POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Dalin 1.5 lt Sıvı Çamaşır Deterjanı

Dalin 1.5 lt Sıvı Çamaşır Deterjanı

Dalin 1.5 lt Sıvı Çamaşır Deterjanı

Hipoalerjik formülü ile bebeğinizin çamaşırlarını güvenle yıkamanızı sağlayan Dalin 15 Yıkama 1500 gr Sıvı Çamaşır Deterjanını sadece bebeğinizin çamaşırlarında değil hassas çamaşırlarınızda da kullanabilirsiniz...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Hipoalerjik formülü ile bebeğinizin çamaşırlarını güvenle yıkamanızı sağlayan Dalin 15 Yıkama 1500 gr Sıvı Çamaşır Deterjanını sadece bebeğinizin çamaşırlarında değil hassas çamaşırlarınızda da kullanabilirsiniz. Bebeğinizin cildine zarar vermeyecek içeriğe sahip olmasının yanında hassas cilde sahip kişilerin de kullanabileceği ürün içeriğindeki parfüm etkisiyle çamaşırlarınızın güzel kokmasında etkili oluyor.

Genel Özellikler
Yıkama Sayısı15 Yıkama
Ürün TürüBebek Çamaşırları
Kullanım TürüÇamaşır Yıkama
Ürün TipiSıvı
Adet1 Adet
Ağırlık1.5 kg
Dalin 1.5 lt Sıvı Çamaşır Deterjanı ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Dalin Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

1983 senesinde üretilen Dalin, Türkiye merkezli ve en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Bebek bakımına dair geniş bir ürün yelpazesi sunan Dalin’in tüm çeşitleri dermatolojik olarak test ediliyor. Dalin; Türkiye’nin ile “iyi üretim uygulaması” sertifikası alan markası ünvanını taşıyor. Dalin ürün çeşitleri arasında; bebek banyo ürünleri, bebek banyo sonrası ürünleri, bebek el hijyeni ürünleri, bebek çamaşır deterjanı ürünleri ve daha birçok ürün yer alıyor. Dalin’in çamaşır yıkama ürünleri arasında ise çamaşır deterjanları, granül sabun seçenekleri ve yumuşatıcılar bulunuyor. Dalin sıvı deterjan, bebeklerin hassas cilt yapılarına uygun olarak formülize ediliyor. Cimri market üzerinden Dalin sıvı çamaşır deterjanı içeriği hakkında bilgi edinebilir, Dalin ürünlerini farklı markalarla karşılaştırabilirsiniz.

Dalin 1.5 lt Sıvı Çamaşır Deterjanı Fiyatları

Cimri market ile Dalin 1,5 litre sıvı çamaşır deterjanı fiyatları hakkında pratik şekilde bilgi edinebilirsiniz. Dalin sıvı çamaşır deterjanı fiyatları için farklı marketler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Tüm Dalin bebek deterjanı çeşitleri için çok sayıda mağazanın fiyatlarına ulaşabilir, ekonomik fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Cimri.com üzerinden Dalin çamaşır deterjanı için birçok alternatif görüntüleyebilirsiniz. Dalin bebek çamaşır deterjanlarını tercih ettiğiniz fiyat aralığına göre filtreleyebilirsiniz. Dalin markalı deterjanların yanı sıra farklı deterjan seçeneklerinin de fiyatlarını düşükten yükseğe doğru sıralayarak, avantajlı fiyatları görebilirsiniz. Cimri markette yer alan tüm ürünlerin fiyatlarını tek tuşla takip etmeye başlayabilirsiniz. Bu sayede ürünün fiyatında değişim olması halinde, haberdar olabilirsiniz. Fiyat analizi grafiğini kullanarak, ilgilendiğiniz deterjanların son 90 gün içindeki fiyat değişimini takip edebilirsiniz.

