track source

Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları )

Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) Fiyatları

11 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Yaş Sınırı
Kontrol
Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Legolar ( Yapım Oyuncakları ) kategorisinde en ucuz Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) fiyatlarını incele!
Marka
Bircan Oyuncak

Sıkça Sorulan Sorular

2022 yılı Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
5 Temmuz 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 11 Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) modeli içerisinde en ucuz Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) fiyatı 59.95 TL iken, en yüksek Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) fiyatı 1549.51 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) fiyatlarının ortalaması alındığında ise 5 Temmuz 2022 tarihinde ortalama Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) fiyatı ise 762.61 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bircan Oyuncak Legolar ( Yapım Oyuncakları ) Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bircan Oyuncak Lego

Lego 1940 yılında Danimarka da üretilmiş olan yapı oyuncağıdır. İlk üretildiğinde tahta parçalardan oluşmuş olan legolar daha sonrasında gelişerek plastikten üretilmeye başlamıştır. Tahtadan ya da plastikten oluşan parçaların yan yana ya da üst üste birbirleriyle uyumlu olacak şekilde yerleştirilmesiyle birçok yapı ve biçim oluşturulabilmektedir. Her yaş grubuna uygun parça sayısı ve büyüklüğüne sahip farklı şekillerde legolar bulunmaktadır. Hobi olarak yapılmasının yanı sıra çocukların gelişiminde de önemli bir yer tutmaktadır. Bu nedenle yıllardır popülerliğini korumuş olan bir oyuncaktır. Legolar geçen yıllarla beraber sadece yapı malzemesinde değil legoların birleştirilmesi ile oluşan şekillerde de çeşitli değişimler ve gelişmeler yaşamıştır. Yetişkinlerin, kız ve erkek çocuklarının zevk ve tercihlerine hitap edecek şekilde birbirinden farklı modellerle üretilmiştir. Bu çeşitlilik içerisinde legoların markası da önem taşımaktadır. Bircan sahip olduğu lego modelleri ile kullanıcılara çeşitli ürünler sunmaktadır. Legolar arasından isteğinize göre seçimler yapabilirsiniz. Bircan oyuncak legolar yapım oyuncakları modellerine daha ayrıntılı bakmanız daha detaylı bir fikre sahip olmanıza yardımcı olabilir.

Bircan Oyuncak Lego Modelleri

Legolar, yetişkinlerin eğlence amaçlı, çocukların ise eğlence amacıyla uzun yıllardır kullandığı yapı oyuncağıdır. Eğlence amaçlı kullanılmasının yanı sıra çocukların kişisel gelişimlerine sağladığı nedeniyle de önemlidir. Legolar sayesinde çocukların hayal güçleri de gelişir. Legolar ailelerin birbirleri ile keyifli bir aktivite de gerçekleştirmesine de yardımcı olur ve geçirilen zamanın kalitesini arttırır. Bunun nedeni legoların sadece çocuklar için değil yetişkinler içinde üretiliyor olmasıdır. Birbirinden farklı modellerle satışa sunulan legolar herkesin beğenisine göre farklı modellerde tasarlanır. Yaş sınırı olmayan ürünlerden biridir oyuncak legolar. Bircan oyuncak lego yapım oyuncakları modellerinin de birbirinden farklı modelleri bulunur. Bu modeller de birbirinden farklı parça sayılarında satışa sunulmaktadır. Bircan oyuncak 25113 Bricks 1472 parça uzay gemisi lego yapım seti, uzay temalı bir legodur. Kız çocuklarının ve erkek çocuklarını severek yapabileceği bir lego modelidir. 5-7, 8-12 yaş aralığındaki çocuklar için uygundur. Bircan oyuncak 49 2102 bricks peri seti, 57 parçalı bir legodur. Lego parçalarının birleştirilmesi sonucunda ortaya  çocuk çıkması nedeniyle bu lego modelini daha çok çocuklar tercih etmektedir. 5-7 yaş aralığındaki çocukların kullanımı için uygundur. Bricks 276 parça robot, 5-7 ve 8-12 yaş aralığındaki bir legodur. Bu robot lego 276 parçadan oluşmaktadır. Bircan oyuncak 25001 Bricks 828 city ev bahçeli şehir temalı bir legodur. 828 parçadan oluşmaktadır.  Bahçeli ev tasarımıyla dekoratif ve ilgi çekici bir tasarıma sahiptir. Benzer ürün grupları ile uyumludur. Bircan oyuncak legoları ile uyumludur. Bircan lego oyuncaklar yüksek kalite malzemelerden üretilmiştir. Üretiminde çocukların sağlığını olumsuz etkileyecek materyallerden kaçınılmıştır. Legoların boyutları genel olarak çocukların yutabileceği kadar küçük değildir fakat olumsuz bir durum yaşanmaması adına legolar  5 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. Legolar modası asla geçmeyen oyuncaklardandır. Bircan oyuncak legonun sahip olduğu bu seçenekler arasından istediğiniz modelini ve parça sayısına sahip olan legoyu kolaylıkla seçebilirsiniz.

