POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Çaykur Rize Turist 1 kg Siyah Çay

Çaykur Rize Turist 1 kg Siyah Çay

Çaykur Rize Turist 1 kg Siyah Çay

Demleme çaya tutkun olanların ilk tercihlerinden biri Çaykur Rize Turist seçenekleri oluyor. Çaykur Rize Turist geçmişten günümüze en çok kullanılan dökme çay çeşitlerinde sayılıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Demleme çaya tutkun olanların ilk tercihlerinden biri Çaykur Rize Turist seçenekleri oluyor. Çaykur Rize Turist geçmişten günümüze en çok kullanılan dökme çay çeşitlerinde sayılıyor. Yoğun kokusu ve eşsiz lezzeti ile evlerin yanı sıra cafe ve benzeri işletmelerin de en sık kullandığı dökme çay çeşitlerinden olan Çaykur Rize Turist siyah çay yoğun tüketimler için 1 kg paketleri ile son kullanıcısına uzun süre kullanım imkanı veriyor.

Genel Özellikler
Ürün TürüSiyah Çay
Ürün TipiSiyah Çay
Ambalaj TipiKağıt/Karton
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ağırlık1 kg
Çaykur Rize Turist 1 kg Siyah Çay ürününün 10 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Çaykur Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Çaykur yani Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde yetişen çay mahsullerinden üretim yapıyor. Karadeniz'in yüksek rakımlı dağlarında yetişen çay bitkisi, bol güneş alarak yetişiyor. Bu sayede aroma ve dem miktarı artıyor. Çaykur tarafından üretilen Turist çay, Rize bölgesi mahsullerinden elde ediliyor. Turist çay, yoğun dem ve aroması ile çay severlerin ilgisini topluyor. Çaykur Rize Turist çay içeriği hakkında detaylı bilgileri Cimri markette edinebilirsiniz.

Çaykur Rize Turist 1 kg Dökme Siyah Çay Fiyatları

Online alışveriş yaparken detaylı fiyat listesine erişim sağlamak avantaj yakalamak için oldukça önemli. Bu amaçla sistem geliştiren Cimri.com, market alanındaki ürünlerin birden fazla fiyat seçeneğinin tek web sitesi üzerinden incelenmesine olanak tanıyor. Bu sistem sayesinde Çaykur Rize Turist 1 kg çay fiyatlarını listelemek mümkün oluyor. Marketler arası farklılık gösteren bu fiyatları tek seferde listeleyebilir, karşılaştırma yaparak ilerleyebilirsiniz. Çaykur marka siyah çay çeşitlerini tek liste üzerinde toplayabilir, çeşitler arasındaki farkları değerlendirebilirsiniz. İlgilendiğiniz siyah çay için fiyat analiz grafiğini kullanabilirsiniz. Grafik üzerinden Çaykur dökme çayın son doksan günlük fiyat geçmişini izleyebilirsiniz.

Çaykur Rize Turist 1 kg Dökme Siyah Çay Çeşitleri

Çaykur siyah çay çeşitleri ile hemen her damak tadına uygun seçenekler sunmayı amaçlıyor. Çaykur markasının çeşitli siyah çay üretimleri bulunuyor. Bunlar; tomurcuk çay, tiryaki, turist çayı, çay çiçeği, kamelya çayı, karadeniz çayı, filiz çayı, ramazan çayı, altınbaş, iki yapraktır, bergamot aromalı, tirebolu çayı, mezopotamya çayı, ovit çayı, çay pudrası, uzungöl çayı, kafkasör çayı ve elek altı çayı olarak tercihe sunuluyor. Çaykur marka siyah çaylar, eleme yöntemine, çayın hangi kısmının kullanıldığına, hangi hasat döneminde toplandığına, işleme yöntemine göre farklılıklar oluşuyor. Çaykur markasının siyah çay dışında farklı ürün grupları da bulunuyor. Bunlar; yeşil çay, beyaz çay, organik çay, soğuk çay ve hediyelik çay olarak farklılık gösteriyor.

Çaykur Rize Turist 1 kg Dökme Siyah Çay Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çaykur siyah çay nasıl saklanır sorusunun yanıtı, serin ve kuru ortamlar olarak belirtiliyor. Çayın taze kalmasını sağlamak mümkün. Bu amaçla kapalı şekilde muhafaza edilmesi çok önemli. Ayrıca ıslak ortamlarda saklanmaması gerektiği belirtiliyor. Çaykur Rize Turist çayı, Rize’nin dağlarında yetişen mahsullerden elde ediliyor. Bol güneş alan mahsullerin dem ve aroması yoğun oluyor. Bu nedenle çay sevenler tarafından beğeni topluyor. Siyah çay, demleme yöntemi ile hazırlanıyor. Çayın yaklaşık 8 / 10 dakika demlenmesi yeterli oluyor. Maksimum aroma için porselen demlik kullanımı öneriliyor. Taze içilmesi gereken çayın maksimum 30 dakika içerisinde tüketilmesi öneriliyor. Rize Turist çayı, farklı aroma ve tomurcuklarla harmanlanıp tüketilebiliyor.

Çaykur Rize Turist 1 kg Dökme Siyah Çay’ı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com kılavuzluğnda Çaykur ürünlerinin incelemesini yapmak oldukça pratik. Konforlu bir inceleme süreci yaşamak isteyen kullanıcılar Cimri marketten yardım alıyor. Cimri market bölümünden Çaykur Rize Turist çay yorumları, puanları, içeriği, çeşitleri, fiyatları gibi alanları tek sayfa üzerinden değerlendirebilirsiniz. Bu sayede zamanı verimli kullanabilir, karar aşamasında hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Cimri.com giriş sayfası üzerinde yer alan Broşürler ikonuna tıklayarak online marketlerin broşürlerini takip edebilirsiniz. Bu broşürlerde Çaykur marka siyah çayın varlığını kontrol edebilirsiniz. Ek olarak online avantaj takibini kolaylaştırmak adına Cimri.com bülten aboneliğine katılabilirsiniz. Abonelik sayesinde e posta üzerinden bilgilendirme alabilirsiniz.

Çaykur Rize Turist 1 kg Siyah Çay ürününün 10 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Çaykur Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.