track source
track source

E.C.A Lavabo

E.C.A Lavabo Fiyatları

1 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
E.C.A Lavabo fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Lavabo kategorisinde en ucuz E.C.A Lavabo arasında karşışaltırma yapabilir filtre seçenekleriyle avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz! Tüm E.C.A Lavabo içerisinden filtre seçenekleri ile birlikte cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun E.C.A Lavabo fiyatlarını incele!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen E.C.A Lavabo Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 1 E.C.A Lavabo ürünü:

2022 yılı E.C.A Lavabo Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Ocak 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1 E.C.A Lavabo modeli içerisinde en ucuz E.C.A Lavabo fiyatı 2051.66 TL iken, en yüksek E.C.A Lavabo fiyatı 2051.66 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm E.C.A Lavabo fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Ocak 2022 tarihinde ortalama E.C.A Lavabo fiyatı ise 2051.66 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan E.C.A Lavabo Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan E.C.A Lavabo modelleri arasında en çok indirim bulunan 1 E.C.A Lavabo modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Blue Bag Kuru Kedi Maması

Blue bag markası, günümüzde birçok hayvan sahibi ve hayvan sever tarafından tercih edilen mama markaları arasında yerini almıştır. Marka birçok çeşitte kedi ve köpek maması üretimi ile kullanıcılara kendini tanıtmıştır. kullanıcılara sunduğu ürünlerde öncelikle hayvanların sağlığını birinci planda tutan Blue Bag markası, üreticisi olduğu mamalarla da kullanıcılar tarafından olumlu geri dönüşler alır. Markanın kediler için yaş ve kuru mama çeşitliliği mevcut. Yaş ve kuru mamaların kendi içinde kedinizin ihtiyacı ve zevkine yönelik seçenekleri mevcut. Blue Bag yaş kedi maması kendi kendi üretimi içerisinde yavru kediler ve yetişkin kediler için iki farklı alana ayrılmakta. Kedinizin tercihine ve sağlığına uygun olarak balıklı, somonlu, ve tavuklu yaş mama çeşitleri vardır. Blue Bag kuru kedi maması çeşitleri ise yine yetişkin ve yavru kediler için özel iki ayrı seçeneği mevcut. Marka, kuru mamaları da kendi içerisinde balıklı, somonlu ve tavuklu seçeneğiyle kullanıcılara sunmuştur. Ayrıca yetişkin kedilerde kısırlaştırılmış kediler için de ayrı bir seçenek oluşturulmuş. 

Blue Bag Kuru Kedi Maması Türleri

Blue Bag markası günümüzde kullanıcılara kedi ve köpek maması üretimiyle ürünlerini sunan bir markadır. Kullanıcılar tarafından güvenli bir hayvan markası olarak nitelendirilen ve olumlu geri dönüşler alan markanın Blue Bag kuru kedi maması türleri oldukça geniş bir çeşitlilikte kendini sektöre tanıtmakta. Kuru kedi mamaları yetişkin ve yavru kediler için iki seçenekten oluşuyor. Yetişkin kediler için daha iri parçalarla ayrılmış mamalar bulunurken yavru kediler için ise daha küçük parçalar halinde satılır Yetişkin kediler için Kuru mamalar kendi içinde balıklı, somonlu ve tavuklu olarak çeşitliliğe sahip. yetişkin kediler için kuru mamalar arasında en çok tercih edilen ise Blue Balıklı Yetişkin Kedi Mamasıdır. 15 kg olarak kullanıcılara sunulan bu pakette,  kısırlaştırılmamış yetişkin kediler için balıklı bir kuru mama bulunur. Markanın tercih edilen bir diğer paketi ise Blue Bag Kuzu Etli Yetişkin kedi mamasıdır. Blue Bag markası bu paketi de 15 kg ağırlığında kullanıcılara sunmuştur. Kısırlaştırılmış yetişkin kediler için ise özel üretilen Blue Bag Balıklı Sterilised Kısırlaştırılmış kedi maması paketinde, kısırlaştırılmış kediler için kilo kontrolü ve ihtiyacı olan besinleri düzenli bir şekilde alması için oluşturulmuş bir pakettir. 15 kg ağırlığında satılan bu paketin balıklı paketinin dışında tavuklu ve kuzu etli çeşitleri mevcut. Yetişkin kediler için üretilen bir diğer kuru kedi maması ise Blue Bag Gurme Renkli yetişkin kedi mamasıdır. yine 15 kg ağırlığındadır. Bu paketin ise içerisinde çeşitli tahıllar ve balıklı, kuzu etli, balık eti ve çeşitli kırmızı et ürünleri bulunur. Görüntü olarak da mama tanelerine renk verilmiştir. Eğer eğlenceli bir mamayı sevecek kediniz varsa bu mama paket onun hoşuna gidebilir. Bu mama paketini kedinizde tercih etmek isterseniz ve kısırlaştırılmış bir kediniz varsa bu mama paketi ona uygun olmayabilir. Ayrıca kedinizin hangi besinleri sağlığı açısından uygunsa ona göre bir seçim yapabilirsiniz. Tüm hayvanlar mama konusunda vücut yapısı dolayısıyla aynı tepkiyi vermeyebilir. Alerjik reaksiyon gösterebilir. Dolayısıyla evcil hayvanınızın sağlığı için bunları tespit edebilir. size en uygun ürünü seçebilirsiniz. 

