POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

OMO Color 9 kg Toz Çamaşır Deterjanı

OMO Color 9 kg Toz Çamaşır Deterjanı

OMO Color 9 kg Toz Çamaşır Deterjanı

Trendyol Hızlı Market

89,90 TL

Mobil uygulama üzerinden hizmet vermektedir.

Omo Color dokuz kilogramlık toz deterjanlar çamaşırlarınız için nitelikli bir temizlik sağlıyor. Kullanıcılar tarafından tam not alan ama uzun yıllardır alanında başarılı hizmet veriyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Omo Color dokuz kilogramlık toz deterjanlar çamaşırlarınız için nitelikli bir temizlik sağlıyor. Kullanıcılar tarafından tam not alan ama uzun yıllardır alanında başarılı hizmet veriyor. Çamaşırlarınızı zarar vermeden olmasına da olanak sağlayan Omo Color toz deterjanlar ile güvenli yıkama deneyimleri yaşayabilirsiniz. Leke çıkarmadaki etkisinin yanında eşsiz bir temizlik hiçbir koku bırakan onu kalır toz deterjanlar ile tekstil ürünleriniz ilk günkü canlılığını korur. Üstün performansı ile etkisini her an hissetmenizi sağlayan markanın ürünlerini ilgili satış alanlarıdan temin edebilmeniz mümkündür.

Genel Özellikler
Yıkama Sayısı60 Yıkama
Ürün TürüRenkliler
Kullanım TürüMakine
Ürün TipiToz
Adet1 Adet
Ağırlık9 kg
OMO Color 9 kg Toz Çamaşır Deterjanı ürününün 1 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.OMO Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Unilever çatısı altında faaliyetlerine devam eden Omo, 1960 yılından beri Türkiye’de hizmet veriyor. “Kirlenmek güzeldir” sloganıyla hareket eden deterjan markası pratik çözümler üretiyor. Omo deterjan çeşitleri zorlu lekeleri kolay bir şekilde çıkarabiliyor. Farklı kumaş tipleri ve renkleri için geliştirilen çamaşır deterjanları toz veya sıvı halde olabiliyor. İncelemekte olduğunuz ürün toz çamaşır deterjanı çeşitlerinden biri. Omo Color toz çamaşır deterjanı renkli çamaşırlar için üretiliyor. Renkli çamaşırlarda maksimum temizlik sağlayan Omo Color makine performansına da katkı sağlıyor. Omo Color toz çamaşır deterjanı içeriğini öğrenmek için Cimri.com’da ilerleyebilirsiniz. Cimri.com ile Omo marka çamaşır deterjanlarını farklı paritelerde araştırabilirsiniz.

Omo Color 9 Kilogram Toz Çamaşır Deterjanı Fiyatları

Toz çamaşır deterjanı çeşitlerinden biri olan Omo Color 9 kilogram deterjan fiyatlarını öğrenmek için Cimri.com’u kullanabilirsiniz. Cimri.com üzerinden Omo Color toz çamaşır deterjanlarının fiyatlarını listeleyebilirsiniz. Listelenmiş bir şekilde sunulan fiyat verilerini analiz edebilirsiniz. Fiyata göre sıralanan ürünleri inceleyerek ekonomik fiyatlı marketi ve ürünü bulabilirsiniz. Süpermarket başlığı altında yer alan çamaşır yıkama kategorisine göz atarak toz ve sıvı deterjan fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Kapsamlı bir fiyat araştırması yapmak için ürün grafiklerine göz atabilirsiniz. Grafikler sayesinde günün en düşük fiyatını görme şansı yakalayabilirsiniz. Fiyat dalgalanmalarını kontrol etmek için aylık, iki aylık ve üç aylık verileri analiz edebilirsiniz.

Omo Color 9 Kilogram Toz Çamaşır Deterjanı Özellikleri

Omo Color toz çamaşır deterjanı özellikleri incelendiğinde renkli çamaşırlar için geliştirildiği anlaşılıyor. Renkli çamaşırlarda maksimum temizlik sağlayan Omo Color çamaşır deterjanı özel bir formüle sahip. Özel formüllü Color çamaşır deterjanı zorlu kirleri etkili bir şekilde temizliyor. Özellikleriyle dikkat çeken toz çamaşır deterjanı deformasyonları en aza indiriyor. Formülde bulunan maddeler doğada çözünebiliyor. Derinlemesine temizlik yapan toz çamaşır deterjanı yağ, kahve, çay, meyve suyu gibi zor lekeleri tek yıkamada temizliyor. Zorlu lekeleri hızlıca çıkaran Omo Color toz çamaşır deterjanı giysilerin ilk günkü gibi görünmesini sağlıyor. Renk solması ve renk kaybı gibi birçok sorun Color çamaşır deterjanı ile önleniyor. Omo Color çamaşır deterjanı kısa programlarda bile maksimum verimlilik sunuyor. Geri dönüştürülebilir paketler sayesinde doğa korunuyor. Kiri anında söken toz çamaşır deterjanı hoş bir kokuya sahip. Omo Color toz çamaşır deterjanı çeşitleri farklı gramajlarda pazara sunuluyor. Bu sayede farklı kullanıcılar yararlanabiliyor.

Omo Color 9 Kilogram Toz Çamaşır Deterjanı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çamaşır deterjanları farklı özelliklere sahip olabiliyor. Toz ve sıvı deterjan şeklinde pazara sunulan deterjanlar özelliklerine göre beyazlarda, renklilerde ya da her ikisinde de maksimum temizlik sağlayabiliyor. Beyaz renkli çamaşırlar için renkli deterjanlar, renkli çamaşırlar için beyazlatıcı deterjanlar kullanılması tavsiye edilmiyor. Bundan dolayı Omo Color toz çamaşır deterjanı alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında çamaşır tipi öne çıkıyor. Çamaşır tipine ve özelliklerine göre deterjan alındığı zaman daha verimli bir alışveriş süreci geçirilebiliyor. Omo Color toz çamaşır deterjanı nasıl saklanır sorusuna oda sıcaklığında yanıtı veriliyor. Soğuktan ve sıcaktan uzakta muhafaza edilen çamaşır deterjanı uzun süre kullanılabiliyor.

Omo Color 9 Kilogram Toz Çamaşır Deterjanı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri markette ilerleyerek Omo Color toz çamaşır deterjanı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Omo Color toz deterjanının fiyatını ve özelliklerini öğrenebilirsiniz. Omo Color toz çamaşır deterjanı kullananlar memnun mu gibi sorular için kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz. Omo Color toz çamaşır deterjanı yorumlarını okuyarak ürüne farklı bir açıdan bakabilirsiniz. Omo Color 9 kilogram deterjan kampanyalarını görüntülemek için kampanyalar sayfasına tıklayabilirsiniz. Kampanyalar sayfası üzerinden onlarca markanın güncel deterjan kampanyalarını inceleyebilirsiniz. Günün fırsatları ve indirimli ürünler butonları sayesinde fiyat fırsatlarını takip edebilirsiniz. Cimri.com’da yüzlerce marketin binlerce ürününü araştırabilirsiniz.

OMO Color 9 kg Toz Çamaşır Deterjanı ürününün 1 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.OMO Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.