POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Fairy Platinum Plus 50 Yıkama Bulaşık Kapsülü

Fairy Platinum Plus 50 Yıkama Bulaşık Kapsülü

Fairy Platinum Plus 50 Yıkama Bulaşık Kapsülü

Türkiye’nin öncü markalarından olan Fairy platinum 50 yıkama bulaşık kapsülü zorlu yemek kirlerinde en inatçı yemek kirlerini temizleme özelliği ile bulaşıkları yeni gibi tertemiz yapıyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Türkiye’nin öncü markalarından olan Fairy platinum 50 yıkama bulaşık kapsülü zorlu yemek kirlerinde en inatçı yemek kirlerini temizleme özelliği ile bulaşıkları yeni gibi tertemiz yapıyor. Hepsi bir arada etkili Fairy Platinum kapsüller temizliğin yanı sıra durulama, tuz aktarma ve cam koruma özelliklerine sahip ürünler içinde yer alıyor. Fairy platinum plus bulaşık makinesi kapsül seçenekleri bulaşıklar üzerindeki inatçı yemek kalıntılarının yanı sıra, zamanla oluşabilecek matlıkları da giderilebiliyor. Bulaşıklarınıza gerçek parlaklığını yeniden kazandırabilecek özelliklere sahip olan Fairy Platinum ile düşük sıcaklıklarda bile çözünen teknolojileri sayesinde kısa programlı yıkma seçeneklerinde bile son derece etkili yıkama işlemleri gerçekleşebiliyor.

Genel Özellikler
Yıkama Sayısı50 Yıkama
Ürün TürüKapsül
Kullanım TürüBulaşık Yıkama
Ürün TipiDeterjan
Adet1 Adet
Fairy Platinum Plus 50 Yıkama Bulaşık Kapsülü ürününün 4 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Fairy Bulaşık Makinesi Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Kapsül formda üretilen deterjanın dört farklı bölmesi bulunuyor. Her bir bölme farklı bir işlem için özel olarak geliştiriliyor. PVA kaplama ile üretilen kapsül, açmaya gerek kalmadan direkt makinenin deterjan gözüne yerleştiriliyor. Platinum Plus deterjan ayrıca parlatıcı etki de bırakıyor. Bu sayede farklı bir parlatıcı ürün kullanımına gerek kalmıyor. Fairy Platinum Plus bulaşık tableti içeriğini Cimri markette detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Fairy Platinum Plus 50 Yıkama Bulaşık Tableti Fiyatları

Online temizlik ürünleri alışverişinizde Cimri marketten yardım alabilirsiniz. Fairy Platinum Plus 50 bulaşık tableti fiyatını Cimri markette listeleyebilir, fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Fairy bulaşık makinesi tabletlerini de kapsamlı bir şekilde listeleyebilirsiniz. Bunun için arama çubuğunu kullanabilir, ürün çeşitlerini kolayca görüntüleyebilirsiniz. Çeşitler arasında özellik ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Ayrıca bulaşık makinesi tableti çeşitleri şeklinde belirtme yaparak farklı markaların deterjanlarını da listeleyebilirsiniz. Geniş arama alanı oluşturarak verimli bir inceleme yapabilirsiniz. Fairy bulaşık makinesi tabletinin fiyat analiz grafiği üzerinden son doksan güne ait fiyat değişimlerini gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede alacağınız fiyatın ne kadar avantaj sağladığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Fairy Platinum Plus 50 Yıkama Bulaşık Tableti Çeşitleri

Fairy bulaşık tableti çeşitleri, özellikleri ile farklılık gösteriyor. Fairy markasının, hepsi bir arada, platinum ve platinum plus serileri bulunuyor. Platinum Plus serisi, dört farklı bölmeden oluşan kapsül formda üretiliyor. Fairy markasının geliştirdiği kapsül formu deterjanlar, açma gerektirmiyor. Farklı adet içeriklerine sahip ambalajlar, kullanım sıklığına göre tercih edilebiliyor. Platinum Plus tablet, hem bulaşık hem de makine temizliği vadediyor. Makinede biriken yağları temizlediği için kireç oluşumunu önlediği ifade ediliyor. Bidep yandan halihazırda olan kireci temizlemek gibi bir özelliği bulunmuyor. Platinum Plus kapsül, anti mat teknolojisi ile üretiliyor. Bu teknoloji sayesinde kullanmaktan matlaşan tencere ve tavalara parlaklık kazandırıyor.

Fairy Platinum Plus 50 Yıkama Bulaşık Tableti Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Fairy Platinum Plus bulaşık tableti hakkında bilgi sahibi olarak ihtiyacınıza karşılayıp karşılamayacağına karar verebilirsiniz. Fairy Platinum Plus kapsül, üç sıvı, bir toz alandan oluşuyor. Toz alan, kurumuş kalıntıların sökülmesi için kullanılıyor. Üst kısmında yer alan sıvı bölmeler ise yağların çözülmesini ve parlaklığını sağlıyor. Deterjan, PVA kaplama ile üretiliyor. Bu kaplama sayesinde suda kolayca çözünüyor. Açma işlemi gerektirmeyen kapsül, direkt olarak deterjan gözüne yerleştiriliyor. Platinum Plus, gümüş ve cam koruma özelliği ile üretiliyor. Bu sayede gümüş ve cam ürünlerde çizilme yapmadığı belirtiliyor. Kapsülün parlatıcı özelliği sayesinde ekstra bir parlatıcı ürün kullanımına gerek duyulmuyor. Fairy marka deterjanlarda, bulaşıkları sudan geçirmeye gerek kalmadığı belirtiliyor. Maksimum hijyen vadeden ürün, su tasarrufuna da katkıda bulunuyor.

Fairy Platinum Plus 50 Yıkama Bulaşık Tableti Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com, online alışverişlerde kapsamlı ürün incelemesine yapılmasına ilişkin bir sistem sunuyor. Cimri.com sistemi sayesinde Fairy marka ürünü yakından tanıyarak kısa sürede alıp almamak konusunda karar verebilirsiniz. Ayrıca Cimri markette Fairy Platinum Plus bulaşık tableti yorumlarını okuyabilir, kullanıcıların ürün hakkındaki memnuniyetlerini öğrenebilirsiniz. Bu sayede farklı bakış açıları ışığında ürünü almak konusunda bir karara varabilirsiniz. Fairy bulaşık makinesi tabletinin güncel indirim ve kampanyalarını da Cimri marette takip edebilirsiniz. Avantajlı alışveriş için kolay erişim imkanı sunan kısayolları kullanabilir, fırsatları değerlendirebilirsiniz. Broşürler ikonuna tıklayarak marketlerin ayın fırsatları köşesini görüntüleyebiri, bulaşık makinesi tableti var mı kontrol edebilirsiniz.

Fairy Platinum Plus 50 Yıkama Bulaşık Kapsülü ürününün 4 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Fairy Bulaşık Makinesi Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.