Marka
Cappy
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

  Yaşam kalitenizi arttırmak için sağlıklı beslenmek her şeyden önemlidir. Sağlığınız için kaliteli ve güzel yiyecekler tüketmek gerekmektedir. Özellikle sabahları içeceğiniz meyve suları ve limonata ile sağlıklı ve zinde bir gün geçirmeniz çok kolay olacaktır. Onlarca çeşit meyve suyu çeşitleri ve limonata arasında sevdiğiniz ve vitamin dolu seçenekleri en uygun fiyat sıralamaları ile Cimri.com’da bulabilirsiniz!

 • Meyve suyu çeşitleri nelerdir?

  Sağlıklı, enerji ve vitamin deposu meyve sularının onlarca çeşidi bulunmaktadır. Portakal, elma, vişne ya da karışık meyveli seçenekler en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Aromalarına göre çeşitlenen meyve suları ayrıca vitaminlere ve uyumlu aromalara göre karışık olarak da sunulmaktadır. Tane parçacıklı, aromalı ya da karışık birbirinden lezzetli vitamin deposu içecekler bulunmaktadır.

 • Onlarca vitamin deposu sağlıklı içecekler, en iyi meyve suyu markaları ile Cimri.com’da sizlerle!

 • Meyve suyunun ve limonatanın faydaları nelerdir?

  Vitamin deposu ve lezzetli meyve suyu çeşitlerinin ve limonatanın içerisinde bulunan meyvelerin vitaminleri sayesinde bu lezzetli içecekler oldukça zengin bir vitamin deposu haline gelmektedir. Meyvelerin vitaminlerine göre farklılık gösteren meyve sularının faydalarını aromalarına göre sıralayacak olursak;

  En çok tercih edilen aromalardan biri hiç şüphesiz ki vişne suyudur. Vişne suyu, birçok faydası bulunan bir içecek türüdür. Hastalandığımızda yanımızdan ayırmadığımız içeceklerin başında gelir. Kanı temizler ve ateşi düşürür. İçerisinde A vitamini ve potasyum bulunur. Susuzluğunuzu giderecek ferahlatıcı bir içecek çeşididir.

  Bir diğer tercih edilen çeşit ise şeftali suyudur. Şeftali Suyu, A, B3, C vitaminleri, potasyum ve folik asit bulunan zengin içerikli bir içecek türüdür. Hazmı kolaylaştırarak sindirime yardım eder. Uykusuzluğu gidererek sinir sistemini olumlu şekilde etkiler. Gribe karşı vücudunuzu korur.

  Elma suyu ise oldukça yararlı ve çokça tercih edilen bir başka içecek türüdür. İçerisinde bulunan B3 ve E vitaminleri ile oldukça sağlıklıdır. Kan şekerini dengeler ve baş ağrısını giderir. Yemekle birlikte tüketildiğinde alınan yağın vücutta kalmasını engeller. Aynı zamanda kalp ve tansiyon için de faydalıdır.

  Domates suyu, yaralı ve bolca tüketilmesi gerekilen en önemli içeceklerden biridir. C, E vitaminlerini, potasyum ve diğer mineralleri içinde barındıran oldukça zengin bir sebzedir. Vücudu grip ve nezleden korurken aynı zamanda kalp hastalıklarını da önler. Hazmı kolaylaştıran ve vücudun su tutmasını engelleyen bir içecek türüdür.

  Oldukça zengin içeriklere sahip, şifa deposu ve birbirinden lezzetli içecekleri en uygun fiyat sıralamaları ile Cimri.com’da bulabilirsiniz!