POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri 2000 gr Toz Bebek Deterjanı

Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri 2000 gr Toz Bebek Deterjanı

Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri 2000 gr Toz Bebek Deterjanı

Anti alerjik yapısı ile bebeklerin hassas cildi için ideal bir deterjan olan Dalan Roxy Matik bahar çiçekleri 2000 gr toz bebek deterjanı ile narin kıyafetlerinizin yanında tül ve perdelerinizi de yıkayabilirsiniz...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Anti alerjik yapısı ile bebeklerin hassas cildi için ideal bir deterjan olan Dalan Roxy Matik bahar çiçekleri 2000 gr toz bebek deterjanı ile narin kıyafetlerinizin yanında tül ve perdelerinizi de yıkayabilirsiniz. Çamaşırlarınızı yıpratmayan doğal içeriği ile ömrünü uzatabilirsiniz. İçeriğinde bulunan bahar çiçekleri çamaşırlarınıza derinlemesine nüfuz edip uzun süre boyunca kalıcı bir mis koku ve yumuşak doku sağlayabiliyor.

Genel Özellikler
İçerikBahar Çiçekleri
Ürün TürüBebek Çamaşırları
Kullanım TürüElde-Makine
Ürün TipiToz
Adet1 Adet
Ağırlık2 kg
Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri 2000 gr Toz Bebek Deterjanı ürününün 3 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Dalan Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

1941 senesinde İzmir’de kurulan Dalan, zeytinyağlı sabun çeşitleri ile akla gelen ilk markalar arasında yer alıyor. Dalan markasının pirinalı sabun üretimi ile başladığı faaliyetleri günümüzde; sabun, kozmetik, toz sabun ve granül kategorilerinde devam ediyor. Dalan toz sabun çeşitleri arasında yer alan Dalan Roxy matik bahar çiçekleri toz çamaşır deterjanı, bebeklerin hassas cildi için özel olarak formülize ediliyor. Cimri market ile Dalan Roxy matik çamaşır deterjan içeriği ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Farklı deterjan markaları ile karşılaştırma yapmak ve Dalan çamaşır deterjanı indirimlerinden haberdar olmak için Cimri.com rehberliğinde ilerleyebilirsiniz.

Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri 2 kg Toz Çamaşır Deterjanı Fiyatları

Çamaşır deterjanı almadan önce Cimri.com üzerinden fiyat araştırması yapmak, iyi fiyat seçeneklerini bulmayı kolaylaştırıyor. Cimri market ile Dalan Roxy matik 2 kg toz çamaşır deterjan fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Roxy matik bahar kokusu, hangi markette bütçenize uygun sunuluyor öğrenmek için marketler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Cimri.com’da bulabileceğiniz farklı çamaşır deterjanlarını da fiyatlarına göre listeleyebilirsiniz. Dalan markasına ait diğer deterjan seçeneklerini inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Daha detaylı bir fiyat analizi için fiyat analizi grafiğinden yararlanabilirsiniz. Grafik ile Cimri markette yer alan tüm ürünlerin fiyat değişimlerini görmek mümkün oluyor. Ayrıca Cimri market ile sonraki alışverişleriniz için almayı planladığınız ürünlere fiyat alarmı kurabilirsiniz. Bu şekilde ürünün fiyatında değişiklik olması halinde, elektronik posta ile bilgilendirilebilirsiniz.

Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri 2 kg Toz Çamaşır Deterjanı Özellikleri

Dalan Roxy toz deterjan özellikleri arasında deterjanın %100 bitkisel yağlardan elde ediliyor olması öne çıkıyor. Dalan Roxy çamaşır deterjanı toz formunda yer alıyor. Bahar çiçekleri kokusu ile çamaşırlar ferah kokuyor. Dalan Roxy bahar çiçekleri deterjanı ile bebek çamaşırları ilk gün itibarı ile yıkanabiliyor. Ayrıca Roxy deterjan; narin çamaşırlar ve tül perdelerin temizliğinde de tercih ediliyor. Çamaşırları yıpratmadan temizleyen Dalan Roxy toz deterjan, makinede ve elde yıkamaya uygunluk gösteriyor. Lekelere karşı etkili performans vadeden Dalan Roxy, kurumuş izlerin üstesinden gelebiliyor. Formülü sayesinde doğaya zarar vermeyen Dalan toz deterjanda hiçbir hayvansal maddeye yer verilmiyor. Kolay çözünebilen toz deterjan, çamaşırlarda kalıntı bırakmıyor. Dalan Roxy matik deterjan, üretildiği yağların etkisi ile ekstra ürüne ihtiyaç duymadan çamaşırların yumuşak olmasını sağlıyor.

Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri 2 kg Toz Çamaşır Deterjanı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Dalan Roxy matik toz çamaşır deterjanı hakkında bilgi edinerek; ürünün içeriği, kullanım bilgileri ve saklama koşullarını öğrenebilirsiniz. Dalan hassas ciltler ve bebekler için 3 ayrı çamaşır deterjanı sunuyor. Dalan’nın; Roxy matik bahar çiçekleri deterjanın yanı sıra Roxy gül bahçesi elde yıkama toz sabunu ve Roxy matik beyaz sabun kokulu toz deterjan seçenekleri bulunuyor. Kullanım şekliniz ve kokularına göre ürünler arasında tercih yapabilir, deterjandan optimum seviyede verim alabilirsiniz. Roxy matik toz deterjan; kilitlenebilen ve ayakta duran paketlemesi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. 800 gr ve 2 kg ölçüleri ile ambalajlanan toz deterjanın paketinde bir de ölçü kaşığı bulunuyor. Çamaşırın kirlilik oranına ve miktarına göre, paketin üzerinde yazan ölçülerde deterjan kullanılırsa ideal temizlik elde edilebiliyor. Dalan toz çamaşır deterjanının hava almayacak şekilde ve nemden uzak bir alanda saklanması öneriliyor.

Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri 2 kg Toz Çamaşır Deterjanı Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com ile deterjan alışverişinizi konforlu ve tasarruflu hale getirebilirsiniz. Cimri market üzerinden çok sayıda çamaşır deterjanına ulaşabilir, ürünleri markaya, fiyata ya da tercih ettiğiniz farklı özelliklere göre listeleyebilirsiniz. Cimri market ile Dalan Roxy matik toz deterjan özellik ve fiyatları hakkında kısa süre içinde bilgiye ulaşabilirsiniz. Dalan Roxy bitkisel çamaşır deterjanı nasıl karar vermek için farklı ürünlerle karşılaştırma yapabilir, kullanıcı yorumlarından yararlanabilirsiniz. Roxy çamaşır deterjanının sunulduğu marketler arasında fiyat karşılaştırması yaparak, avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz. Dalan çamaşır deterjanı indirimleri ya da Dalan Roxy toz deterjan kampanyası için Cimri.com’un indirim sayfalarına göz atabilirsiniz. Tasarruflu bir online alışveriş deneyimi için Cimri market ile tüm araştırmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Dalan Roxy Matik Bahar Çiçekleri 2000 gr Toz Bebek Deterjanı ürününün 3 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Dalan Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.