POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Ariel Dağ Esintisi 6 kg + Ariel Parlak Renkler 6 kg Toz Çamaşır Deterjanı

Ariel Dağ Esintisi 6 kg + Ariel Parlak Renkler 6 kg Toz Çamaşır Deterjanı

Ariel Dağ Esintisi 6 kg + Ariel Parlak Renkler 6 kg Toz Çamaşır Deterjanı

Hem beyaz hem de renkli çamaşırlarınızda etkili bir temizlik sağlayan Ariel Dağ Esintisi 6 Kg + Ariel Parlak Renkler 6 Kg Toz Çamaşır Deterjanı ile çamaşırlarınız renklerini kaybetmeden etkili bir şekilde temizleniyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Hem beyaz hem de renkli çamaşırlarınızda etkili bir temizlik sağlayan Ariel Dağ Esintisi 6 Kg + Ariel Parlak Renkler 6 Kg Toz Çamaşır Deterjanı ile çamaşırlarınız renklerini kaybetmeden etkili bir şekilde temizleniyor. Suda hızlıca çözüldüğü için kalıntı bırakmayan Ariel’in renkli ve beyaz çamaşırlarınız için ürettiği toz deterjanları sadece lekeleri temizlemekle kalmayıp çamaşırlarınızın güzel kokmasına da yardımcı oluyor.

Genel Özellikler
Yıkama Sayısı40 Yıkama
Ürün TürüBeyazlar ve Renkliler
Çoklu PaketEvet
Kullanım TürüMakine
Ürün TipiToz
Adet2 Adet
Ağırlık6 kg
Ariel Dağ Esintisi 6 kg + Ariel Parlak Renkler 6 kg Toz Çamaşır Deterjanı ürününün 4 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Ariel Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Procter & Gamble firmasının markalarından olan Ariel, 1967 yılından beri çamaşır deterjanı pazarında hizmet veriyor. Ariel markası ürün gruplarını sıvı deterjan kapsülleri, sıvı deterjan ve toz deterjan olarak ayırıyor. Ariel Dağ Esintisi çamaşır deterjanı beyazlarda ve Ariel parlak renkler toz çamaşır deterjanı da renkliler için kullanılıyor. Ariel toz çamaşır deterjanı içeriğine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz. Her iki çamaşır deterjanı fiyatlarını ayrı olarak inceleyebileceğiniz gibi iki çamaşır deterjanı fiyatlarını bir arada da değerlendirebilirsiniz.

Ariel Dağ Esintisi 6 kg + Ariel Parlak Renkler 6 kg Toz Çamaşır Deterjanı Fiyatları

Cimri market içerisinde Ariel Dağ Esintisi fiyatlarına ve Ariel Parlak Renkler fiyatlarına ayrı olarak bakabilirsiniz. Aynı zamanda Ariel Dağ Esintisi 6 kg + Ariel Parlak Renkler 6 kg fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Böylece renkliler ve beyazlar için deterjan ihtiyacınızı karşılarken, bütçe dostu fiyatlardan alışveriş yapabilirisiniz. Cimri.com’da deterjan fiyatları tek alanda listeleniyor. Fiyatlarla birlikte kargo bilgisi de aynı anda görülüyor. Buna göre tasarruflu alışveriş sunan mağazaya “Mağazaya Git” aracılığıyla erişebilirsiniz. Burada pratik biçimde hem renkli hem de beyaz kıyafetleriniz için çamaşır deterjanı alımınızı tamamlayabilirsiniz. Deterjan alışveriş kalemlerini kapatmak için yumuşatıcı fiyat araştırmanızı da Cimri.com ile yürütebilirsiniz. Ürünlerdeki fiyat performans dengesini kurabilmeniz için Cimri market Ariel toz deterjan geçmiş fiyatlarını da grafik üzerinden sunuyor. Bu sayede Ariel toz çamaşır deterjanın üç ay önceki fiyatlarının ne olduğunu görebilirsiniz. Almış olduğunuz bilgilere göre avantajlı fiyattan alışveriş yapmak için doğru zamana karar verebilirsiniz.

