POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Fairy Platinum 33'lü Bulaşık Makine Kapsülü

Fairy Platinum 33'lü Bulaşık Makine Kapsülü

Fairy Platinum 33'lü Bulaşık Makine Kapsülü

Sadece bulaşıklarınızı değil yıkama sırasında makinenizin filtresinde kalan yağı bile etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olan Fairy Platinum 33’lü Bulaşık Makine Kapsülü bulaşıklarınızdaki yağı...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Sadece bulaşıklarınızı değil yıkama sırasında makinenizin filtresinde kalan yağı bile etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olan Fairy Platinum 33’lü Bulaşık Makine Kapsülü bulaşıklarınızdaki yağı, yemek artığını, yanmış inatçı kiri dahi tertemiz yapıyor. Kolay çözünürlüğe sahip kapsül sıkılaştırılmış sert tabletlere oranla daha hızlı çözüldüğü için bulaşıklarınıza daha hızlı ve derinlemesine etki ediyor. Bulaşıklarınızda leke bırakmayan platinum tabletin kullanımı da oldukça kolay şekilde oluyor.

Genel Özellikler
Yıkama Sayısı33 Yıkama
İçerikLimon
Ürün TürüKapsül
Kullanım TürüBulaşık Yıkama
Ürün TipiTablet
Adet1 Adet
Fairy Platinum 33'lü Bulaşık Makine Kapsülü ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Fairy Bulaşık Makinesi Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Amerika merkezli Procter & Gamble; kişisel bakım ve temizlik ürünleri çeşitleri için farklı markalara yer veriyor. Bu markalar arasında yer alan Fairy; bulaşık deterjanları üretiyor. Fairy bulaşık makinesi deterjanları arasında; tabletler, kapsül ve sıvı deterjanlar yer alıyor. Fairy’nin bulaşık makineleri için özel olarak ürettiği Platinum serisi bulaşık deterjanı, temizlik performansı ile beğeni topluyor. Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsülü, 3’lü sıvı bölmesine sahip olan ilk deterjan olma özelliği taşıyor. Cimri market ile Fairy Platinum deterjanı içeriği ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Cimri.com ile ilerleyerek, Fairy Platinum kapsül deterjan fiyatlarını öğrenebilir, farklı ürünlerle karşılaştırma yapabilirsiniz.

Fairy Platinum 33'lü Bulaşık Makine Kapsülü Fiyatları

Fairy Platinum 33 adet bulaşık makinesi kapsül fiyatları için Cimri market üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Hangi markette ekonomik fiyata Fairy deterjan bulabileceğinizi öğrenmek için Cimri marketten yararlanabilirsiniz. Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsülü sunan marketleri listelenmiş halde görebilir, aralarında pratik bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Cimri.com’un bulaşık yıkama kategorisinde yüzlerce ürünü bir arada bulabilirsiniz. Bulaşık makinesi tabletlerinin fiyatlarını kolaylıkla inceleyebilir, ilgilendiğiniz ürünler için fiyat alarmı kurabilirsiniz. Bu sayede indirimlerden haberdar olabilir, iyi fiyat fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Fairy bulaşık makinesi tabletlerini bütçenize uygun fiyat aralığına göre listeleyebilirsiniz. Bulaşık makinesi deterjanlarının fiyatlarını düşükten yükseğe ya da tam tersi şekilde sıralayabilirsiniz. Fiyat analizi grafiğini kullanarak, tüm ürünlerin günlük fiyat değişimlerini görüntüleyebilirsiniz.

Fairy Platinum 33'lü Bulaşık Makine Kapsülü Özellikleri

Fairy Platinum bulaşık makinesi deterjan özellikleri sayesinde bulaşıklar ekstra bir işleme gerek kalmadan temizlenebiliyor. Fosfat içermeyen Fairy Platinum kapsül, kurumuş yemek lekelerini de çıkartabiliyor. Platinum kapsül deterjanın üst kısmında sıvı bölümü, alt kısmında ise toz bölümü bulunuyor. Sıvı kısım güçlü formülü ile yağları çözerken, toz kısım barındırdığı enzimler ile bulaşıkları temizliyor. Yıkanan bulaşıkların parlak olmasına da imkan veren Fairy Platinum sıvı deterjan, kalıntı bırakmadan performans gösteriyor. Fairy Platinum; makine temizliğine de destek veriyor. Özel formülü ile Fairy; bulaşık makinesinin filtresini, fıskiyesini ve borularını da temizliyor. Hızlı biçimde çözünebilen Fairy Platinum deterjan, kısa programda etkili bir temizliğe imkan veriyor. Fairy Platinum ile ön yıkamaya ihtiyaç duyulmuyor. Farklı adetlerdeki ambalaj seçenekleri ile sunulan Fairy kapsülün, çok sayıda alternatifi bulunuyor. Fairy Platinum kapsül deterjanı; 33’lü, 50’li, 60’lı, 90’lı ve 115’li paketlerde bulmak mümkün oluyor.

Fairy Platinum 33'lü Bulaşık Makine Kapsülü Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsülü hakkında bilgi edinerek, ürünün nasıl kullanılacağı bilgisine ulaşabilirsiniz. Fairy Platinum kapsül deterjanı, kullanım yoğunluğunuza göre tercih edebilirsiniz. Fairy Platinum kapsüller; açılmadan kullanılabiliyor. Tek kullanımlık olan kapsüller, pratik kullanıma imkan veriyor. Kapsül formu ve PVA film kaplama sayesinde Fairy Platinum deterjan el ile temas etmiyor. Tuz ve parlatıcı etkisi ile Platinum kapsüller ekonomik kullanım sağlıyor. Fairy Platinum deterjan su ile çözündüğü için nemli ortamda tutulmaması gerekiyor. Kapsüllerin kendi ambalajının içinde, serin ve kuru bir ortamda saklanması tavsiye ediliyor. Fairy deterjan alırken ambalajının yırtık ya da açık olmamasına dikkat edilmesi de öneriler arasında yer alıyor. Fairy Platinum bulaşık makinesi deterjanı hem bulaşıkların hem de makinenin temizliğini kolaylaştırıyor.

Fairy Platinum 33'lü Bulaşık Makine Kapsülü Cimri Markette Karşılaştırın!

Cimri.com ile farklı ihtiyaçlarınız için aradığınız soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Fairy Platinum bulaşık deterjanı nasıl karar vermek için ürünü yakından inceleyebilirsiniz. Fairy Platinum bulaşık makinesi deterjanı özellik ve fiyatları için Cimri markette pratik bir inceleme yapabilirsiniz. Farklı marketlerin sunduğu fiyatları karşılaştırabilir, alışverişinizi ekonomik fiyatlarla tamamlayabilirsiniz. Cimri markette yer alan farklı ürünleri de aynı sayfada karşılaştırabilir, beklentinize uygun olan ürünleri avantajlı fiyata alabilirsiniz. Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsülü yorumları ile deterjanı kullananlar memnun mu öğrenebilirsiniz. İndirimli Fairy Platinum kapsül almak için İndirimli Ürünler ya da Günün Fırsatları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Broşürler sayfası ile zincir marketlerin fırsat köşelerini takip edebilir, kampanyalı ürünlerinden haberdar olabilirsiniz.

Fairy Platinum 33'lü Bulaşık Makine Kapsülü ürününün 6 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Fairy Bulaşık Makinesi Deterjanı fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.