POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Rinso Matik Limon Karbonat 8 kg Çamaşır Deterjanı

Rinso Matik Limon Karbonat 8 kg Çamaşır Deterjanı

Rinso Matik Limon Karbonat 8 kg Çamaşır Deterjanı

Hem renkli hem de beyaz çamaşırlarınızda kullanabildiğiniz sizi renkliler ve beyazlar için ayrı ayrı deterjan alma zahmetinden kurtaran Rinso Matik Limon Karbonat 8 kg...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Hem renkli hem de beyaz çamaşırlarınızda kullanabildiğiniz sizi renkliler ve beyazlar için ayrı ayrı deterjan alma zahmetinden kurtaran Rinso Matik Limon Karbonat 8 kg. Çamaşır Deterjanı yoğun ve etkili formülü sayesinde 53 yıkamaya kadar olanak sağlıyor.Çamaşırlarınızın kirlilik durumuna göre ölçek boyutu değiştiği için bazı durumlarda 80 yıkamaya kadar da imkan sağlayan limon karbonat çamaşır deterjanı ile her türden çamaşır ve ev tekstil ürünlerini rahatça yıkayabilirsiniz.

Genel Özellikler
Yıkama Sayısı53 Yıkama
İçerikLimon
Ürün TürüRenkliler
Ürün TipiToz
Adet1 Adet
Ağırlık8 kg
Kullanım TürüÇamaşır Yıkama
ParfümVar
Rinso Matik Limon Karbonat 8 kg Çamaşır Deterjanı ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Rinso Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Unilever’in markalarından olan Rinso çamaşır deterjanının geçmişi 1918 yılına kadar gidiyor. Rinso markasının Türkiye pazarındaki yerini alması ise 1994 yılını buluyor. Rinso çamaşır deterjanı ürünleri sıvı deterjanlar ve toz deterjan olmak üzere iki ana gruba ayrılıyor. Rinso çamaşır deterjanları etkin temizlik sağladığı gibi ferahlatan kokulara da sahip. Cimri.com üzerinden Rinso Matik limon ve karbonat çamaşır deterjanı içeriğini okuyabilirsiniz. Rinso kır bahçesi toz çamaşır deterjanı, Rinso aloe vera capcanlı çamaşır deterjanı gibi farklı Rinso çamaşır deterjanı çeşitlerine bakabilirsiniz.

Rinso Matik Limon Karbonat 8 kg Çamaşır Deterjanı Fiyatları

Rinso limon karbonat 8 kg fiyatlarını Cimri market içerisinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca Rinso Matik limon karbonat deterjanının diğer gramajlardaki fiyatlarını da araştırabilirsiniz. Rinso toz deterjan fiyat araştırmasında merak edilen fiyatlardan birisi de Rinso limon karbonat 10 kg fiyatları. Cimri.com fiyat araştırmasında Rinso çamaşır deterjanı fiyatlarını kendi çatısı içerisinde listeliyor. Ayrıca mağaza fiyatlarının yanında kargo bilgileri de yer alıyor. Bu sayede hızlı bir şekilde hesaplı fiyattan Rinso çamaşır deterjanı alabilirsiniz. Bunun için “Mağazaya Git” butonunu kullanarak, alışveriş sepetini onaylamanız yeterli. Cimri.com fiyat değerlendirmelerinde Rinso çamaşır deterjanı fiyat geçmişlerini fiyat analiz grafiği içerisinde paylaşıyor. Rinso toz çamaşır deterjanı grafiğinden 30, 60 ve 90 günlük fiyatları öğrenebilirsiniz. Fiyat analiz grafiğini üç aylık olarak değerlendirebileceğiniz gibi aylık olarak da değerlendirebilirsiniz.