Ariel Dağ Esintisi 6 kg + Ariel Parlak Renkler 6 kg Toz Çamaşır Deterjanı Çeşitleri

Ariel Dağ Esintisi toz deterjan çeşitleri; 1.5 kg, 3 kg, 4 kg, 4.5 kg, 6 kg, 7 kg, 7.5 kg ve 9 kg. Ariel Parlak renkler toz çamaşır deterjanı çeşitleri de; 1.5 kg, 4 kg, 4.5 kg, 6 kg, 7 kg, 7.5 kg, 9 kg ve 10 kg. Her iki çamaşır deterjanı da 6 kg ağırlığında olup; 40 defa yıkama gerçekleştirebilirsiniz. Toz şeklinde olan deterjanlardan Ariel Dağ Esintisi deterjanını beyazlar ve Ariel Parlak Renkler deterjanını da renkliler için güvenle kullanabilirsiniz. Her iki Ariel deterjanı da güçlü formülleri sayesinde kısa programlarda ya da düşük ısıdaki programlarda etkin temizlik sağlıyor. Ariel Dağ Esintisi deterjanında ilk seferde bile başarılı sonuçlar elde edersiniz. Beyaz çamaşırlarınızın ilk günkü beyazlıkta olması için geliştirilen Ariel Dağ Esintisi deterjanı kıyafetlerinizin tertemiz görünmesini sağlıyor. Ariel Parlak Renkler toz deterjanı ise renkli kıyafetlerin olması gerektiği gibi renkli kalması amacıyla özel olarak üretiliyor.

Ariel Dağ Esintisi 6 kg + Ariel Parlak Renkler 6 kg Toz Çamaşır Deterjanı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ariel toz çamaşır deterjanı alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında kullanım amacı ve gramaj var. Kullanım amacını genel olarak renkli ve beyaz çamaşırlar için deterjan seçimi olarak ayarlayabilirsiniz. Ek olarak çamaşır deterjan seçiminizi bebeğiniz için de alım gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Ariel Baby sıvı deterjan çeşidini inceleyebilirsiniz. Ariel toz çamaşır deterjanları farklı ağırlıklarda üretiliyor. Ağırlık seçimlerinizi haftada yıkadığınız renkli ve beyaz çamaşır programlarına göre belirleyebilirsiniz. 6 kg’lik Ariel beyaz çamaşır deterjanınızı haftada bir beyaz çamaşır yıkadığınızı düşündüğünüzde iki aydan fazla süreyle kullanabilirsiniz. Ariel çamaşır deterjanlarınızı ağzı kapalı olacak biçimde kuru ve serin bir alanda muhafaza edebilirsiniz. Deterjanlarınızı çocukların ulaşamayacağı yerlerde tutmanız, oldukça önemli. Böylece yaşanabilecek ev kazalarının oranını da azaltabilirsiniz.

Ariel Dağ Esintisi 6 kg + Ariel Parlak Renkler 6 kg Toz Çamaşır Deterjanı Cimri Markette Karşılaştırın!

Online bir katalog görevi üstlenen Cimri.com’dan alışverişlerinizi pratik biçimde yönetebilmek için yararlanabilirsiniz. Cimri markette Ariel dağ esintisi toz deterjanı yorumları, fiyatları, indirimleri, kampanyaları hakkında bilgi alabileceğiniz gibi Ariel Parlak Renkler deterjanıyla ilgili de bilgi alabilirsiniz. Ariel beyazlar toz deterjan ve Ariel renkliler için toz deterjan ihtiyaçlarınızı aynı anda tamamladığınız gibi daha ekonomik fiyatlar satın alabilirsiniz. Ayrıca Cimri.com’da diğer çoklu paket toz deterjan çeşitlerine de bakabilirsiniz. Cimri markette toz deterjan karşılaştırması yaparken doğru karar verebilmeniz için dikkat edilmesi gereken bazı detaylar mevcut. Toz deterjan çeşitlerini gramajlarına, kullanım amaçlarına, fiyatlarına, puanlarına ve yorumlarına göre kıyaslayabilirsiniz. Bu sayede eviniz ve bütçeniz için doğru kararı da verebilirsiniz. Ek olarak Cimri.com dünyasını yakından izlemek için akıllı cep telefonunuza uygulamasını yükleyebilirsiniz. Cimri.com uygulaması üzerinden fırsat bulduğunuz zamanlarda indirimleri ve kampanyaları inceleyebilirsiniz. Ayrıca yeni ürünler ve fırsatlar hakkında bilgi de alabilirsiniz.

Ariel Dağ Esintisi 6 kg + Ariel Parlak Renkler 6 kg Toz Çamaşır Deterjanı ürününün 4 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Ariel Çamaşır Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.