En uygun fiyatlı mama ve biberon koruyucu çantayı Cimri.com sitesinde bulabilir, ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bebeklerin dışarıdayken de düzenli beslenmesi nasıl sağlanır?

Bebeklerin beslenme düzeni oldukça önemlidir. Anneler evde hazırladıkları mama ve sütleri bebeklere belirli periyodlarla yedirirler. Bazen dışardayken mama hazırlamak için uygun ortam olmaz, mama evde hazırlanıp, çantaya konulur, fakat bu kez de dışarı çıkıldığında mama soğumuş olur. Bu gibi durumları engellemek için mama ve biberon koruyucu çantalar üretilmiştir. Anneler, evde hazırladıkları bebek mamalarını bu termal özellikte çantalara koyarak, bebeklerini istediklerinde kaliteli bir şekilde besleyebilirler. Yalnız dikkat edilmesi gereken bir nokta vardır. Bazı hazır bebek mamaları, suya karıştırıldıktan belli bir süre içinde tüketilmesi gerekir. Böyle bir mama kullanılıyorsa, anneler sıcak suları ve bebek mamalarını, mama ve biberon koruyucu çantalar içerisinde ayrı ayrı muhafaza ederler. En ucuz termal biberon çantasını Cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Biberon ve mama koruyucu çanta ne işe yarar?

Bu çantaları kullanarak, bebeğin maması ve biberonunu 3-4 saat kadar sıcak veya soğuk tutabilirsiniz. Bu çanta bir nevi termal özelliktedir. Bu nedenle termal biberon çantası olarak da bilinirler. Hem şık hem de modern bir görünüme sahip olan bu çantalar, ayarlanabilir askıları ile genellikle kanvas kumaştan üretilirler. Seyahatlerinizde, yolculuklarınızda, evden çıktığınız ve bebeğinizi dışarda yedirmeniz gereken zamanlarda anneler için büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Önceden hazırlanan mamalar, sıcak soğuk içecekler, kaplar içine konularak bu çantalarda güvenle taşınabilir. Böylece bebeklerin mama saati kaçırılmamış veya beslenme düzeni bozulmamış olur. Bu çantalarda aynı zamanda anne sütü de taşınabilir. En ucuz anne sütü taşıma çantalarını Cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Mama ve biberon koruyucu çanta fiyatları ne kadardır?

Mama ve biberon koruyucu çantaları en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde, bebek beslenme gereçleri kategorisi altında yer alan, mama ve biberon koruyucu çanta sekmesine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Cimri.com, aradığınız bebek maması taşıma çantasının satışını yapan online alışveriş sitelerini sizin için gezerek en ucuz termos çanta modellerini tek tıkla ekranınıza getirir.