POPÜLER ARAMALAR

Konum Seç

Konumunuzu Seçin
Bulunduğunuz konuma özel fiyat ve fırsatları görebilmek için konumunuzu seçin.

Adresinize ait sokak, cadde bilgilerini arayabilirsiniz.

0

Sepetim

Binboğa 2 lt Süzme Çiçek Balı

Binboğa 2 lt Süzme Çiçek Balı

Binboğa 2 lt Süzme Çiçek Balı

Fiyat bilgisi bulunamadı

Kış aylarında soğuk algınlığına bağlı boğaz ağrısı ve öksürük gibi yollara doğal çözüm olarak da bilinen balı limon ve karabiber ile karıştırıp boğazınızı yumuşatabilirsiniz...Devamını gör

Özellikler

Genel Bilgiler

Kış aylarında soğuk algınlığına bağlı boğaz ağrısı ve öksürük gibi yollara doğal çözüm olarak da bilinen balı limon ve karabiber ile karıştırıp boğazınızı yumuşatabilirsiniz. Oldukça faydalı olmasının yanında lezzetli bir kahvaltılık da olan bal özellikle tereyağı ve kaymağın yanında kahvaltı sofralarını güzelleştiriyor. Binboğa 2 lt Süzme Çiçek Balı açık rengi ve yoğun kıvamıyla hem kahvaltılarda hem de tatlılarda tercih edebileceğiniz ürün olarak bulunuyor.

Genel Özellikler
Ürün TürüÇiçek Balı
Ürün TipiBal
MenşeiTürkiye
Ambalaj TipiPlastik
Adet1 Adet
Binboğa 2 lt Süzme Çiçek Balı ürününün 0 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Binboğa Bal ve Reçel fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.

Arıcılık ile uğraşan ailelerin 1973 yılında bir araya gelerek oluşturdukları Binboğa Bal Kooperatifi, çok sayıda üye ile bal üretimi yapıyor. Yüksek üretim standartlarına sahip olan Binboğa Bal Kooperatifi; nitelikli bal çeşitlerini istikrarlı bir fiyat politikası ile sunmayı hedefliyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde üretilen ballar; Binboğa markası altında kullanıcılar ile buluşuyor. Binboğa bal çeşitleri arasında; süzme çiçek balı, çam balı ile keven ve kekik balı yer alıyor. Cimri markette Binboğa çiçek balı içeriği hakkında bilgi edinebilir, Binboğa bal seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Cimri.com üzerinden Binboğa balı farklı bal markaları ile karşılaştırabilirsiniz.

Binboğa 2 lt Süzme Çiçek Balı Fiyatları

Binboğa 2 kilo süzme çiçek balı fiyatları aramanız için Cimri markette çok sayıda sonuca ulaşabilirsiniz. Cimri.com’un yüzlerce mağazanın verilerine eş zamanlı erişim imkanı sayesinde binlerce ürünün güncel fiyatını bir arada görebilirsiniz. Tek adres üzerinden farklı market fiyatlarını karşılaştırarak, hem zaman açısından hem de ekonomik açıdan tasarruf sağlayabilirsiniz. Binboğa süzme çiçek balı fiyatları için farklı mağazaların sonuçlarını aynı sayfada görebilirsiniz. Cimri markette onlarca bal markasına ve yüzlerce bal çeşidine hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Balları tiplerine, fiyat aralığına ya da markaya göre listeleyebilirsiniz. Cimri.com ile İyi fiyat sunan marketleri kolaylıkla görebilir, indirimli Binboğa bal çeşitleri hangileri öğrenebilirsiniz. Son 3 ayı kapsayan bir fiyat analizi yapabilmek için her ürünün sayfasında yer alan grafikten yararlanabilirsiniz.

