Hydrocabin, Carna ve Vitra marka klasik küvetleri en uygun fiyatlarla Cimri.com sitesinde bulabilir, ürün fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırabilirsiniz.

Banyo dekorasyonunda küvet seçimi önemlidir, çünkü banyoda neredeyse en çok yer kaplayacak olan eşya küvettir. Küvet, doğru şekilde konumlandırıldıktan sonra lavabo, çamaşır makinesi, tuvalet ve dolaplar yerleştirilir. Tabi banyodaki su tesisatının özellikleri de dikkate alınarak yerleştirme yapılır. Klasik duş tankları, duşakabinli olabileceği gibi tek başına da kullanılabilir. Duşakabin, küvet kenarlarından tavana kadar olan bir kapalı perde sistemidir. Tavanla birleşim yerinde hava akımının sağlanabilmesi için bir miktar boşluk bulunur. Duşakabin, küvet ölçülerine göre sonradan yaptırılabileceği gibi küvetle birlikte de alınabilir. Banyo yaparken, yerlerin ıslanmasını istemeyenler veya buhar banyosundan hoşlananlar genellikle duşakabinli kapalı duş tanklarını tercih ederler. Ancak küvette keyif yapmaktan hoşlananlar veya küçük çocukları için duş tankını doldurmayı tercih edenler, genellikle üzerini kapatmazlar. Diğer küvet modelleri ise jakuzili ve eski tip ayaklı küvetlerdir. En ucuz küvet fiyatlarını Cimri.com sitesinden bulabilirsiniz.

Klasik banyo küveti modelleri nelerdir?

Klasik banyo küvet modelleri genellikle oval veya dikdörtgen şekilde üretilir. Çeşitli ebat ve ölçülerde olan bu ürünler, banyoda küvet için ayırdığınız bölümün ölçülerine uygun şekilde satın alınabilir. Genellikle her banyoya uygun klasik banyo küvetleri vardır. Jakuzi sistemi olmayan ürünler ise, ayarlanabilir duş başlığı ile kullanılabilir veya duşakabinle kapatılabilir Bazı klasik banyo küvetlerinde masaj özelliği de vardır. Ayarlanabilir düğmeleri ile standart hidro masaj, extra hidro masaj ve süper hidro masaj özellikleri kullanılabilir. Bu masaj başlıkları, sırt ve bel bölgesinde bulunur. İsteğe göre alt bölümdeki başlıklar da aktifleştirilerek yoğun masaj etkisi sağlanabilir. Yorgun geçen bir günün ardından masaj özellikli düz küvetler oldukça rahatlatıcı olabilir. En ucuz jakuzi küvetleri Cimri.com sitesinde bulabilir, küvet fiyatları ve özelliklerini tek tıkla karşılaştırabilirsiniz.

Klasik küvet fiyatları ne kadardır? En ucuz nerede bulunur?

Banyo dekorunuz için klasik banyo küvet, arıyorsanız, en ucuz klasik küvetleri, Cimri.com sitesinde, vitrifiye kategorisi altında yer alan, klasik küvet sekmesinden görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek küvet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.