Blue Bag Kuru Kedi Maması Fiyatları

Blue Bag markası genel anlamda uygun fiyatlı paketlerle kullanıcılara ürünlerini sunar. Mamalar yaş ve kuru mama şeklinde iki gruba ayrılır. Yaş mamalar konservede 400 gram ve 24 adet şeklinde satılırken, kuru mamalar genellikle 15 kg ağırlığında kullanıcılara sunulur. Blue Bag kuru kedi maması fiyatları, her kullanıcıya uygun tercihe göre çeşitlilik gösterir. Blue Bag kedi maması fiyatlarını etkileyen en önemli unsur mama miktarıdır. Kilogram açısından fazlalık kuru mama fiyatını etkilemekte. Blue Bag kuru kedi maması fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise, ürünlerin içeriğinden kaynaklanır. İçerisinde kırmızı et ürünleri çok olan ve tahıl açısından zengin olan kuru mamalarda fiyat farklılıkları oluşabiliyor. Ayrıca kısırlaştırılmış kedi mamaları çok tahıllı ürünler olmasının yanında, kilo alımını düzenleyici ve metabolizma ve sindirimi düzenleyen besinlerle zenginleştirilmiş mamalar olduğundan dolayı fiyat farkı oluşabilmektedir. Blue Bag kuru kedi maması ürünlerini satın almak isterseniz, cimri.com sitesine girerek farklı satıcılardan ve farklı sitelerden fiyat karşılaştırması yaparak size en uygun ürünü seçip satın alabilirsiniz.

Blue Bag Kuru Kedi Maması Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Blue Bag markası, kullanıcılara güvenli bir hizmet sunmayı amaçlayan bir mama markası olarak günümüzde adından sıkça söz ettirmekte. Markanın kullanıcılara sunduğu ürünler genellikle uygun fiyatlı ürünler olmasının yanında fiyat skalasını da belirleyen faktörler vardır. Blue balıklı yetişkin kedi maması ve benzer çeşitli kedi maması ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli unsurlardan biri de kedinizin herhangi bir ürüne alerjik reaksiyon gösterip göstermeyeceği olabilir. Bu durumu tespit ettikten sonra, kedinizin sağlığı açısından en uygun kuru mamayı seçebilirsiniz. Kedinizin sağlığı açısından herhangi bir sıkıntı olmaması durumunda seçim yapabileceğiniz bir diğer unsur ise kedinizin hangi gıdayı daha çok sevdiğidir. Blue Bag kuru kedi mamaları içerisinde barındırdığı gıdalarla çeşitlilik kazanmıştır. kuru mamaların balıklı, tavuklu, ve kuzu etli olan çeşitleri mevcut. kedinizin tercihine göre mama seçiminizi yapabilirsiniz. Eğer kediniz kısırlaştırılmış bir yetişkin kediyse Blue Bag kısırlaştırılmış kuru kedi mamasını tercih edebilirsiniz. Böylece kısırlaştırılmış kedinize, tahıllarla zenginleştirilmiş, sindirim ve metabolizma düzenleyici gıdalarla besleyebilirsiniz. Fiyat konusunda markanın tüm kullanıcılara uygun çeşitlilikte ürünü bulunur. Siz de size ve evcil hayvanınıza en uygun mamayı seçip satın alabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery