POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Çaykur Filiz 1 kg Çay

Çaykur Filiz 1 kg Çay

Çaykur Filiz 1 kg Çay

Çay Türk mutfağının en çok tercih edilen içecekleri arasında yer alıyor. Çay bitkisinin çıkan ilk yapraklarının toplanması ile elde ediliyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Çay Türk mutfağının en çok tercih edilen içecekleri arasında yer alıyor. Çay bitkisinin çıkan ilk yapraklarının toplanması ile elde ediliyor. Çaykur kokusu ve rengiyle gerçek bir çay lezzeti sunuyor. Çaykur çay günün her saatinde içilmesi uygun bulunan bir içecektir. Dökme ve demleme usulü ile hazırlanan çay daha lezzetli bir hâle geliyor.1 kg miktarında bulunan siyah çay paketlenerek kullanıcılara sunuluyor.

Genel Özellikler
Ürün TürüSade
Ürün TipiSiyah Çay
Ambalaj TipiKağıt/Karton
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ağırlık1 kg
Çaykur Filiz 1 kg Çay ürününün 28 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Çaykur Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Çaykur Filiz 1 kilogram dökme çay arayan kullanıcılar bu sayfa üzerinden Çaykur Filiz 1 kilogram dökme çayın özelliklerini detaylı bir şekilde okuyabilir ve inceleme yapabilir. Çaykur Filiz 1 kilogram dökme çay yüksek harman kalitesi, yumuşak içimi, katkısız yapısı ile dikkat çekiyor. Çaykur çay çeşitlerine bakmak ya da Çaykur çay fiyatlarını listelemek üzere Cimri rehberliğinde ileryebilirsiniz. Çay kampanyası veya çay indirimi fırsatlarını da marketlerin indirim ve kampanya katalogları üzerinden bulabilirsiniz. Çay gibi temel gıda alışverişlerinde Cimri rehberliğinde avantajlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Çaykur Filiz 1 kg Dökme Çay Özellikleri

Çaykur Filiz 1 kilogram dökme çay yüksek harman kalitesine sahip bir çaydır. Çaykur Filiz çayın en önemli özelliği çay bitkisinin filiz yapraklarınca yoğun olması. Filiz çayının tanen maddesinden zengin olması da çay keyfini arttırıyor. Diğer yandan filiz yapraktan oluşan çayın içimi de daha yumuşak. Bu nedenle yumuşak içimli çay keyfi tercih edenlerin etkisiyle Çaykur Filiz çayı çok popüler. Katkısız bir çay olması ile de dikkat çeken Çaykur Filiz 1 kilogram dökme çay doğallığı ile tercih ediliyor. Çaykur Filiz 1 kilogram dökme çayın kullanım önerileri arasında kireçsiz ve temiz içme suyu ile tüketilmesi bulunuyor. İyice kaynatılması lezzetli bir tüketim için önemsenen Çaykur Filiz 1 kilogram dökme çayın 15 - 20 dakikalık bir demlenme süresi bulunuyor. 200 gr, 500 gr ve 1000 gr seçenekleri bulunan Çaykur Filiz 1 kilogram dökme çayın 1000 gr yani 1 kilogramlık seçeneği yeni ambalajıyla birlikte kullanıcılara sunuluyor. Çaykur Filiz dökme çay özellikleri ile yüksek harman kalitesi arayan, yumuşak içimi önemseyen ve katkısız bir deneyimi tercih eden kullanıcılar tarafından ilgi görüyor.

Çaykur Filiz 1 kg Dökme Çay Fiyatları

Fiyat araştırmaları aranan ürünleri avantajlı fiyatlara yakalamak için önemseniyor. Fiyat araştırmalarını ülke genelinde hizmet veren mağazaların fiyat verilerini karşılaştırarak yapmak tasarruflu fiyatı sunan mağazayı bulmak için kolay bir yöntem. Bu işlemi farklı mağazaların internet sitelerine girerek teker teker listelemek zahmetli olabiliyor. Bu işlemi kolayca yapmak için Cimri.com’u tercih edebilirsiniz. Tek bir ekran üzerinden Çaykur Filiz 1 kg fiyat araştırması yapmak zaman kazandırıyor. Ayrıca bütçenize göre avantajı yakalama fırsatı sunuyor. Tasarruflu bir alışverişi Cimri ile yapabileceğiniz gibi fiyat analiz grafiğini de Cimri arayüzü üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Fiyat analiz grafiği aradığınız ürünün 90 günlük fiyat değişimini gözlemleme imkanı sunuyor. Günü gününe yapabileceğiniz bu inceleme sonucunda Çaykur Filiz 1 kg fiyatının düştüğü ya da yükseldiği günleri görebiliyorsunuz. Bu şekilde alışverişinizi planlamak size daha fazla tasarruf ettirebiliyor. Ayrıca Cimri.com’a üye olarak fiyat alarmını aktif edebilir ve aradığınız ürünün fiyat düşüşlerinden haberdar olabilirsiniz.

Çaykur Filiz 1 kg Dökme Çay İndirim ve Kampanyaları

Çaykur Filiz 1 kg indirim ve kampanyaları hakkında detaylı bilgiyi Cimri.com aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz. Cimri kampanyaları ve indirimleri araştırmanızı kolaylaştıran imkanlara sahiptir. Kampanyalar ya da İndirimli Ürünler sayfalarına giriş yaparak aradığınız ürünün indirim ve kampanya bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Cimri.com sayesinde saniyeler içerisinde aradığınız ürünün indirimlerini ve kampanyalarını görüntüleme imkanı sunuyor. Sunduğu bu imkan sayesinde bütçeye göre fiyatlar yakalanabiliyor. Cimri tasarruf etmenizi hedefleyen altyapısı ile konforlu bir şekilde işlemlerinizi tamamlamanıza imkan sunuyor. İşte bu şekilde Cimri.com üzerinden Çaykur Filiz kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilir ve tasarruf edebilirsiniz.

Çaykur Filiz 1 kg Dökme Çayı Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Çaykur Filiz 1 kilogram dökme çay ya da başka bir kategorideki ürün hakkında araştırma yaparken kolaylığı ve hızlı bir süreci tercih ediyorsanız Cimri.com’a üye olabilirsiniz. Araştırmalarınızı Cimri.com üzerinden sürdürmenin oldukça fazla imkanı var. Hızlı ve pratik bir şekilde araştırma yapmanıza imkan sunan Cimri, araştırmalarınızı farklı konu başlıkları üzerinden sürdürmenize de imkan sunuyor. Örneğin fiyat, fiyat analiz grafiği, inceleme, kampanyalar, indirimler, yorumlar gibi sayfalar arasında geçiş yaparak araştırmanızı çok yönlü bir şekilde sürdürebilirsiniz. Çaykur Filiz nasıl diye merak ediyorsanız Çaykur Filiz 1 kilogram dökme çayı kullanan kullanıcıların değerlendirmelerini Yorumlar kısmı üzerinden okuyabilir ve bu çayla ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Araştırmalarınızı Cimri üzerinden sürdürerek hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz.

Çaykur Filiz 1 kg Çay ürününün 28 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Çaykur Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.