Bircan Oyuncak Lego Fiyatları

Bircan oyuncak legolar yapım oyuncakları fiyatları, farklı modellerin farklı parça sayılarında bir araya gelmesi nedeniyle değişiklik göstermektedir. Bu yüzden öncelikle zevkinize hitap edecek lego şeklini bularak tercihler yapabilirsiniz. Böylece kendinize ve bütçenize daha uygun olacak şekilde fiyat analizlerini yapabilirsiniz. Legoların parça sayıları ve boyutları fiyatları etkileyen en önemli unsurlardandır. Legoların parça sayıları arttıkça birleştirilecek olan parçaların boyutları küçülebilmektedir. Yalnızca parça sayısı da değil legoların parça sayıları arttıkça birleştirilecek olan parçaların boyutları da küçülebilmektedir. Bu nedenle bu durumda fiyatların yükselmesine neden olmaktadır. Ayrıca oyuncak legoları yapacak olan yaş grupları da fiyatı etkileyen unsurlardan biridir. Küçük yaş gruplarının yapabileceği legolar daha basit olmaktadır. Bununla birlikte yapılacak olan legoların modelleri de fiyatları etkilemektedir. Fiyatı etkileyen bu unsurları göz önünde bulundurarak doğru ürün-bütçe ayarlamasını yapabilirsiniz. Dilerseniz Cimri.com ile farklı modellerin fiyatlarını karşılaştırarak kendinize en uygun olan oyuncak legoyu bulabilirsiniz.

Bircan Oyuncak Lego Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Legoların farklı yaş gruplarında farklı modellerde sunulması nedeniyle dikkat edilmesi gereken özellikler vardır. Satın alırken dikkat edeceğiniz özellikler sayesinde legolardan alacağınız keyfi ve verimi yükseltebilirsiniz. Legolar çocuk gelişiminde yaratıcılığı ve el becerisini geliştiriyor olması nedeniyle  önemlidir. Çocuklar legolar ile hayal güçlerini geliştirirken aynı zamanda motor becerilerini üzerinde de geliştirir. Legolar çocukların matematik becerilerini de geliştirmektedir. Bu nedenle zorluk derecesini ve düşünmelerini arttığı için daha fazla parça sayısına sahip olan legoları tercih edebilirsiniz. Aynı zaman da legoyu yapacak olan yaş gruplarına da dikkat edilmesi gerekir. Bunun nedeni yaş gruplarında artış oldukça legoların parça sayılarının bu sayede de zorluk derecelerinin artıyor olmasıdır. Legolar cinsiyet ayrımından uzak oyuncaklardan bu nedenle kız ve erkek çocuklarınızın beğenisine göre Bircan lego çeşitleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Eğer birbirinden farklı model ve çeşitlerde legolar ile kaliteli zaman geçirmek ve çocuklarınız gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız Bircan sahip olduğu seçenekler ile isteklerinizi karşılar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery