POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Doğuş Karadeniz Filiz 1000 gr Çay

Doğuş Karadeniz Filiz 1000 gr Çay

Doğuş Karadeniz Filiz 1000 gr Çay

Trendyol-market

25,75 TL

Mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir.

Karadenizin en yüksek kesimlerinden toplanarak kurutulan ve Doğuş Karadeniz Filiz adı ile soframıza ulaşan çaylar yüksek dem ve buruk tadı ile çay tutkunları için en lezzetli seçeneklerden biri oluyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Karadenizin en yüksek kesimlerinden toplanarak kurutulan ve Doğuş Karadeniz Filiz adı ile soframıza ulaşan çaylar yüksek dem ve buruk tadı ile çay tutkunları için en lezzetli seçeneklerden biri oluyor. Keyifli ve yumuşak içimi, kendine has aroması ile kendine hayran bırakan Doğuş Karadeniz Filiz 1000 gr çay paket seçenekleri ile de çay tüketicilerine avantajlı kullanım imkanı da sunuyor. Gerçek çay lezzetini deneyimlemek isterseniz, Doğuş kalitesi ile çay keyfinizi en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TürüSade
Ürün TipiSiyah Çay
Ambalaj TipiKağıt/Karton
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ağırlık1 kg
Doğuş Karadeniz Filiz 1000 gr Çay ürününün 24 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Doğuş Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

1985 senesinde aile şirketi olarak kurulan Doğuş Çay, çay sektörüne yaptığı yatırımlarla günümüzde de hizmet vermeye devam ediyor. Doğuş Çay Karadeniz Filiz çayının özelliklerini, fiyatlarını, kampanyalarını ve çok daha fazlasını bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Çay keyfi için çok tercih edilen Karadeniz Filiz çayı için cazip fiyat avantajını yakalamak üzere Cimri rehberliğinde fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Doğuş Karadeniz Filiz 1 kg Dökme Çay Özellikleri

Karadeniz’in anlatılmaz güzellikleriyle örülü doğasından elde edile çay yapraklarının harmanlanmasıyla Doğuş Filiz çay ortaya çıkıyor. Yüksek dem kalitesine sahip Doğuş Karadeniz Filiz Çay, orta tatlı içim sunuyor. Çayını ne tatlı ne de acı içmeyip orta tatlı içmeyi sevenler için özel olarak üretiliyor. Doğuş Karadeniz Filiz dökme çay özelliklerinden birisi de herhangi bir aroması olmamasına rağmen orta tatlı içime sahip olması. Yerli üretim olan Doğuş Filiz dökme çayın içerisinde herhangi bir katkı maddesi olmadığı için çay severler tarafından güvenle içiliyor. Özenle seçilen Karadeniz çaylarından elde edilen Filiz Çay, özel formülü ile işletme tesislerinde gerekli işlemlerden geçtikten sonra kağıt paketle ambalajlanarak kullanıcıya ulaşmak üzere ilgili satış noktalarına dağıtılıyor. Doğuş Karadeniz Filiz 1kg dökme çay farklı gramajlarda üretilmekte olup; ihtiyacınıza göre 200 gram, 500 gram, 1000 gram, 3000 gram ve 5.000 gram seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. Doğuş Çay yetkilileri lezzetli bir çay içmek için Doğuş Çay gerekli olduğu kadar, çayın doğru şekilde demlenmesinin gerekliliğine de dikkat çekiyor. Lezzetli çayın sırrı Doğuş Çay’dan sonra kullanılacak olan sudan geçiyor. Çayda kullanılacak olan su lezzetli olduğu kadar içimi de yumuşak olan su tercih edilmesi gerekiyor. Çaydanlığa koyduğunuz su kaynarken demliğin içerisinde çay olması ve çayı az olacak şekilde ıslatılması dikkat edilmesi gereken noktalardan biri. Demliğe koyulacak olan çay miktarını ise çay içecek kişi sayısıyla, içecekleri çaya göre koyulması gerekiyor. Doğuş Çay’ın tadını korumak amacıyla demliğin kapağını kapalı olarak tutmak önemli. Böylece içerisindeki buhar saklı kalacağı için çayın lezzetini de ortaya çıkarmış oluyor. Çayı demledikten on beş ya da yirmi dakika sonraysa çayınız hazır olacak olup; Doğuş Filiz çayınızı lezzetle içiyorsunuz. Ek olarak hem dem kalitesini arttırmak hem de Doğuş Filiz çayın lezzetini ortaya çıkarmak için porselen demlikte çayı demlemeniz gerektiğini belirtiyor.

