track source
 • Beats ML992ZE/A Beats EP Kulaklık
 • Beats ML992ZE/A Beats EP Kulaklık
 • Beats ML992ZE/A Beats EP Kulaklık
 • Beats ML992ZE/A Beats EP Kulaklık
 • Beats ML992ZE/A Beats EP Kulaklık
11.11 İndirimleri Başkadır!
11.11 İndirimleri Başkadır!
Sonbahar Sezonunda Büyük İndirimleri Kaçırmayın!
Sonbahar Sezonunda Büyük İndirimleri Kaçırmayın!
Beats ML992ZE/A Beats EP Kulaklık ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Beats ML992ZE/A Beats EP Kulaklık özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Beats ML992ZE/A Beats EP Kulaklık yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

Beats ML992ZE/A Beats EP Kulaklık

Bağlantı Kablolu
Bağlantı Tipi Kablolu
Bluetooth Yok
Empedans Belirtilmemiş

Özellikler

 • Özellikler
 • BağlantıKablolu
 • Kullanım TipiKulak Üstü
 • Mikrofon ÖzelliğiVar Var
 • Teknik Özellikler
 • EmpedansBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Frekans TepkisiBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Hoparlör ÇapıBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Maksimum GüçBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Ses Seviyesi (dB)Belirtilmemiş Belirtilmemiş

Yorumlar

Çok İyi
9 Kişi
İyi
1 Kişi
Vasat
1 Kişi
Kötü
2 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
21.04.2019 17:50çok rahat olduğunu düşünüyorum fiyat açısından da ideal bence kullanım kolaylığı sağlıyor hem sporda hem de yolda tercih ediyorum sağlam diyebilirim.
12.04.2019 12:16Sağlık açısından son derece önemli olan kulaklık tercihimi iyi ki bu ürünle tamamlamışım. Her an kullanabildiğim bir platformda oluyor. Sporda, evde, arabada.. Özellikle yumuşak dokusunun kulaklarıma zarar vermemesi ve yumuşaklığı hissedebilmem son derece hoşuma gitti. Ses kalitesi oldukça başarılı. Fiyat olarak da bence piyasadaki ürünlere kıyasla oldukça uygun.
05.08.2018 21:40spor yaparken her zaman müzik dnlemeyi tercih eden biri olarak ve yoğun iş temposu içerisinde yer aldığımdan dolayı aynı zamanda konuşmalarımı da yönetebilmek adına özellikle tercih etmiş olduğum bu kulaklığın kalitesi gerçekten daha ilk kullanışta kendini belli etti diyebilirim
05.08.2018 20:22hayatımda gerçekten En çok beğendiğim kulaklık motiflerinden biri birincisi kulağın içine tıpa sokma işte ne bileyim dışarıdakiler duyacak mı kaydınız yok kulaklığı takıyorsunuz ve istediğiniz kadar Sesi yükseltseniz bile dışarıya bir gram ses yansıtmıyor çok rahat çok hoş bir görüntüsü de var Ben kullandıktan sonra bu kadar rahat olacağını hiç beklemiyordum taşınması da kolay çok büyük değil her yere Sıla biliyor kimseyi rahatsız etmiyor bozulma gibi bir durumu da istiyoruz konusu olmuyor basi tizi çok iyi.
05.08.2018 18:13kulak üstü kulaklıklar kesinlikle diğer kulaklıklardan çok daha başarılı özellikle de bu konuda beat markanın eline kimse su dökemiyor muhteşem bir marka ve çok kaliteli ürünleri var. bu kulaklık da gerçekten çok kaliteli ses kalitesi de inanılmaz güzel ben çok memnun kaldım
05.08.2018 14:53İdda ediyorum bu fiyatlara bundan daha da iyi kulaklıklar var. Herkesde bir beats aşkı var gidiyor. MArka fanatikliğine gerek yok. Ben teknosa da bunları denedim hatta üst modeli olan kulaklığı da denedim iyi bir tarafı yok. KÜçük bir araştırmada bunun yerine o kadar çok da iyi ürünler var ki. O yüzden tavsiye etmem kimseye
04.08.2018 23:00Beats bu tarz kulaklıkları çok başarılı yapıyor ben de bu yüzden beğenerek kullanmaya başladım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle aldım açıkcası ve memnun kaldım. Beğendiğim kısımları da kesinlikle tasarımı ve ses seviyesi. Tasarım anlamında gerçekten beats iyi iş çıkartmış. Simsiyah mat gibi bir yapısı var o nedenle güzel duruyor kafamda. Bir de ses seviyesi muazzam. Baya rahat bir ses veriyor ve bluetooth kulaklık olmasından ötürü de rahat taşıyorum oraya buraya.
04.08.2018 10:06Oyun oynamayı sevenler kulaklığın ne kadar etkili bir ürün olduğunu bilir. Hatta online oyun oynuyorsanız 2 katı daha önemli bir noktadır. Bu nedenle Beats markasının kulaklıklarını çok beğendiğim için bu ürünün beyazını aldım. Gerçekten çok kaliteli bir cihaz yapmışlar.
25.07.2018 18:41kulaklık alıcaksanız hiç macera arayıpta başka markalara bakmayın. kesinlikle kusursuz en efsane kulaklklardan biri.
22.07.2018 15:14Fiyat performans olarak çok iyi bir kulaklık. Kablosuz modellerinden alacaktım ancak çok büyük fiyat farkı var. Bu fiyat farkını değeceğini düşünüyorum. Ses kalitesi olarak onlarla bunun arasında hiç bir fark yok. İkisini de deneyerek test ettim büyük bir fark göremedim. Oyun oynarken de kullandığım bu kulaklık sayesinde çok daha heyacanlı oyun oynuyorum. İyi bir indirim bularak satın aldım. Bir daha bu fırsat olur mu bilmiyorum
Daha Fazlasını Gör
Cimri'nin Seçimi