bir arada sunulmasının bir avantajı da alışveriş sürecini kısalması oluyor. Bütçeyi ve alışveriş sürecini etkileyen kargo, teslim, ödeme detaylarına da “Mağazaya Git” seçeneği üzerinden ulaşabilirsiniz. Burada aynı zamanda evinizin ihtiyacı olan Lipton demlik poşet çay siparişini onaylayabilirsiniz. Fiyat araştırma süreçlerinde merak edilen detaylardan biri de fiyat geçmişi. Cimri market Lipton Yellow Label demlik poşet geçmiş fiyatlarını da paylaşıyor. Lipton demlik poşet çaydaki geçmiş fiyatlar için analiz grafiğine bakabilirsiniz. Analiz grafiğinde Lipton demlik poşet çayın 90 gün önceki fiyatlarını da, 60 ya da 30 gün önceki fiyatlarını da görebilirsiniz.

Lipton Yellow Label 100'lü Demlik Poşet Çay Çeşitleri

Lipton Yellow Label tea çeşitleri kullanım tipine ve gramaja göre değişiklik gösteriyor. Lipton Yellow Label tea; demlik poşet çay, dökme çay ve bardak poşet çay olarak üçe ayrılıyor. Lipton Yellow Label çayın yumuşak ve kendine has tadını alabilmek için demlemesinin doğru şekilde yapılması gerekiyor. Demlik poşet çayın bir adetinden üç çay bardağı çıkıyor. Buna göre çay yapımında kaç adet demlik poşet çay kullanacağınızı kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Lipton çayınızı demlerken su seviyesini ise her poşet çay için bir çay bardağı su ve artı bir olacak şekilde ekleyebilirsiniz. Demleme süresini çay keyfinize göre artırabileceğiniz gibi minimumda 15 – 20 dakika demlemeye bırakılması öneriliyor. Lipton Yellow Label dökme çayınızı demlerken ise bir bardak çay için bir tatlı kaşığı çay kullanabilirsiniz. Lipton Yellow Label bardak poşet çayınızı bardağa koyup; üzerine sıcak su ekleyebilirsiniz. Sonrasında Lipton bardak poşet çayınızı minimum on defa olacak biçimde bardağa daldırıp çıkarabilirsiniz. Bu işleme tercih ettiğiniz dem seviyesini yakalayana kadar devam edebilirsiniz. Lipton Yellow Label tea gramaj ağırlıkları kullanım ihtiyacına göre değişiyor. Lipton Yellow Label çay gramajları; 153 gram, 320 gram, 380 gram, 422 gram, 800 gram, 960 gram ve 1600 gram.

Lipton Yellow Label 100'lü Demlik Poşet Çay Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Lipton Yellow Label çay üretim sürecinin başlamasında ilk adım kaliteli çay yapraklarının toplanması. Lipton Yellow Label için toplanan çay yaprakları kurutuluyor ve sonrasında da dem lezzetinin alınması için incecik kesiliyor. Kesim sonrasında Lipton Yellow Label çayın tadının elde edilmesi için özel olarak hazırlanıyor. Son adımsa Lipton çay çeşidinin paketlenmesi oluyor. Lipton Yellow Label çay içeriğinde Doğu Karadeniz, Kenya, Seylan ve Endonezya çayları var. Lipton poşet çayların poşetleri Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretiliyor. Lipton çay poşetlerinde kullanılan malzeme ise abaka ağacının lifleri. Lipton Yellow Label çayının demlenmesi lezzeti için önemli olduğu gibi saklanması da önemli. Lipton Yellow Label poşet çayınızı kuru, serin, ışık ve kokunun olmadığı bir yerde tutabilirsiniz.

Lipton Yellow Label 100'lü Demlik Poşet Çay Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com’da ürünler hakkında merak edebileceğiniz detaylara pratik biçimde erişebilirsiniz. Cimri markette Lipton Yellow Label poşet çay özellikleri, fiyatları, indirimleri, kampanyaları, puanları, yorumları gibi detaylara yer veriyor. Bu sayede Cimri market aracılığıyla merak edilen detaylara erişiliyor. Ayrıca Cimri.com’da özellik ve bütçenize göre araştırma da yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz filtrelere göre belirlediğiniz niteliklerde farklı demlik poşet çay çeşitlerine bakabilirsiniz. Demlik poşet çayları fiyat, özellik, yorum ve puan başlıklarına göre kıyaslayabilirsiniz. Böylece Cimri markette Lipton Yellow Label demlik poşet çay karşılaştırmasını hızlıca tamamlayabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlardan Lipton çay alabilmek için Cimri.com’un alarm sistemini tercih edebilirsiniz. Lipton demlik poşet çay alarmı sayesinde fiyatlardaki değişimlerden haberdar olabilirsiniz. Lipton poşet çayın fiyatındaki artışları ve düşüşleri öğrenebileceğiniz gibi fiyat sabitliği söz konusu olduğunda da öğrenebilirsiniz.

Lipton Yellow Label 100'lü Demlik Poşet Çay ürününün 28 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Lipton Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.