POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Doğuş Karadeniz Tiryaki 5000 gr Dökme Siyah Çay

Doğuş Karadeniz Tiryaki 5000 gr Dökme Siyah Çay

Doğuş Karadeniz Tiryaki 5000 gr Dökme Siyah Çay

Doğuş Karadeniz Tiryaki 5000 gr Dökme Siyah Çay ülkemizde çay severlerin kahvaltılarda, misafir ve aile oturmalarında...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Doğuş Karadeniz Tiryaki 5000 gr Dökme Siyah Çay ülkemizde çay severlerin kahvaltılarda, misafir ve aile oturmalarında, kahvehanelerde ve daha pek çok mekanda içmekten keyif aldığı içeceklerden biri olarak yerini alıyor. Çay tiryakilerinin vazgeçemediği Doğuş Siyah Çay iyi dem tutan ve kullanıcılarına damak lezzeti sunuyor. Doğuş dökme siyah çay tiryakilerin bir çaydan bekledikleri aromayı onlara veriyor. Dökme siyah çay kolay demleniyor ve çay severlerin beklediği kırmızı dem rengini hemen sağlar ve Doğuş çayın sunduğu tazelikle tüketilebiliyor.

Genel Özellikler
Ürün TürüSade
Ürün TipiSiyah Çay
Ambalaj TipiKağıt/Karton
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ağırlık5 kg
Doğuş Karadeniz Tiryaki 5000 gr Dökme Siyah Çay ürününün 14 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Doğuş Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

1985 yılında kurulan Doğuş markası, çay ile başlayan üretim faaliyetlerine, ilerleyen senelerde şeker ve konserve de ekliyor. Doğuş çaylar, Türk damak tadına uyan lezzeti, ideal rengi ve kendine özgü kokusuyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Siyah çaylar arasında yer alan Doğuş Karadeniz Tiryaki dökme çay 5000 gramlık ağırlığı ile kağıt paket ambalajında satılıyor. Cimri.com’da ilerleyerek Doğuş Karadeniz Tiryaki dökme çay içeriğini, yorumlarını, fiyat bilgisini ve kampanya imkanlarını öğrenebilirsiniz. Cimri.com ile Doğuş dökme çaylar arasında inceleme yapabilirsiniz.

Doğuş Karadeniz Tiryaki 5 kg Dökme Çay Fiyatları

Sıcak içecekler kategorisi altında yer alan çay seçeneğine tıklayarak Doğuş Karadeniz Tiryaki 5000 gr dökme çay fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bu gibi filtreleme seçenekleri ile süpermarket ürünlerine yönelik kapsamlı bir fiyat araştırması sağlayabilirsiniz. Filtreleme seçeneklerini kullanarak Doğuş marka dökme çayların fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Satış noktalarındaki fiyatları görüntüleyerek hesaplı fiyat seçeneği bulabilirsiniz. Zamandan ve bütçeden tasarruf sağlamak için fiyat aralığı belirleyerek devam edebilirsiniz. Fiyat aralığı sayesinde ürünlerin alt ve üst fiyatını görebilirsiniz. Bu iki aralıkta yer alan ürünleri inceleyerek bütçenize uygun bir araştırma süreci geçirebilirsiniz. Cimri.com’da ürünlerin 90 gün içerisindeki fiyat değişimlerini de gözlemleyebilirsiniz. Fiyat değişimlerinden yola çıkarak ortalama fiyatları öğrenebilirsiniz.

Doğuş Karadeniz Tiryaki 5 kg Dökme Çay Çeşitleri

Doğuş dökme çay çeşitleri paketine ve gramajına göre farklılık gösteriyor. Doğuş dökme çay çeşitleri arasında; Doğuş Filiz çayı, Doğuş Gurme çay, Doğuş geleneksel Rize çayı, Doğuş Karadeniz çayı, Doğuş Tiryaki Karadeniz Çayı, Doğuş bergamot aromalı çay ve Doğuş Karadeniz Export çay yer alıyor. Dem oranı yüksek olan Doğuş Filiz çayı, çay tiryakilerinin demli bir çayda aradığı tüm özellikleri sunuyor. Doğuş Gurme çay, ilk hasattan toplanan çaylardan oluşuyor. Doğuş geleneksel Rize çayı, kokusu ve lezzeti ile geleneksel tatlardan vazgeçemeyen kullanıcılara hitap ediyor. Doğuş Karadeniz çayı, ağızda hafif bir bergamot aroması bırakıyor. Yeni harmandan oluşan Doğuş Tiryaki Karadeniz çayı demi, kokusu ve lezzeti ile oldukça beğeniliyor. Doğuş Karadeniz Tiryaki çay 500 gr, 800 gr, 1000 gr ve 5000 gr’lık paket seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor.

Doğuş Karadeniz Tiryaki 5 kg Dökme Çay Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Doğuş Karadeniz Tiryaki dökme çay alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alan demi ve kokusu kadar gramajı da önem arz ediyor. Doğuş Karadeniz Tiryaki dökme çay 5 kg’lık paketi ile hem ev için hem de sektör için tercih edilebiliyor. Doğuş Karadeniz Tiryaki dökme çay 5000 gr’lık paketi ile restoran, cafe ve yemek şirketleri, ofis, kurum ve iş merkezleri, fabrika, temizlik firmaları, hastane ve sağlık kuruluşları, eğitim kurumları, profesyonel çamaşırhaneler, oteller tarafından kullanıma uygunluk gösteriyor. Doğuş Karadeniz Tiryaki dökme çay 5000 gramlık paketi ile uzun vade kullanım imkanı sunuyor. Doğuş Karadeniz Tiryaki dökme çay molalarda, kahvaltı yanında ya da yemekten sonra içmek için tercih ediliyor. Doğuş Karadeniz Tiryaki dökme çayın ağzı kapalı olarak serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmesi tavsiye ediliyor.

Doğuş Karadeniz Tiryaki 5 kg Dökme Çayı Cimri Markette Karşılaştırın!

Doğuş Karadeniz Tiryaki dökme çay nerelerde satılır, özellikleri ne, fiyatı ne kadar gibi soruların yanıtını bulmak için Cimri markette ilerleyebilirsiniz. Cimri market üzerinden dökme çay gibi süpermarket ürünlerini detaylıca inceleyebilirsiniz. Fiyat ve özellik karşılaştırmaları yaparak avantajlı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Marketlerin internet sitesine seri bir şekilde gitmek için ürünlerin yanında yer alan mağazaya git butonuna tıklamanız yeterli. Mağazaya git butonu ile online marketlerin sitesine gidebilir, sitede ürün incelemesi yapabilirsiniz. Ürün ve satıcı mağaza hakkında bilgi sahibi olmak için Doğuş Karadeniz Tiryaki dökme çay yorumlarını okuyabilirsiniz. Yorumlar sayesinde ürünün artı ve eksi yönlerini bulabilirsiniz. Market ihtiyaçlarınıza yönelik incelemelerinizi Cimri.com’da yapabilirsiniz.

Doğuş Karadeniz Tiryaki 5000 gr Dökme Siyah Çay ürününün 14 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Doğuş Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.