Doğuş Karadeniz Filiz 1 kg Dökme Çay Fiyatları

Uyguna Doğuş Filiz dökme çay almak isteyen çay severler Cimri üzerinden isteklerine de kolayca ulaşabiliyor. Doğuş Filiz dökme çay fiyatlarını araştıranlar Cimri sayesinde istediklerine kolayca ulaşıyor. Farklı satış mağazalarındaki fiyatları bir arada gösteren Cimri, fiyat araştırmasının da hızlıca tamamlanmasına olanak sağlıyor. Sofralar başta olmak üzere günün her saati içilen çay, evlerin sık kullanılan içecekleri arasındaki yerini alıyor. Ayrıca doksan günlük fiyat analiz grafiğine bakarak, fiyat değişikliklerine erişiyor. Fiyat analiz grafiği sayesinde satın almak istediğiniz ürünü sipariş etmek için uygun zamana da karar verebilirsiniz. Ek olarak Cimri’nin fiyat alarm özelliğini aktifleştirerek de, Doğuş Çay’la ilgili yaşanabilecek tüm fiyat değişikliklerinden de haberdar olursunuz.

Doğuş Karadeniz Filiz 1 kg Dökme Çay İndirim ve Kampanyalar

Doğuş Karadeniz Filiz dökme çay kampanyalarından bilgi sahibi olmak ve indirimli Doğuş Karadeniz Filiz dökme çay fiyatlarını öğrenmek için Cimri’den yararlanıyor. Cimri sayesinde Doğuş Karadeniz Filiz dökme çay kampanyaları hakkında bilgi sahibi olurken, bütçe dostu fiyata mutfak ihtiyacınızı karşılamanın da bir yolunu buluyorsunuz. Satın almak istediğiniz ürünün kampanya avantajını mı yoksa indirimli fiyatını mı seçeceğiniz tamamıyla size ve bütçeniz için hangisinin daha iyi olacağına karar vermekten geçiyor. Cimri’nin hazırlamış olduğu “indirimli ürünler” sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İndirimli ürünler sayfası içerisinde alt kategorilere göre ihtiyacınız olan ya da almayı düşündüğünüz ürünlere hızlıca bakarak; avantajlı fiyata istediğiniz ürüne sahip olma şansı da yakalıyorsunuz. Aynı şekilde Cimri’de yer alan “kampanyalar” sayfasından da kampanyalı ürün fırsatlarına bakabiliyorsunuz. Kampanyalar sayfası, satıcı mağazaya göre ayrılmış olup; ilginizi çeken satış mağazalarına bakarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyalar sayfası mağazalara göre kategorilere ayrıldığı gibi süpermarket, kitap gibi ürün / ihtiyaç kategorilerine göre de ayrılıyor. Bu sayede hızlı ve pratik bir şekilde kampanya fırsatlarını inceleme şansı yakalıyorsunuz. Bütçe dostu alışveriş yapmak isteyenler aynı zamanda Cimri’nin bültenine abone olarak da; tüm gelişmeleri yakından takip edebiliyor.C

Doğuş Karadeniz Filiz 1 kg Dökme Çay Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Satın almak istediğiniz Doğuş Karadeniz Filiz dökme çayla ilgili merak ettiğiniz konularda ilgili bilgi sahibi olurken; fiyatlar, indirimler, kampanyalar, Doğuş Karadeniz Filiz dökme çay kullanıcı yorumları da dahil olmak üzere tüm bilgilere Cimri sayesinde sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda Cimri, “günün fırsatları” sayfasını inceleyerek de aile bütçesine katkı sağlayabiliyorsunuz. Kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak amacıyla günün fırsatları sayfası ürünlere göre kategoriye ayrıldığı gibi satıcı mağazaya göre de ayrılıyor. Cimri üzerinden “broşürler” sayfasını ziyaret ederek de, farklı satış mağazalarındaki ürün fiyatlarına da ulaşabilirsiniz.

Doğuş Karadeniz Filiz 1000 gr Çay ürününün 24 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Doğuş Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.