POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Rinso Limon ve Karbonat 10 kg Toz Çamaşır Deterjanı

Rinso Limon ve Karbonat 10 kg Toz Çamaşır Deterjanı

Rinso Limon ve Karbonat 10 kg Toz Çamaşır Deterjanı

Rinso çamaşır deterjanlarında kullandığı yoğun formüllerin yanında ferahlık hissi veren limon esansları ile en zorlu kirlerle kolaylıkla başa çıkıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Rinso çamaşır deterjanlarında kullandığı yoğun formüllerin yanında ferahlık hissi veren limon esansları ile en zorlu kirlerle kolaylıkla başa çıkıyor. Leke çıkarmada yüzyıllardır kullanılan karbonatlı içerikleri Rinso markasını daima ön planda tutuyor. Rinso limon ve karbonat toz deterjanlar hem beyaz çamaşırlar hem de renkli giysilerde hiç kalıntı bırakmadan etkili çözümler sunmasıyla tüm kullanıcıların takdirini topluyor. Sizde limon ve karbonat etkili extra beyazlık ve parlaklık istiyorsanız Rinso 10 kg limon ve karbonatlı toz deterjanlarla temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Genel Özellikler
Yıkama Sayısı66 Yıkama
İçerikLimon
Ürün TürüBeyazlar ve Renkliler
Kullanım TürüÇamaşır Yıkama
Ürün TipiToz
Ağırlık10 kg
Rinso Limon ve Karbonat 10 kg Toz Çamaşır Deterjanı ürününün 3 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Rinso Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Unilever bünyesi altında faaliyet gösteren Rinso, çamaşır deterjanları ile ön plana çıkıyor. Rinso çamaşır deterjanları temizlik yapma işlemini kolay bir hale getiriyor. Rinso ürünleri arasında toz çamaşır deterjanları mevcut. İncelemekte olduğunuz Rinso toz çamaşır deterjanında limon ve karbonat kullanılıyor. Limon hoş koku sağlarken karbonat etkili bir temizlik sunuyor. Rinso toz çamaşır deterjanı içeriğinde yer alan maddeler çamaşırların rengini ve dokusunu koruyor. Cimri.com’da ilerleyerek Rinso 10 kilogram toz çamaşır deterjanı hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Cimri.com ile Rinso çamaşır deterjanları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Rinso Limon ve Karbonat 10 Kilogram Toz Çamaşır Deterjanı Fiyatları

Çamaşır deterjanlarına yönelik hızlı ve kapsamlı incelemeleri Cimri market üzerinden yapabilirsiniz. Cimri marketin sunduğu avantajlardan faydalanarak market fiyatlarını analiz edebilirsiniz. Market fiyatlarını tek bir sayfada toplayabilirsiniz. Bu sayede aynı sayfa üzerinden onlarca marketin fiyatını görme şansı elde edebilirsiniz. Rinso toz çamaşır deterjanı fiyatları için çamaşır deterjanı kategorisini inceleyebilirsiniz. Çamaşır deterjanı kategorisinde farklı markaların deterjanlarını bulabilirsiniz. Cimri.com ile 3 aylık fiyat dalgalanmalarını takip edebilirsiniz. Fiyat dalgalanmaları hakkında bilgi edinerek satın alma stratejisi geliştirebilirsiniz. Araştırma sırasında hız kazanmak için fiyat aralığı belirleyebilirsiniz. Fiyat aralığı sayesinde benzer fiyat aralığında olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Satıcı mağazaya gitmek için mağazaya git butonuna tıklayabilirsiniz.

Rinso Limon ve Karbonat 10 Kilogram Toz Çamaşır Deterjanı Çeşitleri

Rinso çamaşır deterjanı çeşitleri çamaşırların rengine ve yapısına göre farklılık gösteriyor. İncelemekte olduğunuz toz çamaşır deterjanı hem beyaz hem de renkli çamaşırlarda maksimum performans sağlıyor. Yapısında karbonat bulunduran Rinso toz çamaşır deterjanı limon kokuyor. Rinso çamaşır deterjanı renk ve dokuların korunmasını sağlıyor. Rinso limon kokulu toz çamaşır deterjanının ağırlığı ise 10 kilogram. 10 kilogram ağırlığındaki çamaşır deterjanı 66 yıkama yapabiliyor. Kullanılan deterjan miktarına bağlı olarak verilerde değişiklik gözlemlenebiliyor. 66 yıkama yapabilen 10 kilogramlık çamaşır deterjanı uzun süre kullanılabiliyor. Rinso toz çamaşır deterjanları arasında sıvı deterjanlar bulunuyor. Rinso tarafından geliştirilen sıvı ve toz çamaşır deterjanları sayesinde temizlik deneyimi artıyor.

Rinso Limon ve Karbonat 10 Kilogram Toz Çamaşır Deterjanı Alırken Nelere Dikkat etmeli?

Çamaşır deterjanı alırken çamaşır tipine dikkat etmek gerekiyor. Beyaz, siyah ve renkli çamaşırlar için farklı deterjanlar üretiliyor. Siyahlar için etkili olan çamaşır deterjanları aynı etkiyi beyaz çamaşırlar da gösteremiyor. Bundan dolayı Rinso toz çamaşır deterjanı alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında çamaşır tipine uyumluluk ön plana çıkıyor. İncelemekte olduğunuz Rinso toz deterjan renkli ve beyaz çamaşırlarda yüksek performans sunuyor. Seçim yaparken deterjanın kokusuna ve leke çözme gücüne de dikkat edilmesi gerekiyor. Bazı çamaşır deterjanları kıyafetlere ve makineye zarar verebiliyor. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için Rinso toz çamaşır deterjanını kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz. Rinso çamaşır deterjanı içeriğinde bulunan aktif bileşenler leke çıkarma gücünü arttırıyor. Limon aroması sayesinde çamaşırlar güzel kokuyor.

Rinso Limon ve Karbonat 10 Kilogram Toz Çamaşır Deterjanını Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com rehberliğinde market ihtiyaçlarınıza yönelik fiyat ve özellik araştırması yapabilirsiniz. Cimri market ile satın almak istediğiniz ürünlerin tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz. Kampanya ve indirim fırsatlarını yine Cimri üzerinden takip edebilirsiniz. Kampanya ve indirimleri takip ederken ana sayfanın sağ bölümünde yer alan butonları kullanabilirsiniz. Kampanyalar butonu ile Rinso toz deterjan kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Gün bazında fırsat takibi yapmak isterseniz günün fırsatları sayfasında ilerleyebilirsiniz. Ürün hakkındaki görüşleri öğrenmek için Rinso toz çamaşır deterjanı yorumlarını okuyabilirsiniz. Bültene abone olarak farklı kategorilerde gerçekleşen güncel kampanya ve indirimleri takip edebilirsiniz. Cimri market ile binlerce market ürününü her açıdan inceleyebilirsiniz.

Rinso Limon ve Karbonat 10 kg Toz Çamaşır Deterjanı ürününün 3 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Rinso Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.