POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Fairy Platinum Plus 200 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü

Fairy Platinum Plus 200 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü

Fairy Platinum Plus 200 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü

Türkiye'nin bir numaralı bulaşık deterjanı kapsülü üreticisi markalarından olan Fairy, teknolojisi ile zorlu yemek kirlerini kısa süre içerisinde temizleyebiliyor...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Türkiye'nin bir numaralı bulaşık deterjanı kapsülü üreticisi markalarından olan Fairy, teknolojisi ile zorlu yemek kirlerini kısa süre içerisinde temizleyebiliyor. Etkin kokular ve son derece hızlı pratik biçimde kullanılabilecek yapıları sayesinde bulaşıklar üzerinde deterjan kalıntısı bırakmadan üstün temizlik sağlayabiliyor. Fairy Platinum Plus Bulaşık deterjanı kapsülü 200 adet içerikli olmaları ile bulaşıklarınız için uzun süreli ve etkili kullanım olanağı verebiliyor. Bulaşıkları temizlerken aynı zamanda bulaşık makinesinin bakımını da yapan bu ürünler bulaşık makinesi üreticilerinin de ilk tercihleri arasında geliyor.

Genel Özellikler
Yıkama Sayısı200 Yıkama
İçerikLimon
Çoklu PaketEvet
Ürün TipiTablet
Adet200 Adet
Fairy Platinum Plus 200 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü ürününün 1 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Fairy Bulaşık Makinesi Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Fairy Platinum Plus bulaşık makinesi kapsülü, ekstra hijyen ve parlaklık için özel olarak geliştiriliyor. Platinum Plus deterjan sayesinde ekstra bir parlatıcı ürün kullanma ihtiyacı duyulmuyor. Sıvı formdaki kapsül, PVA malzeme ile kaplanıyor. Bu sayede suda kolay çözünüyor. Kapsülün alt kısmında beyaz toz deterjan bölümü bulunuyor. Üstünde ise üç renkli sıvı hazneler yer alıyor. Fairy Platinum Plus bulaşık makinesi kapsülü içeriği hakkında detaylı inceleme yapmak için Cimri.com rehberliğinde ilerleyebilirsiniz.

Fairy Platinum Plus 200 Yıkama Bulaşık Makinesi Kapsülü Fiyatları

Fairy 200 adet bulaşık makinesi kapsülü fiyatları için Cimri markette inceleme yapabilirsiniz. Tek web sitesinden yütüreceğiniz inceleme sonucunda avantajlı fiyatlarla alışverşinizi tamamlayabilirsiniz. Finish marka bulaşık makinesi deterjanları arasında fiyat karşılaştırması yapabilir, bütçenize uygun olanı kolayca fark edebilirsiniz. Ayrıca arama alanını daha da genişletim marka belirtmeden arama yapabilirsiniz. Bu sayede farklı markaların da bulaşık makinesi deterjanlarını görebilirsiniz. Ulaştığınız liste üzerinden hem fiyatları hem de özellikleri karşılaştırabilirsiniz. Cimri.com rehberliğinde ihtiyacınıza uygun olan deterjanı kolayca bulablir hesaplı bir online alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca ilgilendiğiniz ürünlerde fiyat alarmı özelliğini kullanarak olası değişimler için uyarı alabilirsiniz.

Fairy Platinum Plus 200 Yıkama Bulaşık Makinesi Kapsülü Çeşitleri

Fairy bulaşık makinesi kapsülü çeşitleri kullanım ihtiyacına göre farklı seçenekler sunuyor. Platinum serisi, Platinum ve Platinum Plus olmak üzere ikiye ayrılıyor. Fairy markasının kapsül formdaki deterjan çeşitleri, orijinal, Fairy Jar ve limon kokulu. Markanın hemen her serisinde limon kokulu deterjan seçeneği bulunuyor. Platinum Plus deterjan, anti mat teknolojisi ile geliştiriliyor. Anti mat teknolojisi sayesinde deforme olmuş ve matlaşmış tencere ve tavalarda yeni gibi parlaklık sunduğu ifade ediliyor. Plus kapsül, kısa programlarda bile etkili temizlik sunuyor. Ayrıca Platinum serisi deterjanlar, makine temizliğine de katkı sağlıyor. Bu sayede makinede kireç oluşumu engelleniyor. Ancak bu kapsüller olan kireçlerin giderilmesi için kullanılmıyor.

Fairy Platinum Plus 200 Yıkama Bulaşık Makinesi Kapsülü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Fairy markasının hemen her kullanım ihtiyacı için çeşitli ürünleri bulunuyor. Bu nedenle Fairy Platinum Plus bulaşık makinesi kapsülü hakkında bilgi sahibi olarak ihtiyacınıza uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Fairy kapsüllerde PVA kaplama malzemesi kullanılıyor. Bu kaplama malzemesi sayesinde kapsül suda kolayca çözünüyor ve bulaşıklarda leke bırakmıyor. Platinum Plus kapsül, üstünde üç renkli sıvı, alt kısmında beyaz toz deterjan ile birlikte üretiliyor. Üst kısmındaki sıvı alanlar, parlaklık, yağ giderilmesi ve matlık silmek için kullanılıyor. Fairy kapsüllerde makine öncesi sudan geçirme işlemine gerek duyulmuyor. Ayrıca kapsüllerin gümüş ve cam koruma teknolojisi de bulunuyor. Bu özellik sayesinde cam ve gümüşlerde çizilme olmadığı belirtiliyor.

Fairy Platinum Plus 200 Yıkama Bulaşık Makinesi Kapsülü Cimri Markette Karşılaştırın!

Sahip olmak istediğiniz süpermarket ürünlerini Cimri.com’da detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Cimri market bölümünü kullanarak ilgilendiğiniz ürünlerin içerik incelemesini gerçekleştirebilirsiniz. Yakından tanıdığınız ürünler için alıp almama kararını kolayca verebilirsiniz. Bu amaçla Fairy Platinum Plus bulaşık makinesi kapsülü yorumları ekseninde de değerlendirme yapabilirsiniz. Kullanıcıları ürün hakkındaki olumlu ve olumsuz deneyimlerini öğrenerek karar aşamasında hız kazanabilirsiniz. Cimri.com rehberliğinde yapacağınız alışverişlerde indirim ve kampanya seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Bu sayede bütçeden tasarruf elde edebilir, tasarruflu alışveriş imkanı bulabilirsiniz. Fiyat araştırmasını detaylı yapmak için fiyat analiz grafiğinden yardım alabilirsiniz. Grafik üzerinden günlük, haftalık ve aylık periyotlar halinde incelemede bulunabilirsiniz.

Fairy Platinum Plus 200 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü ürününün 1 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Fairy Bulaşık Makinesi Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.