POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Lipton 100'lü Extra Dem Demlik Poşet Çay

Lipton 100'lü Extra Dem Demlik Poşet Çay

Lipton 100'lü Extra Dem Demlik Poşet Çay

Kaliteli çay yapraklarının yoğun demli olmasını sağlamak için marka size yoğun kırmızılık sağlayan ekstra dem seçeneğini sunuyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Kaliteli çay yapraklarının yoğun demli olmasını sağlamak için marka size yoğun kırmızılık sağlayan ekstra dem seçeneğini sunuyor. Ürünün içeriği ve lezzet yoğunluğu neticesinde birçok kullanıcı rahatlıkla tüketiyor. Lipton 100’lü Extra Dem demlik poşet çay size mükemmel bir demleme sunuyor. Tek poşetten 3 bardak çay çıktığı için çay demlerken kaç kişi olacağınızı belirleyip çaydanlığa o kadar poşet atabilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TürüSade
Ürün TipiSiyah Çay
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ambalaj TipiKağıt/Karton
Adet100 Adet
Lipton 100'lü Extra Dem Demlik Poşet Çay ürününün 14 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Lipton Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

1890 senesinde İskoçya’da kurulan Lipton, günümüzde Unilever çatısı altında faaliyet gösteriyor. Kullanıcılara dünya çaylarını sunan marka, farklı damak tatlarına ve kullanım ihtiyaçlarına hitap ediyor. Lipton pek çok çay çeşidine yer veriyor. Ayrıca Lipton’un dökme, demlik ve bardak çay formlarında seçenekleri bulunuyor. Lipton ekstra dem poşet çay; yoğun çay lezzeti ve kırmızı dem rengi ile çok tercih ediliyor. Cimri markette Lipton’un farklı çaylarını bulabilir, Lipton ekstra dem çay içeriği hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Market fiyatlarını karşılaştırmak ve ürünler arasında kıyaslama yapabilmek için Cimri.com’un sunduğu sistemden yararlanabilirsiniz.

Lipton Extra Dem 100'lü Bardak Poşet Çay Fiyatları

Onlarca market arasından ekonomik fiyatların hangi markette olduğunu öğrenmek için Cimri.com’dan yararlanabilirsiniz. Lipton siyah çay fiyatları ya da Lipton extra dem 100'lü poşet çay fiyatı gibi aramalarınız için Cimri market ile hızlı şekilde sonuca ulaşabilirsiniz. Lipton markalı çayları, fiyat aralığı belirleyerek listeleyebilirsiniz. Tek tuşla düşük fiyatlı çayları görebilir, fiyatı düşen Lipton çaylar hangileri öğrenebilirsiniz. Tüm çay markalarını farklı fitreler kullanarak inceleyebilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Cimri market ile Lipton extra dem bardak poşet çay ne kadar öğrenebilir, marketlerin sunduğu fiyatları aynı sayfada görebilirsiniz. Her ürünün kendi sayfasında ürüne özel olarak hazırlanan fiyat analizi grafiği bulunuyor. Bu grafik ile Lipton çay fiyatlarında yaşanan son 3 aylık değişimi görebilirsiniz.

Lipton Extra Dem 100'lü Bardak Poşet Çay Çeşitleri

Lipton extra dem çay için Karadeniz bölgesinden toplanan çay yaprakları iri halde kurumaya bırakılıyor. Sonraki aşamada kurumuş iri yapraklar, çay taneleri ile birleşiyor ve harmanlanıyor. Yoğun demi ve kırmızı demi ile yumuşak içim vadeden Lipton extra dem, kokusu ile de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Lipton’un hiçbir çay çeşidinin içinde boya da da katkı maddesi bulunmuyor. Lipton siyah çay, bir kutuda 100 adet olacak şekilde ambalajlanıyor. Bardak poşet çaylar, 25’li pakette de alınabiliyor. Lipton extra dem çay çeşitleri arasında farklı gramaj ve türde seçenekler yer alıyor. Lipton extra dem dökme çay formunda da kullanıcılara sunuluyor. Lipton extra dem dökme çayı 1000 gr, 900 gr ve 500 gr ölçülerinde bulmak mümkün oluyor. Lipton extra dem’in demlik poşet seçeneği de bulunuyor. Demlik poşet çaylar 48’li ve 100’lü paketlerle ambalajlanıyor.

Lipton Extra Dem 100'lü Bardak Poşet Çay Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Lipton extra dem bardak poşet çay hakkında bilgi edinmek, karar vermeyi kolaylaştırıyor. Yoğun bir aroma ve dem sunan Lipton extra dem bardak çay, pratik kullanıma da imkan veriyor. Tek kullanımlık ve bir fincan ölçüsü için ideal olan çay, istenilen yere taşınabiliyor. Lipton çay alırken; demlik poşet, bardak poşet ya da dökme seçenekleri arasından tercih yapmak gerekiyor. Kullanım ihtiyacınıza göre yapabileceğiniz seçim sonrasında, çayın üretim ve son tüketim tarihlerine de bakılması tavsiye ediliyor. Lipton çayın serin ve rutubetsiz bir ortamda saklanması öneriliyor. Lipton extra dem bardak çay kısa süre içinde hazır oluyor. Öncelikli olarak poşet çay fincana koyuluyor. Çayın üzerinde kaynamış halde su ilave ediliyor. Poşet çay suya 5 ile 10 defa batırılıp çıkarılıyor. İstenilen dem ve renk yakalanana kadar ortalama 3 dakika bekletilerek, içiliyor.

Lipton Extra Dem 100'lü Bardak Poşet Çayı Cimri Markette Karşılaştırın!

Online alışverişi hızlı ve pratik hale getiren Cimri.com ile konforlu bir araştırma yapabilirsiniz. Süpermarket ihtiyaçlarınız için Cimri markette neredeyse aradığınız tüm ürünleri bulabilirsiniz. En popüler çay markaları ve avantajlı fiyata sunulan çayları görmek için Cimri market rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Lipton extra dem poşet çay özellik ve fiyatları için net bilgilere ulaşabilirsiniz. Lipton çay indirimleri ya da Lipton poşet siyah çay kampanyaları gibi aramalarınız için İndirimli Ürünler ve Kampanyalar sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Farklı çay markaları ve çay çeşitleri arasında karşılaştırma yapabilir, bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan seçeneği değerlendirebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuyarak, Lipton extra dem poşet çay nasıl karar verebilirsiniz. Tasarruflu bir alışveriş yapabilmek adına farklı ihtiyaçlarınız için de Cimri.com’dan yararlanabilirsiniz.

Lipton 100'lü Extra Dem Demlik Poşet Çay ürününün 14 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Lipton Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.