Dalin 1.5 lt Sıvı Çamaşır Deterjanı Çeşitleri

Dalin sıvı deterjan özellikleri ile bebek çamaşırlarındaki meyve suyu ve süt gibi lekeler kolaylıkla temizlenebiliyor. Dalin deterjan ile bebeklerin giysileri Dalin şampuan gibi kokuyor. Bebeklerin hassas cildi için özel olarak üretilen Dalin deterjan, klinik testlerle destekleniyor. Dalin deterjanın sıvı yapısı, deterjanın bebek kıyafetlerindeki gözeneklere yerleşmesine engel oluyor. Bu sayede çamaşırlar daha kolay durulanıyor ve giysilerde deterjan kalıntısı kalmıyor. Dermatolojik olarak test edilen sıvı deterjan, hipoalerjenik formül ile sunuluyor. Dalin sıvı çamaşır deterjanın içeriğinde boya bulunmuyor. Sıvı deterjan ile hem elde, hem de makinede çamaşır yıkanabiliyor. Dalin sıvı çamaşır deterjanı 1.5 litrelik bir ambalaj içinde sunuluyor. Dalin’in ayrıca bir de doğal sabun bazlı deterjanı bulunuyor. %100 bitkisel içerikli olan deterjan; boya, parfüm, paraben, sls, sles, klor, fosfat içermiyor. Dalin; sabun tercih eden kullanıcılar için granül sabuna yer veriyor. Doğal formülü ile çamaşırları yumuşatan Dalin granül sabun; çamaşırların renklerini korumasına yardımcı oluyor. Dalin yumuşak çamaşırlar için konsantre çamaşır yumuşatıcıları da üretiyor. Dalin’in konstantre yumuşatıcıları 1200 ml ölçüsü ile ambalajlanıyor.

Dalin 1.5 lt Sıvı Çamaşır Deterjanı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Dalin sıvı çamaşır deterjanı hakkında bilgi edinerek, ürünün kullanım alanlarını ve içeriğini öğrenebilirsiniz. Dalin sıvı deterjan bebeklerin doğumlarından itibaren kullanılabiliyor. Süt ve mama lekelerini temizleyebilen deterjan, bebek kıyafetlerinin yıkanması için uygunluk gösteriyor. Dalin deterjanın içeriğindeki hammaddeler güvenilir bileşenlerden oluşuyor. Deterjanın içeriğinde kullanılan maddeler AB Kozmetik Tüzüğü’ne uygun olacak şekilde seçiliyor. Çok zorlu lekeler için yıkama öncesinde, giysinin üzerine bir miktar deterjan dökülmesi tavsiye ediliyor. Yıkama sırasında en iyi sonucun elde edilmesi için deterjanın yanı sıra Dalin yumuşatıcı seçeneklerinden birinin tercih edilmesi öneriliyor. Dalin yumuşatıcı ile çamaşırlar daha uzun süre güzel kokuyor. Dalin deterjanların kapakları aynı zamanda ölçü kabı görevi görüyor. Çamaşırların kirlilik oranına göre, ambalajın arkasında yazan miktar kadar konulması halinde optimum seviyede temizlik sağlanıyor.

Dalin 1.5 lt Sıvı Çamaşır Deterjanı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com üzerinden konforlu bir araştırma yaparak net ve güvenilir bilgiye ulaşabilirsiniz. Süpermarket alışverişiniz için yüzbinlerce ürünü tek adres üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Dalin sıvı çamaşır deterjanı özellik ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için Cimri market rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Deterjanın tüm özelliklerini öğrenebilir, fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Cimri markette yer alan çamaşır deterjanlarını; markaya, fiyata, ürün tipine, çamaşır tipine ya da farklı özelliklerine göre filtreleyebilirsiniz. Dalin sıvı çamaşır deterjan yorumları ile kullanıcı deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. İndirimli Dalin çamaşır deterjanı almak için İndirimli Ürünler ya da Kampanyalar sayfalarına göz atabilirsiniz. Cimri.com ile fiyat araştırması yaparken de indirimli ürünleri görebilir, avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Ürünleri özelliklerine, mağazaya, fiyatlarına ya da indirim oranlarına göre karşılaştırabilir, tasarruf sağlayabilirsiniz.

Dalin 1.5 lt Sıvı Çamaşır Deterjanı ürününün 13 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Dalin Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.