Rinso Matik Limon Karbonat 8 kg Çamaşır Deterjanı Çeşitleri

Rinso limon karbonat çeşitleri ağırlıklarına göre üretiliyor. Rinso limon karbonat çeşitleri; 10 kg, 8 kg, 6 kg, 4 kg, 1.5 kg. Rinso toz çamaşır deterjanı çeşitleri ise; Rinso kır bahçesi, Rinso beyaz gül, Rinso büyülü bahçe, Rinso çiçek bahçesi, Rinso deniz mineralleri, Rinso doğanın içinden Bodrum ve Rinso limon karbonat. Rinso Matik limon karbonat çamaşır deterjanı renkliler ve beyazlar için tercih ediliyor. Böylece farklı renklerdeki çamaşırlar için ekstra deterjan alınmasına da gerek kalmıyor. Pratik ve etkili temizlik isteyenlerin ilgisini çeken Rinso çamaşır deterjanı ağırlığı 8 kg. 8 kg Rinso çamaşır deterjanıyla elli üç defa yıkama gerçekleştirebilirsiniz. Limon kokusuna sahip olan toz deterjanla kıyafetlerinizi giydiğinizde ferahlık ve tazelik sunan kokusunu hissedebilirsiniz.

Rinso Matik Limon Karbonat 8 kg Çamaşır Deterjanı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Rinso Matik limon karbonat hakkında bilgi almak için Cimri.com’un paylaşmış olduğu verilerden yararlanabilirsiniz. Doğanın gücünü çamaşırlara taşımak isteyen Rinso güçlü formülüyle zorlu lekeleri kolayla çıkarıyor. Rinso toz deterjan formülünde limon ve karbonatın güçlerinden de destek alıyor. Rinso çamaşır deterjanını doğru biçimde kullanabilmeniz için bazı kullanım önerileri veriyor. Çamaşırlarınızı az kirli, normal ve çok kirli olarak üç gruba ayırabilirsiniz. Az kirli çamaşırlar için Rinso deterjan kullanım önerisi bir ölçeğin 2/3’ü oluyor. Bu oranı 126 ml olarak da düşünebilirsiniz. Normal kirdeki çamaşırlarınız için bir ölçek Rinso toz deterjan yani 190 ml kullanabilirsiniz. Çok kirli çamaşırlarınız için önerilen deterjan miktarı ise bir ölçeğe ek olarak bir ölçeğin 1/3’ü. Çok kirli çamaşırlar için önerilen ölçü deterjan miktarı olarak 253 ml’ye denk geliyor. Dermatolojik olarak test edilen Rinso limon ve karbonat toz deterjanıyla çamaşırlarınızı güvenle yıkayabilirsiniz. Rinso toz çamaşır deterjanını kuru ve serin bir yerde saklamanız önerildiği gibi çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulunması da öneriliyor.

Rinso Matik Limon Karbonat 8 kg Çamaşır Deterjanı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com aracılığıyla farklı alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Örneğin; indirim ve kampanya fırsatlarını öğrenebileceğiniz gibi fiyat araştırması ya da fiyat takibi gerçekleştirebilirsiniz. Cimri markette Rinso limon karbonat toz deterjanı yorumlarından, indirimlerine, puanlarına, fiyatlarına kadar çeşitli bilgilere erişebilirsiniz. Ayrıca Cimri.com’da aramış olduğunuz özellik ve fiyatlara göre filtreleme yapabilirsiniz. Filtreleme sonucunda ilginizi çekebilecek toz deterjan çeşitlerine bakabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz ürünleri favori listenize ekleyebilirsiniz. Bu sayede diğer alışverişlerinizde benzer araştırmaları yeniden yapmak zorunda kalmayabilirsiniz. Rinso toz deterjan indirimlerine Cimri.com’un kısayolarrından ulaşabilirsiniz. Bu kısayollar; “İndirimli Ürünler”, “Broşürler”, “Kampanyalar” ve “Günün Fırsatları” Binlerce üründeki cazip fiyat avantajlarını kısayollar aracılığıyla yakalayabilirsiniz. “Broşürler” kısayolunda ise mağazalara özel broşürler yer alıyor. Bu sayede mağazadaki ürünlerin güncel fiyatlarını veya gerçekleştirdikleri indirim & kampanyaları öğrenebilirsiniz.

Rinso Matik Limon Karbonat 8 kg Çamaşır Deterjanı ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Rinso Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.