Köşe takımı seti ya da diğer bir ismi ile L koltuk setleri, özellikle küçük evler için son derece fonksiyonel bir kullanım deneyimi sunuyor. Köşe takımları mutfak, salon ya da oturma odalarında rahatlıkla kullanılabiliyor ve maksimum konfor sunuyor. Siz de eviniz için güzel bir köşe takımı seti almak istiyorsanız, Cimri.com’da sizin için yüzlerce modeli bir araya getirdik. Sigma ve House Line gibi birbirinden kaliteli markaların üretimi olan köşe takımlarını Cimri.com’da bulabilir, en ucuz fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Köşe Takımı Seti Hangi Renk Olmalı?

Köşe takımı seti seçerken, en önemli hususlardan biri renk tercihidir. Öncelikle, köşe takımı seti salondaki diğer mobilyalarla uyum içinde olmalıdır. Örneğin, salonunuzu sade renklerle döşediyseniz, çok canlı renklerde bir köşe takımı seti seçmeniz, tüm dikkatin bu eşyada olmasına yol açacaktır.

Açık renkli koltuk takımları salonunuzu daha geniş gösterir. Açık tonların dezavantajı, lekeyi kolay belli etmesidir. Lekeyi belli etmeyecek bej ya da krem tonları tercih etmeniz kullanım açısından daha rahat davranabilmenizi sağlayacaktır.

Koltuklarınızın zeminde kullandığınız halı ile de uyumlu olması gerekir. Desenli koltuk takımlarını çok beğeniyor olabilirsiniz, ancak eğer halınız da desenliyse ortaya bir renk karmaşası çıkacaktır. Köşe takımınız desenliyse halınızın düz renk olması gereklidir.

Köşe Takımı Seti Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Köşe takımı seçiminde önemli olan bir diğer konu da boyutlardır. Oturma odanızın boyutları ile uyumlu bir set tercih etmeniz gereklidir. Eğer köşe takımınız odanızın boyutlarına göre çok büyük ise, odanız küçük ve kalabalık görünecektir. Bütünlük içinde ve şık bir ortam için mutlaka ölçülere önem vermelisiniz.

Köşe Koltuk Takımları Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Köşe koltuklarının fiyatları modele, markaya ve üretim malzemesine göre değişiklik gösterir. Cimri.com’da bulunan ucuz köşe koltuk takımları aynı zamanda son derece kalitelidir. Bu alışveriş hem bütçenizi sarsmaz, hem de size keyifli ve uzun süreli bir kullanım deneyimi sunar. Aynı zamanda fiyat alarmı aracını kullanarak da beğendiğiniz köşe takımının indirim zamanından haberdar olabilir ve daha uygun fiyatlarla siparişinizi oluşturabilirsiniz.