POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Lipton 1000 gr Earl Grey Dökme Çay

Lipton 1000 gr Earl Grey Dökme Çay

Lipton 1000 gr Earl Grey Dökme Çay

Lipton Earl Grey dökme çay, çay tutkunlarının vazgeçemediği ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor ...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Lipton Earl Grey dökme çay, çay tutkunlarının vazgeçemediği ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor . Türk mutfağının olmazsa olmaz içeceklerinden olan bu ürünler özellikle aromalı çay sevenler için son derece keyifli bir tüketim sağlıyor. Standart siyah çaya eklenen limon ve bergamot aromaları ile son derece keyifli bir içim imkanı veren Lipton Earl Grey 1000 Gr seçenekleri ile çay saatleri çok daha keyifli hale geliyor. Türkiye’nin en sevilen markalarından biri olarak Lipton tarafından üretilen yüzlerce farklı çay seçeneği içinde demlik poşetleri ile son derece pratik kullanım imkanı bulunabiliyor.

Genel Özellikler
Ürün TürüBergamot
Ürün TipiSiyah Çay
Ambalaj TipiKağıt/Karton
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ağırlık1 kg
Lipton 1000 gr Earl Grey Dökme Çay ürününün 11 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Lipton Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Türkiye’de 1986 yılında kurulan Lipton markası, çay üretimi ile ön plana çıkıyor. Çeşitli aromalarda ve çeşitlerde üretimi bulunan Lipton, çay severler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Lipton Earl Grey dökme çay, bergamot aroması ile farklı bir çay deneyimi sunuyor. Bergamotlu çayın farklı gramajlarda ambalaj seçenekleri bulunuyor. Lipton Earl Grey dökme çay içeriği hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Cimri markette inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Lipton çay indirimlerini de yine Cimri markette görüntüleyebilirsiniz.

Lipton Earl Grey 1 kg Dökme Çay Fiyatları

Market alışverişlerinizi hesaplı fiyatlarla tamamlamak için Cimri markette kapsamlı bir inceleme gerçekleştirebilirsiniz. Cimri market bölümünden Lipton 1 kg dökme çay fiyatlarını listeleyebilirsiniz. Birbirinden farklı fiyat seçenekleri arasından bütçenize uygun olanı seçebilir, alışverişinizi tasarruflu bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Lipton çay çeşitlerini listelemek için arama çubuğunda marka belirterek arama yapabilirsiniz. Bu sayede birden fazla ürünün fiyatları arasında da karşılaştırma yapabilirsiniz. Ayrıca örneğin; dökme siyah çay çeşitleri ya da bergamot aromalı çay çeşitleri şeklinde de aramada bulunabilirsiniz. Bu sayede geniş bir liste oluşturabilir, aramanızı kapsamlı kılabilirsiniz. Lipton dökme çayın fiyat analiz grafiğini inceleyerek son üç aylık fiyat değişimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lipton Earl Grey 1 kg Dökme Çay Çeşitleri

Lipton dökme çay çeşitleri, aromaları ve ambalajları ile farklılık gösteriyor. Lipton markasının çay alanında geniş ürün gamı bulunuyor. Bunlar siyah çaylarda; doğu karadeniz, filiz, ekstra dem, earl grey, yellow ve ilk hasat. Siyah çaylar, dökme, poşet demlik ve poşet fincan ambalajları ile satışa sunuluyor. Ayrıca Lipton markasının meyve çay çeşitleri de bulunuyor. Bunlar; yeşil çay, portakal kabuğu, papatya tarçın, nane, ekinezya, rezene, adaçayı, kuşburnu, nane limon, ıhlamur ve kış çayı karışımı olarak çeşitleniyor. Farklı paket ve gramaj çeşitleri ile kullanım alanını genişletiyor. Lipton’un ayrıca soğuk çay çeşitleri de bulunuyor. Bunlar farklı aromalarda ve ambalajlarda üretiliyor.

Lipton Earl Grey 1 kg Dökme Çay Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Lipton dökme çay nasıl saklanır sorusuna serin ve kuru ortamlarda yanıtı veriliyor. Siyah çay, üretimden itibaren bir yıl tüketilebiliyor. Çayın tazeliğini uzun süre koruması için paketin kapalı muhafaza edilmesi gerekiyor. Earl Grey çay, bergamot aroması ile üretiliyor. Harmanlı şekilde gelen ürün, tekrar bir harman işlemi gerektirmiyor. Lipton Earl Grey dökme çay, Karadeniz bölgesinin bol güneş alan mahsullerinden üretiliyor. İdeal dem ve aroma için porselen demlik kullanılması tavsiye ediliyor. Ayrıca çay demlemenin püf noktası kaynatılıp bir dakika dinlendirilmiş su kullanımı olarak ifade ediliyor. Taze içilmesi gereken çayın maksimum yarım saat içerisinde tüketilmesi öneriliyor.

Lipton Earl Grey 1 kg Dökme Çay’ı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri markette sahip olmak istediğiniz süpermarket ürünlerinin incelemesini gerçekleştirebilirsiniz. Lipton Earl Grey dökme çay hakkında bilgi sahibi olarak ihtiyacınıza uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Aynı zamanda ürünün yorumlarını okuyabilir, kişi deneyimlerini öğrenebiirsiniz. Avantajlı fiyatlarla dökme çay sahibi olmak için Cimri.com’un kısayollarını kullanabilirsiniz. Ayrıca online satış yapan marketlerin avantaj broşürlerini de Cimri.com broşürler ikkonundan takip edebilirsiniz. Bu broşürlerde ihtiyacınız olan ürünleri arayabilir, hesaplı online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bekleme kararı aldığınız ürünlerde fiyat alarmı oluşturabilir, olası fiyat değişimleri hakkında bildirim alabilirsiniz. Cimri markette yaptığınız inceleme sonucu hem bütçenize hem de ihtiyacınıza uygun alışveriş deneyimleyebilirsiniz.

Lipton 1000 gr Earl Grey Dökme Çay ürününün 11 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Lipton Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.