iştirakidir.
0.0TL (0 Fiyat Seçeneği)
0 Yorum
Puan Ver GÖNDER
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.
YORUMLAR
0 Kullanıcı Puanı 0 Kullanıcı Yorumu
1 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
2 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
3 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
4 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
5 Yıldız
% 0 - 0 Kişi
Resim Yükle
Puan Ver
GÖNDER
İNCELEME
Vestel 50PF7070 Smart LED TV Avrupa'nın en fazla televizyon satan firması durumundaki Vestel, başarılı bir akıllı televizyonla teknoloji marketlerindeki yerini aldı.
Yazar: Can Arslan 21/11/2014

Tasarım

Vestel 50PF7070 Smart LED TV büyük ekranlı, bol özellikli ve şık tasarımlı bir televizyon olarak dikkat çekiyor. 1165x686x42 mm boyutlarındaki televizyon 19 kg ağırlığa sahip. Daha hafif olmasını beklediğimiz televizyon bu yönüyle hayal kırıklığı yaratıyor, fakat 50 inç boyutundaki ekranı nedeniyle bu durum görmezden gelinebilir. İnce bir çerçeveye sahip olan televizyon, başarılı bir tasarımın çok fonksiyonlu bir teknoloji ürününe nasıl entegre edilebileceğini gösteriyor.

Smart TV

Harici bir USB adaptör ile internet bağlantısı sağlayabileceğiniz Vestel 50PF7070 internette gezinme, Facebook ve Twitter uygulamarı sayesinde sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirme, Skype ile görüşme yapabilme ya da Youtube üzerinden video seyredebilme gibi eğlenceli işler yapmak mümkün. Uygulamalar konusunda ne kadar gelişmiş olduğunu şu an için bilmiyor olsak da, tarayıcı yetenekleri sayesinde internet kullanımı konusunda herhangi bir sıkıntı doğurmayacağı ortada.

Bağlantı Özellikleri

Vestel 50PF7070 Smart LED TV'nin USB desteği sayesinde televizyonu herhangi bir medya oynatıcıya ihtiyaç duymadan film izlemek için kullanmak mümkün. mpg, mpeg, dat, vob, mkv, mp4, mov, avi video formatlarını destekleyen altyapısı ile bir flash belleğe kaydettiğiniz filmleri tek tıklama ile Vestel 50PF7070 Smart LED TV'nin ekranında görüntülemeye başlayabilirsiniz.

Uluslararası bir protokol olan DLNA, bir kablo aracılığı ile akıllı cihazların televizyona bağlanması sağlıyor. Akıllı cihazlarınızda yer alan içerikleri televizyonun ekranından seyretmenizi sağlayan bu protokol, akıllı cihazların küçük ekranından kurtulmayı kolaylaştırıyor.

Görüntü

Dahili uydu alıcısı bulunan televizyon 50 inç boyutunda bir ekrana sahip. Birçok ortam için yeterince büyük sayılabilecek olan ekran, Full HD çözünürlükte görüntüler ortaya çıkarıyor. Vestel'in patentli "Pixellence" teknolojisi ile görüntü düzeltme özelliğine kavuşmuş olan televizyon canlı, net ve parlak görüntüler sunuyor. Ultra Dynamic Contrast özelliği bulunan televizyon özellikle animasyon ve ya da oyunlar sırasında görüntü deneyimini daha eğlenceli kılıyor.

Ses

2 adet herbiri 8 Watt gücünde hoparlörle donatılmış olan Vestel 50PF7070 Smart LED TV, büyük bir salon için yeterli ses çıkışı sunuyor. Sesi ortalama kalitede sunan televizyon, birçok kullanıcı için yeterli gelecektir.

Sonuç

Televizyon seçenekleriniz daha çok büyük ekranlı modellere göre şekillenmişse, arkasında Vestel markası olan, yetkili servis ve yedek parça sıkıntısı olmayan, rakiplerine göre ucuz sayılabilecek bir televizyon olarak Vestel 50PF7070 Smart LED TV de incelenmeli.

Can Arslan 21/11/2014
Hem konuşmayı hem de yazmayı sever. Teknoloji hakkında yazıyor olsa da, teknolojiyi takip edemeyecek kadar yoğun bir şekilde gezebildiği bir hayat yaşamaya çalışıyor.
Vestel Televizyonlar