POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Lipton 1000 Gr Doğu Karadeniz Çayı

Lipton 1000 Gr Doğu Karadeniz Çayı

Lipton 1000 Gr Doğu Karadeniz Çayı

Yerel lezzetler arasında yer alan Lipton Doğu Karadeniz çayını özel harmanı ile kullanıcılarıyla buluşturuyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Yerel lezzetler arasında yer alan Lipton Doğu Karadeniz çayını özel harmanı ile kullanıcılarıyla buluşturuyor. Lezzetli aroması ile tadına doyulmaz bir deneyim yaşatan Lipton Doğu Karadeniz çayları 1000 gramlık paketlerinde kullanıcıları için satışa sunuluyor.

Genel Özellikler
Ürün TürüSade
Ürün TipiSiyah Çay
Ambalaj TipiKağıt/Karton
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ağırlık1 kg
Lipton 1000 Gr Doğu Karadeniz Çayı ürününün 19 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Lipton Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Unilever firmasının markası olan Lipton, çay pazarında hizmet veriyor. 1890 yılından beri faaliyetlerine devam eden markanın ürün portföyünde çaylar olduğu gibi soğuk çaylar da var. Farklı lezzetleri çay severlerle buluşturan Lipton’un tercih edilen ürünleri arasında Lipton Doğu Karadeniz dökme çay geliyor. Cimri markette Lipton Doğu Karadeniz dökme çay neden yapılıyor sorusuna cevap bulabileceğiniz gibi farklı çay lezzetleri de keşfedebilirsiniz. Lipton İlk Hasat dökme çay, Lipton Earl Grey dökme çay çeşitlerini inceleyebileceğiniz gibi farklı tatlardaki Lipton dökme çay çeşitlerine de bakabilirsiniz.

Lipton Doğu Karadeniz 1 kg Dökme Çay Fiyatları

Cimri.com’da Lipton Doğu Karadeniz 1 Kg fiyatlarını detaylı olarak değerlendirebilirsiniz. Lipton dökme çay fiyatları Cimri market çatısı altında sergileniyor. Çay satışı yapan online mağaza fiyatlarının toplu olarak görülmesi alışveriş sürecini hızlandırdığı gibi mutfak bütçesinden tasarruf edilmesine de olanak tanıyor. Cazip fiyat sunan mağazaların belirlemiş olduğu kargo, teslimi ödeme şartlarını “Mağazaya Git” butonunu kullanarak, öğrenebilirsiniz. Ek olarak aynı sayfada sofraların arananı olan çay ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz. Cimri market fiyat değerlendirmesinde destek olmak amacıyla Lipton Doğu Karadeniz çayının geçmiş fiyatlarını da hazırlıyor. Geçmiş fiyatlara Lipton 1 kg dökme çay analiz tablosundan ulaşabilirsiniz. Lipton fiyat tablosu içerisinden doksan, atmış ve otuz günlük fiyatları inceleyebilirsiniz. Geçmiş fiyat ve satış fiyatlarını değerlendirerek, ürünü avantajlı fiyatlardan alabilmek için zamanlama planı yapabilirsiniz. Zamanlama planında yardımcı aracınız ise Cimri.com fiyat alarm sistemi.

Lipton Doğu Karadeniz 1 kg Dökme Çay Çeşitleri

Lipton Doğu Karadeniz çayı içerisinde Doğu Karadeniz bölgesinden özel olarak seçilen çaylar bulunuyor. Ayrıca Lipton Doğu Karadeniz çay çeşitlerine lezzet vermesi amacıyla bergamot da kullanılıyor. Aroma vermek için tercih edilen bergamot ve siyah çaylar özel olarak harmanlanıyor. Bu sayede Doğu Karadeniz çaylarının tadını her bardakta yeniden almanız sağlanıyor. Yumuşak içimli olan Lipton dökme çayının tadını çıkarmak için demleme yöntemi de önemli bir nokta. Demleyeceğiniz Lipton dökme çay miktarının içilen her çay bardağına iki adet çay kaşığıyla Lipton çay koyabilirsiniz. İçme suyunu kullanacağınız çay yapımında demliğinizi porselen ya da cam olarak seçebilirsiniz. Lipton Doğu Karadeniz dökme çayının demlenme süresi ortalamasını ise 15 ya da 20 dakika olarak ayarlayabilirsiniz.

Lipton Doğu Karadeniz 1 kg Dökme Çay Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Lipton Doğu Karadeniz 1 kg dökme çay hakkında bilgi almak içim Cimri marketin verilerinden yararlanabilirsiniz. Lipton Doğu Karadeniz dökme çayın 500 gramlık ve 1000 gramlık kağıt paketlerde sunuluyor. Dökme çayı hangi gramajdan alacağınıza ise tüketim ve kullanımlarınızı düşünerek karar verebilirsiniz. Lipton Doğu Karadeniz çayları ve Lipton’un ürün yelpazesindeki diğer ürünler “Türk Gıda Kodeksi Katkı Maddeleri Yönetmeliği”’ne göre hazırlanıyor. Buna göre Lipton siyah çaylarında da, bitki çaylarında da renklendirici olmadığı gibi katkı maddesi de bulunmuyor. Lipton Karadeniz dökme çayınızı saklama koşullarına uygun olacak şekilde saklamanız şart. Bunun için Lipton dökme çayınızı kuru ve serin ortamlarda muhafaza edebilirsiniz. Ek olarak çayınızı nemden, kokudan, ışıktan ve havadan da uzak tutmanız öneriliyor. Lipton dökme çay saklama koşullarına dikkat edilmesi çayın lezzetinin ve kalitesinin devam etmesi açısından mühim.

Lipton Doğu Karadeniz 1 kg Dökme Çay Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri market içerisinden Lipton çay çeşitleri ve Lipton Doğu Karadeniz çayı hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Cimri markette Lipton Doğu Karadeniz çayı yorumlarına yer verildiği gibi Lipton çay fiyatları, indirimleri, kampanyaları, puanları da yer alıyor. Bu sayede tek bir yerden merak edilen farklı detaylara da ulaşılıyor. İndirimli Lipton Doğu Karadeniz dökme çay alabilmek için Cimri.com’un “İndirimli Ürünler” kısayolunu gezebilirsiniz. Milyonlarca üründeki indirimlerin yakalandığı bu bölümü filtrelere göre de inceleyebilirsiniz. “İndirimli Ürünler” kısayolu içerisindeki filtreler; fiyatı düşenler, popüler ürünler, yeni ürünler, düşük fiyat ve yüksek fiyat. Lipton dökme çay ve farklı ürünlerde fiyat avantajından yararlanmak için Cimri market fiyat alarmı seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Lipton çay alarmını kurduktan sonra, fiyat değişikliklerini mailiniz üzerinden kontrol edebilirsiniz. Böylece ürün fiyatı yükseldiğinde de, düştüğünde de pratik biçimde haberdar olabilirsiniz. Cimri.com’un paylaştığı bilgileri öğrenmek veya kısayollarını efektif biçimde kullanmak için uygulamasını indirebilirsiniz. Telefonunuzdaki Cimri.com uygulamasıyla alışveriş süreçlerini hızlandırabileceğiniz gibi bütçeniz de tasarruf da edebilirsiniz.

Lipton 1000 Gr Doğu Karadeniz Çayı ürününün 19 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Lipton Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.