POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Çaykur 500 gr 42 Nolu Tirebolu Çayı

Çaykur 500 gr 42 Nolu Tirebolu Çayı

Çaykur 500 gr 42 Nolu Tirebolu Çayı

Çaykur 42 Nolu Tirebolu Çayı, Karadeniz’in yüksek kesimlerinden toplanan az ama kaliteli çay yapraklarının harmanlanıp doğal işlemleri sonucu kullanıcıya sunuluyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Çaykur 42 Nolu Tirebolu Çayı, Karadeniz’in yüksek kesimlerinden toplanan az ama kaliteli çay yapraklarının harmanlanıp doğal işlemleri sonucu kullanıcıya sunuluyor. Hızlıca demlenebilen ürün lezzet açısından farklı kesimlere hitap edebiliyor. Çayseverlerin tercihlerinden biri olan Tirebolu Çayı’nın yoğun aroması taze demleme yöntemi ile lezzetini öne çıkarıyor. Özel ambalajı sayesinde kuru kalması sağlanır.

Genel Özellikler
Ürün TürüSade
Ürün TipiSiyah Çay
Ambalaj TipiKağıt/Karton
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ağırlık500 gr
Çaykur 500 gr 42 Nolu Tirebolu Çayı ürününün 23 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Çaykur Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

1983 yılında kurulan Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur) Türkiye’de yetişen mahsullerden üretime yapan bir işletme. Çaykur tarafından 1959 yılında Giresun’da kurulan 42. fabrikaya, kurulduğu bölgenin adı veriliyor. Tirebolu fabrikası, çeşitli çay üretimleri ile aktif faaliyet gösteriyor. Tirebolu çayının öne çıkan özelliği, sahile yakın olmayan bol güneş alan yüksek dağların mahsulünden üretiliyor olması. Tirebolu çay, farklı gramajlara paketleniyor. Kokusu ve dem oranı ile çay tiryakilerinin beğenisini topluyor. Çaykur 42 Nolu Tirebolu dökme çay içeriği hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Cimri.com’dan destek alabilirsiniz.

Çaykur 42 Nolu Tirebolu 500 gr Dökme Çay Fiyatları

Süpermarket alışverişlerinizde Cimri.com rehberliğinde kapsamlı bir fiyat araştırması yapabilirsiniz. Detaylı yaptığınız fiyat incelemesi sonucunda avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Cimri.com sistemi, farklı marketlerdeki güncel fiyatların karşılaştırılması konusunda yardımcı oluyor. Tek web sitesi üzerinden karşılaştırılan fiyatlar ile hızlı bir şekilde ilerlemek mümkün oluyor. Bu bağlamda sahip olmak istediğiniz Çaykur 42 Nolu Tirebolu 500 gr dökme çay fiyatları için Cimri market bölümünden destek alabilirsiniz. Cimri markette farklı dökme çay çeşitlerini de listeleyebilirsiniz. Farklı ürünlerin fiyatları ve içeriklerini karşılaştırabilir, kısa sürede hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun olan çayı bulabilirsiniz. Listelediğiniz ürünler arasından karar verdiklerinizde fiyat alarmı oluşturabilirsiniz. Alarm sayesinde ileride oluşabilecek avantajlardan anında haberdar olabilirsiniz.

Çaykur 42 Nolu Tirebolu 500 gr Dökme Çay Çeşitleri

Çaykur 42 Nolu Tirebolu dökme çay çeşitleri, gramaj farklılığı ile ön plana çıkıyor. Kullanım ihtiyacına göre çeşitli seçenekleri bulunan çay, 200 gr ve 500 gr karton ambalajında satılıyor. Çaykur markası, oldukça çeşitli çay üretimi ile biliniyor. Dikkat çeken çeşitleri, beyaz çay, yeşil çay, siyah çay ve organik çay olarak belirtiliyor. Beyaz çay, erken ilkbahar döneminde elle toplanan filizlerden elde ediliyor. Beyaz çay, hafif tatlı ve fındıklı bir aromaya sahip oluyor. Yeşil çay çeşitlerinde; sade, naneli, limonlu ve elmalı seçenekler bulunuyor. Organik çay için, Hemşin organik havzasından üretimden tüketime kadar her sürecin sertifikalı olduğu belirtiliyor. Siyah çay çeşidinde de yine oldukça fazla seçenek bulunuyor. Aromalarına göre çeşitlenen siyah çayların, bergamot, karanfil gibi seçenekleri mevcut. Ayrıca Çaykur markasının, karton paket dökme çay, teneke kutu dökme çay, bardak sallama poşet ve demlik poşet çay ambalaj çeşitleri bulunuyor. Çaykur Tirebolu çayının özelliği, sahile yakın olmayan yüksek dağlarda yetişen mahsullerden elde edilmesi. Yüksek dağlarda bol güneş ile yetişen çay, demi ve tadı ile çay tiryakilerine hitap ediyor.

Çaykur 42 Nolu Tirebolu 500 gr Dökme Çay Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çaykur 42 Nolu Tirebolu dökme çay alırken nelere dikkat etmeli sorusuna kişisel tat farkına yanıtı veriliyor. Çaykur marka çay alırken, ne kadar demli sevildiğinin, nasıl bir aroma istendiğinin belirlenmesi gerekiyor. Böylece ihtiyaca uygun çayı bulmak kolaylaşıyor. Ayrıca gramaj seçenekler arasından da kullanım sıklığına uygun olan belirleniyor. Çaykur markasına ait Tirebolu çay, karton paketinde hem 200 gr hem de 500 gr olarak satışa sunuluyor. Dökme çay, üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunda tazeliğini koruyor. Uygun saklama koşullarında olduğu takdirde 1 yıl boyunca aynı tad ve koku ile tüketim mümkün oluyor. 1 yıl sonunda tazeliğini kaybetmeye başladığı için tat kaydı yaşanabiliyor. Tirebolu dökme çayın, serin ve kuru ortamlarda muhafaza edilmesi öneriliyor. Çayın bulunduğu ortamda rutubet olmaması tavsiye ediliyor.

Çaykur 42 Nolu Tirebolu 500 gr Dökme Çay’ı Cimri Markette Karşılaştırın!

Online market alışverişi yaparken avantajları yakalamak için Cimri market bölümünde araştırma yapabilirsiniz. Araştırmanızı kapsamlı kılmak için Çaykur 42 Nolu Tirebolu dökme çay yorumları ve kullanıcı puanlamasını inceleyebilirsiniz. Bu sayede farklı bakış açılarından rünün artı ve eksi yönlerini kolayca öğrenebilirsiniz. Ayrıca market ürünlerinin güncel indirim ve kampanya seçeneklerini de yine Cimri.com’da takip edebilirsiniz. Avantajlara kolay erişim imkanı sunan kısayolları kullanarak zamanı tasarruflu kullanabilirsiniz. Diğer taraftan Tirebolu çayın geçmiş dönem satış fiyatlarını inceleyerek ortalama fiyat aralığını öğrenebilirsiniz. Bu sayede güncel fiyatın ne kadara avantajlı olduğuna karar verebilirsiniz. Bunu için fiyat analiz grafiğinden yardım alabilir, son doksan günlük değişimleri takip edebilirsiniz.

Çaykur 500 gr 42 Nolu Tirebolu Çayı ürününün 23 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Çaykur Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.