Binboğa 2 lt Süzme Çiçek Balı Çeşitleri

Binboğa çiçek balı, çiçek ve meyve tomurcuklarından elde edilen baldan hazırlanıyor. Binboğa süzme çiçek balı; Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu ve İç Anadolu bölgelerinin yaylalarındaki kır çiçeklerinden elde ediliyor. Binboğa balları; Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği standartlarına uygun şekilde üretiliyor. Tüm üretim aşamalarında denetlenen ballar, hijyenik koşullarda ambalajlanıyor. Binboğa’nın tüm bal çeşitleri cam ya da pet ambalajlarda sunuluyor. Farklı gramajlarda hazırlanan süzme çiçek balını toplu halde almak da mümkün oluyor. Binboğa çiçek balı cam kavanozlarda 240 gr, 350 gr ve 850 gr ölçülerinde yer alıyor. Petlerdeki Binboğa balı ise; 460 gr, 1000 gr, 1500 gr ve 2000 gr ölçüleriyle paketleniyor. Binboğa çiçek ve çam balları; 40 ve 90 gr’lık plastik tüplerde çocuklar için özel görsellerle de sunuyor. Binboğa’nın ev dışı tüketim için özel olarak hazırladığı bir seri de bulunuyor. Bu seride; koca çiçek balı, mini cam kavanoz, piknik bal ve Binboğa balkat yer alıyor.

Binboğa balları; ISO 9001:2000 ve ISO 22000 belgeleri ile destekleniyor. Binboğa süzme çiçek balı çeşitleri; kaynağa göre değişiklik gösteriyor. Balın yapıldığı çiçeklere göre; geven, kekik, ıhlamur, pamuk, üçgül, yonca balları bulunabiliyor. Binboğa çam balı; Ege ve Akdeniz bölgelerinden elde ediliyor. Binboğa keven ve kekik balı ise antibakteriyel bir özellik sunuyor. İçindeki vitaminlerle vücudu destekleyen keven balı, keven bitkisinin yetiştiği yüksek ve taşlık bölgelerden elde ediliyor.

Binboğa 2 lt Süzme Çiçek Balı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Binboğa çiçek balı alınırken dikkat edilmesi gerekenler arasında balın ambalaj kontrolü yer alıyor. Binboğa bal paketlerinin kapak kısımlarında güvenlik bandı bulunuyor. Bu bant sayesinde ürünün sizden önce kimse tarafından açılmadığına emin olmak mümkün oluyor. Bal alırken ayrıca etiketinin okunması tavsiye ediliyor. Çünkü doğal olan tüm balların etiketinde Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği uygunluk ibaresi olması gerekiyor. Binboğa çiçek balının içinde; doğal şeker bileşenleri, fruktoz ve glikoz bulunuyor. İçerisindeki glikoz sebebi ile 16 derece ve altındaki sıcaklıklarda bal kristalleşebiliyor. Balın kristalleşmesi; balın lezzetinde herhangi bir değişiklik yapmıyor. Benmari usulu ile bal eski haline döndürülebiliyor. Alerjen bir gıda maddesi olan balın 1 yaşından küçük çocuklara verilmesi tavsiye edilmiyor.

Binboğa 2 lt Süzme Çiçek Balı Cimri Markette Karşılaştırın!

Binboğa süzme çiçek balı özellik ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için Cimri marketin pratik sisteminden yararlanabilirsiniz. Binboğa bal çeşitlerini bir arada görerek, hızlı bir değerlendirme yapabilirsiniz. Alışverişiniz öncesinde Binboğa çiçek balını farklı bal markaları ile karşılaştırabilirsiniz. Balın sunulduğu marketleri de benzer şekilde karşılaştırarak, avantajlı fiyata bal alabilirsiniz. Binboğa bal indirim ve kampanyaları için Cimri.com üzerinden pratik bir araştırma yapabilirsiniz. Cimri markette Binboğa balın yanı sıra farklı markalara ait 1000’in üzerinde bal çeşidini görebilirsiniz. Bu ballar arasından filtre seçeneklerini kullanarak aradığınız ürünleri bulabilir, aralarında karşılaştırma yapabilirsiniz. Beğendiğiniz bal çeşitleri için fiyat alarmı kurabilirsiniz. Bu sayede ilgilendiğiniz balın indirim girerse haberdar olabilirsiniz. Süpermarket alışverişleriniz için ayrıca istediğiniz başlıklarda favori listeleri hazırlayabilir, alışveriş yapmak istediğiniz zaman listenize göz atabilirsiniz.

Binboğa 2 lt Süzme Çiçek Balı ürününün 0 adet teklif içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Binboğa Bal ve Reçel fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.