track source

Kültür & Tarih Yazılımları

Kültür & Tarih Yazılımları Fiyatları

4 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Kültür & Tarih Yazılımları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Kültür & Tarih Yazılımları modelleri ve Kültür & Tarih Yazılımları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Kültür & Tarih Yazılımları kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Eurosoft. 4 adet Kültür & Tarih Yazılımları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Kültür & Tarih Yazılımları Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Kültür & Tarih Yazılımları markası:

En Çok İncelenen Kültür & Tarih Yazılımları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 4 Kültür & Tarih Yazılımları ürünü:

2021 yılı Kültür & Tarih Yazılımları Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 4 Kültür & Tarih Yazılımları modeli içerisinde en ucuz Kültür & Tarih Yazılımları fiyatı 11.25 TL iken, en yüksek Kültür & Tarih Yazılımları fiyatı 60.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Kültür & Tarih Yazılımları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Kültür & Tarih Yazılımları fiyatı ise 29.94 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Kültür & Tarih Yazılımları Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Kültür & Tarih Yazılımları modelleri arasında en çok indirim bulunan 4 Kültür & Tarih Yazılımları modeli:
Cimri'nin Seçimi
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Canon Pixma E-414 Çok Fonksiyonlu Yazıcı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
LG 22M38A-B Monitör
LG 22M38A-B Monitör
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Günümüzde teknoloji ve yazılım sektörünün gelişmesiyle birlikte, bir konuda araştırma yapmak, derinlemesine bilgi edinmek daha kolay hale geldi. Cilt cilt ansiklopedilerin yerini bilgisayar programları ve CD’ler ve DVD’ler almaya başladı. Tarihi ve kültürel konularda araştırma yapıyor veya ilgi duyuyorsanız, tarihsel ve kültürel temalarda hazırlanmış bilgisayar programlarını inceleyebilirsiniz. En ucuz tarih ve kültür bilgisayar programlarını, cimri.com’da bulabilirsiniz.

Tarih yazılımları ne işe yarar?

Tarihi konuları anlatmak üzere hazırlanmış bilgisayar programları vardır. Bu yazılımlar, tarihsel olayları ve konuları genel olarak anlatabileceği gibi belirli bir dönem veya olayı da çok detaylı anlatabilir. Özellikle araştırma yapmak istediğiniz, merak ettiğiniz bir tarihi dönem veya olay varsa, bunlara ilişkin toparlanmış en hızlı bilgiyi tarih yazılımlarından elde edebilirsiniz. Okumak, araştırma yapmak zaman alır, ancak hızlı bir şekilde bilgi edinmeniz gerekiyorsa, yazılımlar sayesinde oldukça hızlı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz. Örneğin, İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy konulu yazılım, belirli bir konuya odaklanmışken, Çerkesler konulu tarih programı ise Çerkes’lerin geçmişini ve kültürünü araştıran ve merak edenler için oldukça kısa sürede tüketilebilir, sıkıştırılmış bilgi sunmaktadır. Osmanlı tarihi üzerine araştırma yapanlar ise Osmanlı tarihi yazılımlarından faydalanabilirler. Eurosoft marka en uygun fiyatlı tarih yazılımlarını cimri.com sitesinde bulabilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Kültür yazılımları nelerdir?

Kültür yazılımları da tarih yazılımları gibi, belirli bir konuda detaylı bilgi almak isteyen, araştıran kişiler için üretilmiş bilgisayar programlarıdır. Belirli kavimlerin, ırkların, yörelerin, milletlerin kültürel miraslarını geçmişten günümüze inceleyen birçok kültür yazılımı bulunmaktadır. Kültürlerin birbirleriyle olan etkileşimleri, medeniyetleri, etkilendikleri akımlar, yaşam şekilleri, hayat koşulları, ticaret hayatları, değer yargıları, dini inançları gibi konuları kültür yazılımlarından edinmek mümkündür. Araştırma yaptığınız konuyla ilgili kültür yazılımlarından faydalanmak istiyorsanız, en ucuz kültür yazılımlarını cimri.com sitesinde bulabilirsiniz.

Tarih ve kültür yazılımlarının fiyatları ne kadardır?

Bu yazılımların fiyatları, araştırma konusuna, programın içeriğine ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. Eurosoft marka en ucuz tarih ve kültür yazılımlarını, cimri.com sitesinde, yazılım kategorisi altında yer alan kültür ve tarih yazılımları sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri listeleyerek karşılaştırabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery