POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı

Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı
Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı
Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı
Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı

Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı

Hem evde hem de kafe ya da restoran tarzı işletmelerde ayrıca ofislerde de günün her saati içilen çay ülkemizde oldukça popüler bir içeceği olarak yerini alıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Hem evde hem de kafe ya da restoran tarzı işletmelerde ayrıca ofislerde de günün her saati içilen çay ülkemizde oldukça popüler bir içeceği olarak yerini alıyor. İster yanında atıştırmalıkla ister sade olarak tercih edilen çayı demlemek oldukça önemli. Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı hem yoğun demi hem de rengi ile oldukça kaliteli bir çay. Çay konusunda önde gelen markalardan olan Çaykur’un Rize turist çayını ister yazın dinlenirken ister kışın soğuktan korunmak için tercih edebilirsiniz.

Genel Özellikler
Ürün TürüSiyah Çay
Ürün TipiDem Çay
Ambalaj TipiPoşet
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ağırlık1 kg
Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı ürününün 23 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Çaykur Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

1983 senesinde kurulan Çaykur markasının bir diğer ismi de Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü. Çay pazarında faaliyet gösteren Çaykur markası altında birçok farklı çay lezzeti çay severlerin beğenisine sunuluyor. Çaykur’un tercih edilen çay çeşitleri arasında ön basamaklarda Çaykur Rize Turist çayı geliyor. Sarı ambalaja sahip Rize Turist çayının bir diğer ismi de “gerçek sarı”. Çaykur Edt Rize Turist çayı içeriğiyle ilgili bilgi almak ve fiyatlarını öğrenmek için Cimri market üzerinden ilerleyebilirsiniz. Aynı zamanda Cimri.com’da farklı EDT çay çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı Fiyatları

Çaykur EDT Rize Turist çayı fiyat araştırma sürecinde Cimri marketten faydalanabilirsiniz. Cimri.com içerisinde Çaykur Turist çayı fiyatları tek sayfada konumlanıyor. Online satış yapan mağazalardaki fiyatların eş zamanlı olarak görülmesi bütçe dostu fiyat arayışını da getiriyor. Ayrıca Çaykur dökme çay almak isteyenler daha hesaplı fiyat sunan mağazalara da hızlıca erişiyor. Çaykur EDT Rize turist çayın fiyatını etkileyen öğeler arasına ödeme ve kargo süreçleri de giriyor. Bu süreçleri “Mağazaya Git” düğmesiyle ayrıntılı biçimde inceleyebilirsiniz. Ek olarak işyeriniz için Çaykur EDT Rize Turist çayı alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cimri.com’da online satış fiyatları ve Rize Turist çayındaki geçmiş fiyatlar aynı sayfada sunuluyor. Çaykur EDT 1000 gram Rize Turist çayı analiz tablosunda üç aylık fiyatları öğrenebilirsiniz. Çay fiyatlarını üç aylık ve aylık periyotlarda değerlendirebilirsiniz. Bunun sonucunda Çaykur EDT dökme çayın fiyat ibresinin nereye doğru gideceğini kestirebilirsiniz.

Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı Çeşitleri

Çaykur EDT çayın anlamı toplu tüketim yerlerine yönelik olarak hazırlanan çay demek oluyor. EDT kısaltmasının tam açılımı ise ev dışı tüketim. Ev dışı tüketim yerleri; okul, çay bahçesi, hastane, restoran, ofis vb. Çaykur EDT Rize Turist çayı gramajının yüksek olması sebebiyle bütçe avantajı da sunuyor. Çay tüketim miktarının yüksek olduğu EDT noktalarında Çaykur EDT Rize turist çayını doğru demleme yöntemiyle lezzetli biçimde hazırlayabilirsiniz. Çaykur Rize Turist çayını demlerken içme suyu ve porselen demlik kullanımı. Kendine has bir aroması bulunan Çaykur Rize Turist çayı çeşitleri de mevcut. Çaykur Rize Turist çay gramajları; 2000 gram, 1000 gram, 500 gram, 200 gram ve 100 gram.

Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Birinci sınıf çay grubuna giren Çaykur Rize Turist çayının özel bir tadı ve kokusu var. Çaykur Rize Turist çayı kullanım öncesinde son kullanım tarihine dikkat edebilirsiniz. Buna göre çayınızı son kullanım tarihine göre tüketmeye özen gösterebilirsiniz. Çayın kalitesi lezzeti taçlandıran bir unsur olsa da doğru şekilde saklanmadığında tat kayıpları yaşanıyor. Bu nedenle de Çaykur Rize Turist çayı nasıl saklanır konusu hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Çaykur Rize Turist çayının ambalajını açtıktan sonra kapalı bir cam kavanoza aktarabilirsiniz. Çayın havayla temas etmesi çayın kalitesinin bozulmaması için önemli. Çaykur Rize Turist çayınızı nemin, sıcaklığın ve ıslaklığın olmadığı yerlerde saklayabilirsiniz. Ek olarak Çaykur Rize Turist çayını kokunun olmadığı yerlerde tutabilirsiniz. Kokunun olduğu bir yerde tutulan çayın içerisine farklı kokular siniyor. Bu sebeple de çayın kokusu ve lezzetinde istenmeyen değişimler yaşayabilirsiniz.

Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com’dan ürün araştırma, fiyat araştırma gibi süreçlerinizde yardım alabilirsiniz. Cimri market sunmuş olduğu bilgilere ek olarak özellikleriyle de alışverişlerde kolaylık sağlıyor. Çaykur Rize Turist çayı özellikleri, fiyatları, indirimleri, kampanyaları, fiyat geçmişi ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz. Rize Turist çayı seçiminde fiyat, yorum ve puan kriterlerine bakabilirsiniz. Ek olarak farklı dökme çay çeşitlerini de fiyat, özellik, yorum ya da puan başlıkları altında değerlendirebilirsiniz. Bu sayede Cimri markette Çaykur Rize Turist çay karşılaştırmasını da kolaylıkla yapabilirsiniz. Bütçe dostu fiyattan Çaykur Rize Turist çayı alabilmek için Cimri.com fiyat alarm sistemini seçebilirsiniz. Çaykur dökme çay alarmı sayesinde fiyat dalgalanmalarını ve fiyat sabitliğini izleyebilirsiniz. Buna göre avantajlı fiyat bildirimi geldiğinde, hızlıca çay siparişinizi verebilirsiniz. Fiyat alarm özelliğini farklı süpermarket ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz. Cimri.com’u daha efektif şekilde kullanmak için akıllı telefonunuza aplikasyon yükleyebilirsiniz. Cimri.com aplikasyonuyla fiyat alarm bildirimlerini, favori listelerinizi ya da indirimleri yakından takip edebilirsiniz.

Çaykur Edt 1000 gr Rize Turist Çayı ürününün 23 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Çaykur Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.