Sonax Lastik Tamir Spreyi

En Ucuz Sonax Lastik Tamir Spreyi Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Sonax
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Her sürücünün korkulu rüyası patlayan lastikler, büyük bir zaman ve iş gücü kaybına yol açar. Bu tip durumlar için araç sürücüsünün yanında bulundurması gereken, işlevsel ürünlerden biri olan tamir spreyi bu durumu kolaylıkla çözecektir. Gelişim çağının en güzel yeniliklerinden lastik tamir edici spreyler Cimri.com’da en ucuz fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Lastik Tamir Spreyi Nedir?

İçeriğinde bulunan; hava ile teması halinde kauçuklaşan özel formülü ile patlamış lastiği 20 psi’ye kadar şişiren özel bir üründür. Patlak lastik tamir spreyi yolda kalmanızı engelleyerek aracınızın güvenilir bir şekilde en yakın lastik tamircisine kadar gitmesini sağlayacaktır. Acil durumlarda tam bir kurtarıcıdır. Motosiklet, bisiklet, hafif ticari araç ve bütün binek otomobillerde kullanılabilir. Pratiktir ve kullanımı kolaydır.

Lastik Tamir Spreyi Nasıl Kullanılır?

Aracınızı güvenli şekilde subabı zemine değmeyecek bir halde park edin. Bulabildiyseniz lastiği patlatan yabancı maddeyi çıkarın. Kendinden hortumlu lastik spreyini iyice sallayarak hazır hale getirin. Hortumun ucunu lastik subabına vidalayarak takın ve lastik tamir edici spreyi dik tutun. Güvenlik kapağını çıkarıp düğmesine basarak tümünü lastiğin içine doldurun. Bu esnada lastiğinizin şiştiğini göreceksiniz. Boşalan kutunun hortumunu çıkararak, aracınızı yavaşça bir iki tur attırın. Bu sayede kimyasal bileşim eşit olarak lastiğin içine yayılacaktır. En yakın benzinlikte lastik hava ayarı yapmayı unutmayın.

Kolay kullanımı ile özellikle uzun yola gidecek olan bütün araçlarda bulunması gereken oto lastik tamir spreyi her araç lastiğine uyumludur. Motosiklet lastik tamir spreyi ve bisiklet tamir spreyi adıyla da piyasaya sürülen hortumlu lastik tamir spreyleri küçük boyutuyla yer kaplamadığı için araçlarda kolaylıkla muhafaza edilecektir.

Aracınızda bulundurduğunuz lastik tamir spreyi, yollara atılan kırık şişeler, çivi ve benzeri delici maddelerin yol açtığı lastik patlaklarında büyük bir kurtarıcıdır. Sizi ilk lastik tamircisine dek güvenle götürecek ve yolda kalmanızı engelleyecektir. Lastik hacminize göre farklı büyüklüklerde piyasaya sunulmuş olan lastik tamir spreyleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve işlevsel yapısıyla bir sürücünün en büyük dostu olan tamir spreyi çeşitlerine Cimri’den ulaşabilir, farklı fiyat seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.