KullanAtMarket Kullan At Sofra Gereçleri

En Ucuz KullanAtMarket Kullan At Sofra Gereçleri Fiyatları

13 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

Huhtamaki, Rollup, KullanAtMarket, Novapac, Arnes, Carrefour, Sem, Anı, Avansas ve Disney markalı kullan at sofra gereçlerini, en uygun fiyat garantisi ile cimri.com sitesinde bulabilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kullan at parti ürünleri nelerdir?

Kalabalık toplantılar, çocuk doğum günü ve özel gün partilerinde bulaşıklarla vakit harcamamak için kullan at sofra malzemeleri kullanılır. Bu malzemeler, plastik ve kartondan üretildiklerinden dolayı kırılmazlar. Parti ve toplantılarınız sırasında bulaşık ve kırılma ihtimallerini düşünmeden rahatça zaman geçirebilmeniz için ideal malzemelerdir. Özellikle çocuk yaş günü partilerine özel hazırlanan kullan at sofra gereçleri üzerinde çeşitli çizgi film karakterleri bulunur. Oldukça renkli ve güzel tasarımları ile çocukların seveceği tarzda hazırlanmış bu ürünleri, çocuğunuzun hoşlanacağı şekillerde seçebilirsiniz. Özellikle plastik çatal ve bıçaklar, çocuklar için hiçbir tehlike oluşturmadan rahatça vakit geçirmelerine, yemeklerini güvenle yemelerine ve oynamalarına imkan verir. Çocuk doğum günü malzemelerini, en ucuz şekilde temin etmek için, cimri.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Karton bardaklar, partilerde kullanılabildiği gibi ofis ve iş yerlerinde de sıklıkla kullanılır. Sıcak içecekler, plastik bardaklarla içildiğinde, plastik eriyerek sağlığa zarar verebilir, bu nedenle ofislerde sıcak içecek tüketimi için karton bardaklar kullanılır. Ayrıca, yine aynı sebepten ötürü, sıcak içecekleri karıştırmak için de yine plasik karıştırıcılar yerine tahta karıştırıcılar tercih edilir.

Kullan at sofra gereçlerinin fiyatları ne kadardır?

Kullan at sofra gereçleri, yoğun kullanımı olanlar için çoklu koliler halinde satılmaktadır. Özellikle iş yerleri için, plastik ve karton bardak, plastik ve tahta karıştırıcı başlıca ihtiyaçlar arasında gelir. Bu ürünleri toplu şekilde alarak tasarruf edebilirsiniz. Pikniklerde kullanılan kullan at sofra setleri de plastik bardak, plastik tabak, plastik çatal, plastik kaşık, plastik bıçak ve diğer malzemelerden oluşturulan 6-10 kişilik setler halinde satılır. Pikniğe giderken yanınıza alacağınız, kullan at sofra malzemeleri ile rahatlıkla servis yapabilir, piknik dönüşü bulaşık yıkamakla uğraşmadan, çöpe atabilirsiniz.

Kullan at sofra ürünlerini, en ucuz şekilde temin etmek için, cimri.com sitesinde mutfak gereçleri kategorisinde bulunan, kullan at sofra gereçleri sekmesini inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.