Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Beta Tea Taç Yaprak 1000 gr Türk Çayı

Beta Tea Taç Yaprak 1000 gr Türk Çayı

Beta Tea Taç Yaprak 1000 gr Türk Çayı

Beta Tea Taç Yaprak 1000 gr Türk Çayı, mayıs ayının ilk tomurcuk verdiği zamanlarda Doğu Karadeniz’in yüksek yamaçlarından özenle toplanıp işleniyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Beta Tea Taç Yaprak 1000 gr Türk Çayı, mayıs ayının ilk tomurcuk verdiği zamanlarda Doğu Karadeniz’in yüksek yamaçlarından özenle toplanıp işleniyor. Yüksek rakım ve sert hava koşullarına rağmen çiçek açarak farklı bir aromasıyla gönülleri fethediyor. Beta Tea Taç Yaprak Çayını 2 kaşık çay ile demleme süresi 10-15 dakika civarı olacak şekilde ayarladığınızda lezzetli bir çay içme imkanı sunuyor. Çayın kalitesine ek olarak çay miktarı ve demleme süresi de çayın tadını değiştirebilen unsurlar arasına girebiliyor.

Genel Özellikler
Ürün TürüSade
Ürün TipiSiyah Çay
Toplam Ağırlık1 kg
MenşeiTürkiye
Saklama KoşullarıKuru ve Serin Ortam
Ambalaj TipiKağıt/Karton
Adet1 Adet
Beta Tea Taç Yaprak 1000 gr Türk Çayı ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Beta Tea Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Beta Tea markası ilk yıllarında gıda dışa ürünlerin ticaretini yaparken, daha sonraları faaliyet alanını markalaşma sağlayabileceği gıda sektörüne kaydırıyor. Beta Gıda, Türkiye’ye ithal çayı getiren ve Türk kullanıcısını farklı bir damak tadıyla tanıştıran ilk firma. 1000 gr ağırlığı ve kağıt paket ambalajı ile kullanıcılara sunulan Beta Tea taç yaprak 1 kg dökme çay demlikte demlenerek kullanılıyor. Beta Tea taç yaprak dökme çay 500 gr ve 1000 gr gramaj seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor. Cimri markette Beta Tea taç yaprak 1 kg dökme çay içeriği, fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tasarruflu bir online alışveriş için farklı çaylarla karşılaştırma yapabilir, iyi fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Beta Tea Taç Yaprak 1 kg Dökme Çay Fiyatları

Beta Tea taç yaprak 1000 gr dökme çay fiyatları için Cimri markette pratik bir araştırma yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Beta Tea çayların farklı gramaj ve içeriğe sahip olan çeşitlerinin fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Beta Tea çayları fiyatlarına, tercih ya da indirim oranlarına göre listeleyebilirsiniz. Beta Tea taç yaprak dökme çay fiyatı için farklı mağazaların sunduğu seçenekleri birarada görebilirsiniz. Bu sayede avantajlı fiyat sunan mağazayı kolaylıkla bulabilir, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Cimri.com ile Beta Tea çayları farklı çay çeşitleri ile de karşılaştırabilirsiniz. Sizin için uygun olan çayı hızlı ve pratik şekilde Cimri markette bulabilir, zaman açısından da tasarruf sağlayabilirsiniz. Cimri.com’da yer alan tüm ürünlerin son 90 gün içindeki fiyat değişimlerini fiyat analizi grafiği ile takip edebilirsiniz.

Beta Tea Taç Yaprak 1 kg Dökme Çay Çeşitleri

Beta Tea çay çeşitleri arasında; siyah çaylar, yeşil çaylar, beyaz çay, Rooibos, Mate, Matcha, meyve çayları, bitki çayları gibi pek çok seçenek yer alıyor. Beta Tea bergamot aromalı çay, bergamot aroması ile damakta keskin bir tat bırakıyor. Beta Tea bergamot aromalı çay, bergamotun kendine has kokusu ile evde kendini belli ediyor. Beta Tea kızıl dem çayı, tavşan kanı kıvamında tercih eden kullanıcılar için ideal bir seçenek halini alıyor. Beta Tea kızıl dem çayı yoğun demine rağmen kolay bir içim sunuyor. Bu sayede çayın aroması yoğun şekilde hissedilirken ağızda acı bir tat bırakmıyor. Beta Tea kızıl dem çay, yoğun dem verdiği için çayı fazla kullanmaya gerek duyulmadan istenen ölçü yakalanıyor. Beta Tea taç yaprak çayı ise tam anlamıyla çay tiryakilerine hitap ediyor. Beta Tea taç yaprak çayının demindeki yoğun lezzet kullanıcılara çay içme hazzı yaşatıyor. Beta Tea taç yaprak çayı yoğun dem özelliğinde bir çay olduğundan dolayı demleme için gereken kuru çay miktarı oldukça az. Beta Tea taç yaprak çayı farklı ambalaj ve gramajlarda kullanıcıya sunuluyor. Beta Tea taç yaprak dökme çayın 500 gramlık ve 1000 gramlık seçenekleri kullanıcılar tarafından çok fazla tercih edilenler arasında yer alıyor.

Beta Tea Taç Yaprak 1 kg Dökme Çay Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Beta Tea taç yaprak dökme çay alırken dikkat edilmesi gereken noktalar göz önünde bulundurulduğunda çay keyfi artıyor. Beta Tea taç yaprak dökme çay alırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında dem oranı, aroması ve miktarı geliyor. Beta Tea taç yaprak dökme çay yoğun dem lezzeti arayan kullanıcılara hitap ediyor. Beta Tea taç yaprak dökme çay 1000 gramlık avantajlı paketi ile uzun vade kullanım sağlanabiliyor. Trabzon’un ünlü bir bölgesinden toplanan çaylar, Beta Tea taç yaprak 1 kg dökme çay paketi ile kullanıcıya sunuluyor. Beta Tea taç yaprak 1 kg dökme çay lezzetini tam olarak alabilmek için porselen demlikte demlenmesi tavsiye ediliyor. Beta Tea taç yaprak dökme çay saklanırken oksijenden, ısıdan, kokudan, nemden ve ışıktan uzak tutulması gerekiyor.

Beta Tea Taç Yaprak 1 kg Dökme Çayı Çimri Markette Karşılaştırın!

Beta Tea taç yaprak dökme çay özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için Cimri market üzerinden araştırma yapabilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünü aynı anda farklı ürünlerle, fiyat ve özellik açısından karşılaştırabilirsiniz. Beta Tea taç yaprak dökme çay yorumları ile ürünü kullanmış olan kişilerin geri dönüşlerinden yararlanabilirsiniz. Beta Tea taç yaprak dökme çay indirim ve kampanyalarını takip edebilmek için Cimri.com’un sunduğu indirim sayfalarından faydalanabilirsiniz. Cimri markette binlerce çaya ulaşabilir, avantajlı fiyata sahip olan çayları kolaylıkla görebilirsiniz. Farklı filtre seçeneklerini kullanarak, aramanızı pratik şekilde yönetebilirsiniz. Fiyat araştırması sırasında hesaplı fiyat sunan marketleri, indirimli ürünleri ve indirim oranlarını görebilirsiniz. Tasarruflu bir online alışveriş deneyimi için Cimri market rehberliğinde süpermarket ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Beta Tea Taç Yaprak 1000 gr Türk Çayı ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Beta Tea Çay fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.